Προς το περιεχόμενο

Air pods pro 2 ΓΕΡΜΑΝΟΣ 199€


fazer 1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ακουστικά του τίτλου στον Γερμανό στα 199€

https://www.germanos.gr/product/mobile-accessories/apple-lover-accessories/apple-earpods/asurmata-akoustika-apple-airpods-pro-2nd-generation/?productId=20418369&fname=&fvalue=
ΣΚΡΟΥΤΖ από 225,4€ 

 

Επεξ/σία από fazer 1000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fazer 1000 είπε

Τα ακουστικά του τίτλου στον Γερμανό στα 199€

ΣΚΡΟΥΤΖ από 225,4€ 

 

https://www.germanos.gr/product/mobile-accessories/apple-lover-accessories/apple-earpods/asurmata-akoustika-apple-airpods-pro-2nd-generation/?productId=20418369

Είναι με Lightning αυτά...(της προσφοράς)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαχαίρι στην καρδιά και φαγούρα στην τσέπη... Με τρώει το χέρι μου να αντικαταστήσω τα προηγούμενα pro. Βαθιές ανάσες, θα μου περάσει...

  • Haha 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Zus είπε

Μαχαίρι στην καρδιά και φαγούρα στην τσέπη... Με τρώει το χέρι μου να αντικαταστήσω τα προηγούμενα pro. Βαθιές ανάσες, θα μου περάσει...

Με μικρή διαφορά πας και στο νεότερο (κατασκευαστικά) μοντέλο 

https://www.germanos.gr/product/mobile-accessories/apple-lover-accessories/airpods-akoustika/asurmata-akoustika-apple-airpods-pro-2nd-generation-usb-type-c/?productId=20425669&fname=&fvalue=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kormos είπε

80 € δε τη λες μικρή τη διαφορά γιατο ίδιο προϊόν ουσιαστικά,το μόνο που αλλάζει είναι η θύρα,αν δε κάνω λάθος 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 80€ είναι σημαντικότατη διαφορά τιμής για να πάρεις USB C (αδιάφορο) και κάποια ανούσια feats (loseless audio σε vision pro π.χ. και ανθεκτικότερη θήκη).

Αν ήταν να πάω στα 280€ θα προτιμούσα να τα δώσω για τα airpods 3, όταν με το καλό βγουν.

Θα πάω πάσο, ούτως ή άλλως, αλλά σε κάθε περίπτωση είναι καλή τιμή για κάποιον που έχει τα απλά airpods ή κάποιον που δεν έχει καθόλου.

Επεξ/σία από Zus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, terry308 είπε

80 € δε τη λες μικρή τη διαφορά γιατο ίδιο προϊόν ουσιαστικά,το μόνο που αλλάζει είναι η θύρα,αν δε κάνω λάθος 

 

 

1 ώρα πριν, williamlawson είπε

Κοντά 80 ευρώ πάνω ;για τη θύρα ; Ίδια δεν είναι κατά τα αλλά ; Τελείως άσκοπο ν πας νομίζω …

 

1 ώρα πριν, Zus είπε

Τα 80€ είναι σημαντικότατη διαφορά τιμής για να πάρεις USB C (αδιάφορο) και κάποια ανούσια feats (loseless audio σε vision pro π.χ. και ανθεκτικότερη θήκη).

Αν ήταν να πάω στα 280€ θα προτιμούσα να τα δώσω για τα airpods 3, όταν με το καλό βγουν.

Θα πάω πάσο, ούτως ή άλλως, αλλά σε κάθε περίπτωση είναι καλή τιμή για κάποιον που έχει τα απλά airpods ή κάποιον που δεν έχει καθόλου.

Αν δεν θες να κουβαλάς πολλαπλά καλώδια φόρτισης.

Ναι τα 80 δεν τα θεωρώ πολλά όταν έχω φτάσει να δίνω τα 200.

Όπως το βλέπει κανείς όμως 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ακουστικά αλλά δε πιστεύω ότι αξίζουν τόσα πολλά λεφτά...

Τα πήρα κ εγώ αλλά επειδή τα κέρδισα αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση να σπαταλήσω τόσα πολλά χρήματα (κ δικαιώθηκα). 

Ξαναλέω, δε λέω ότι δεν είναι πολύ καλά. Απλώς είναι πάρα πολλά λεφτά για ακουστικά ψείρες. Την ίδια δουλειά κάνεις με samsung buds των 80 ευρώ. Αν και προφανώς το noise cancellation της Apple είναι πάρα πολύ καλό, αλλά αξίζει τα +120 και βάλε ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, Asevastos said:

Ωραία ακουστικά αλλά δε πιστεύω ότι αξίζουν τόσα πολλά λεφτά...

Τα πήρα κ εγώ αλλά επειδή τα κέρδισα αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση να σπαταλήσω τόσα πολλά χρήματα (κ δικαιώθηκα). 

