Προς το περιεχόμενο

Vodafone δωρεαν δεδομενα για 4 ημερες 15-18/3 σε συμβολαια/καρτοπρογραμματα


solidus21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Vodafone προσφέρει σε όλους τους πελάτες συμβολαίου, ιδιώτες και επαγγελματίες, καθώς και σε συνδρομητές καρτοπρογράμματος δωρεάν απεριόριστα data, ώστε να απολαύσουν το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας χωρίς περιορισμούς.

Πιο συγκεκριμένα, όλοι οι οικιακοί και εταιρικοί πελάτες συμβολαίου και καρτοπρογράμματος μπορούν να αποκτήσουν δωρεάν απεριόριστα data έως και τις 18/03. H προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί από πελάτες συμβολαίου και καρτοπρογράμματος μέσω του My Vodafone App.

https://www.vodafone.gr/

Επεξ/σία από solidus21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Vodafone unlimited έως 18/3
  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δώρα τις μέρες που στην ουσία δεν τα χρειάζεσαι γιατί αυτές τις μέρες δεν ασχολείσαι με το κινητό αλλά πας βόλτες κλπ.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Δώρα τις μέρες που στην ουσία δεν τα χρειάζεσαι γιατί αυτές τις μέρες δεν ασχολείσαι με το κινητό αλλά πας βόλτες κλπ.

Ξέρεις ποιο είναι το πιο κουλό, είναι ότι τέτοιες περιόδους γίνεται τέτοια υπερβολή στην κατανάλωση data που τερματίζουν τα δίκτυα και ακόμα και εσύ που κάνεις την χρήση που θα έκανες έτσι κι αλλιώς έχεις χειρότερη εμπειρία ταχύτητας κλπ.

Τουλάχιστον στην Cosmote που είμαι κάθε φορά που βγαίνει αντίστοιχη προσφορά, ψάχνω Wifi μπας και φορτώσει τίποτα.

  • Like 3
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, takjar είπε

Ξέρεις ποιο είναι το πιο κουλό, είναι ότι τέτοιες περιόδους γίνεται τέτοια υπερβολή στην κατανάλωση data που τερματίζουν τα δίκτυα και ακόμα και εσύ που κάνεις την χρήση που θα έκανες έτσι κι αλλιώς έχεις χειρότερη εμπειρία ταχύτητας κλπ.

Τουλάχιστον στην Cosmote που είμαι κάθε φορά που βγαίνει αντίστοιχη προσφορά, ψάχνω Wifi μπας και φορτώσει τίποτα.

ετσι ακριβως ειναι, πηγαινουν σε χωρια εξοχικα κλπ κ τα ξεπατώνουν τα δωρεαν πακετα με αποτελεσμα να σερνεται για ολους εν τελει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, takjar είπε

Ξέρεις ποιο είναι το πιο κουλό, είναι ότι τέτοιες περιόδους γίνεται τέτοια υπερβολή στην κατανάλωση data που τερματίζουν τα δίκτυα και ακόμα και εσύ που κάνεις την χρήση που θα έκανες έτσι κι αλλιώς έχεις χειρότερη εμπειρία ταχύτητας κλπ.

Τουλάχιστον στην Cosmote που είμαι κάθε φορά που βγαίνει αντίστοιχη προσφορά, ψάχνω Wifi μπας και φορτώσει τίποτα.

Το κουλο ειναι γιατι ειμαστε ολοι κουλοι και αντι αυτες τις μερες να χαρουμε καμια βολτα κοιταμε τι ανεβασε ο αλλος στα φατσαμπουκ και βλεπουμε επιμορφωτικα βιντεακια τι θερμοκρασια θα φτασει ο επεξεργαστης αν βαλουμε μερεντα. 😂

  • Like 2
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η όλη ιστορία γινεται σαν διευκόλυνση γι αυτους που ταξιδεύουν σε χωριά κλπ. Λογικό μου φαίνεται ας μην γκρινιάζουμε κ για κατι που μας δινεται δωρεαν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Το κουλο ειναι γιατι ειμαστε ολοι κουλοι και αντι αυτες τις μερες να χαρουμε καμια βολτα κοιταμε τι ανεβασε ο αλλος στα φατσαμπουκ και βλεπουμε επιμορφωτικα βιντεακια τι θερμοκρασια θα φτασει ο επεξεργαστης αν βαλουμε μερεντα. 😂

Δε πειράζει καλύτερα 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με σύνδεση στο vodafone.gr μέσω desktop σε έμενα εμφανίζει την προσφορά.

Επεξ/σία από Eyedentify
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Eyedentify είπε

Με σύνδεση στο vodafone.gr μέσω desktop σε έμενα εμφανίζει την προσφορά.

Εμένα το vodafone.gr δεν ανοίγει καν ....... Δεν κάνει login . Ας ελπίσουμε αύριο να λειτουργεί από το app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, GaGaS_Thess said:

Εμένα στο Vodafone app πάντως επιλογή για απεριόριστα data δεν μου έχει . Σε 2 συνδέσεις κιόλας καρτοοπρογραμμα και οι 2

Tα ίδια και εδώ. Είναι επειδή δεν υπάρχουν οι προσφορές της Vodafone !!!

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εταιρικο συμβολαιο, το vodafone app δεν εμφανιζει τιποτα για απεριοριστα. Οταν το δει καποιος, γραψτε που το βρηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που ανοίγει η εφαρμογή της Vodafone, κλικ στο κόκκινο κουμπάκι "Πακέτα", κάτω από το υπόλοιπο των sms. Ανοίγει το μενού για αγορά data και δίνει 1η επιλογή το "Απεριόριστα data μέχρι και 18/03/2024 Δωρεάν".

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...