Ξαναλέω, δε λέω ότι δεν είναι πολύ καλά. Απλώς είναι πάρα πολλά λεφτά για ακουστικά ψείρες. Την ίδια δουλειά κάνεις με samsung buds των 80 ευρώ. Αν και προφανώς το noise cancellation της Apple είναι πάρα πολύ καλό, αλλά αξίζει τα +120 και βάλε ευρώ;

Στην συνάρτηση πρέπει να μπει και το apple ecosystem... δεν λέω ότι είναι must αλλά για μένα είναι σημαντικό. Δεν θα έπαιρνα άλλη μάρκα αν είχα iphone (και έχω iphone όπως και airpods pro 1ης γενιάς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Asevastos είπε

Ωραία ακουστικά αλλά δε πιστεύω ότι αξίζουν τόσα πολλά λεφτά...

Τα πήρα κ εγώ αλλά επειδή τα κέρδισα αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση να σπαταλήσω τόσα πολλά χρήματα (κ δικαιώθηκα). 

Ξαναλέω, δε λέω ότι δεν είναι πολύ καλά. Απλώς είναι πάρα πολλά λεφτά για ακουστικά ψείρες. Την ίδια δουλειά κάνεις με samsung buds των 80 ευρώ. Αν και προφανώς το noise cancellation της Apple είναι πάρα πολύ καλό, αλλά αξίζει τα +120 και βάλε ευρώ;

Συμφορουμίτη, με την ίδια λογική κάποιος θα σου πει ότι και τα 80 με 100ευρώ για ψείρες για αυτον είναι πολλά, αφού κάνεις την δουλειά σου και με ψείρες στα μισα χρήματα δηλαδή 30-40ευρώ.

Τα 200ευρώ για Airpods Pro 2 δεν είναι πολλά λεφτά. Τα κοντά 300ευρώ αρχικής τιμής είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexzzz είπε

Στην συνάρτηση πρέπει να μπει και το apple ecosystem... δεν λέω ότι είναι must αλλά για μένα είναι σημαντικό. Δεν θα έπαιρνα άλλη μάρκα αν είχα iphone (και έχω iphone όπως και airpods pro 1ης γενιάς)

Ειλικρινά, δεν έχω κερδίσει τίποτα σε σύγκριση με τα samsung. Έχω ένα εξτρά μενουδάκι στις ρυθμίσεις για το noise cancellation και κάτι άλλα κολπάκια. Ξέχασα να αναφέρω ότι κάτι ακόμη που βολεύει είναι η ρύθμιση της έντασης πάνω στο ακουστικό. Αλλά κάτι άλλο δε βλέπω.

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Συμφορουμίτη, με την ίδια λογική κάποιος θα σου πει ότι και τα 80 με 100ευρώ για ψείρες για αυτον είναι πολλά, αφού κάνεις την δουλειά σου και με ψείρες στα μισα χρήματα δηλαδή 30-40ευρώ.

Τα 200ευρώ για Airpods Pro 2 δεν είναι πολλά λεφτά. Τα κοντά 300ευρώ αρχικής τιμής είναι.

Ακουστικά των 30-40 δεν είχα οπότε δε κρίνω αλλά μπορεί ναι ακόμη κ αυτά έτσι να ήταν και να ήταν υπέραρκετα :P Εμένα τα samsung πάντως καλύτερα στέκονται στα αυτιά μου (έχω δοκιμάσει και άλλα σφουγγαράκια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 minutes ago, Asevastos said:

Ειλικρινά, δεν έχω κερδίσει τίποτα σε σύγκριση με τα samsung. Έχω ένα εξτρά μενουδάκι στις ρυθμίσεις για το noise cancellation και κάτι άλλα κολπάκια. Ξέχασα να αναφέρω ότι κάτι ακόμη που βολεύει είναι η ρύθμιση της έντασης πάνω στο ακουστικό. Αλλά κάτι άλλο δε βλέπω.

Να ξεκαθαρίσω ότι δεν εννοώ μόνο το apple ecosystem. Προσωπικά θεωρώ πιο καλό τον συνδιασμό από την ίδια εταιρία για συμβατότητες κτλ. Αν είχα samsung θα πήγαινα σε galaxy watch και buds, αν είχα pixel στα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σου λέω δοκιμάζοντας και τα δύο ότι δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα ασυμβατότητας, και τα samsung πολύ γρήγορα συνδέονταν :) Σπανίως, αποσυνδέονταν αλλά τα ξανά συνέδεα και όλα οκ

Επεξ/σία από Asevastos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Asevastos είπε

Ειλικρινά, δεν έχω κερδίσει τίποτα σε σύγκριση με τα samsung. Έχω ένα εξτρά μενουδάκι στις ρυθμίσεις για το noise cancellation και κάτι άλλα κολπάκια. Ξέχασα να αναφέρω ότι κάτι ακόμη που βολεύει είναι η ρύθμιση της έντασης πάνω στο ακουστικό. Αλλά κάτι άλλο δε βλέπω.

Έχεις κερδίσει σε ποιότητα ήχου. Επίσης το spatial audio μεταξύ των δύο εταιρειών είναι η μέρα με τη νύχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...