Προς το περιεχόμενο

Vodafone δωρεαν δεδομενα για 4 ημερες 15-18/3 σε συμβολαια/καρτοπρογραμματα


solidus21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Everest είπε

Με το που ανοίγει η εφαρμογή της Vodafone, κλικ στο κόκκινο κουμπάκι "Πακέτα", κάτω από το υπόλοιπο των sms. Ανοίγει το μενού για αγορά data και δίνει 1η επιλογή το "Απεριόριστα data μέχρι και 18/03/2024 Δωρεάν".

Εκανα update το app και ομως δεν το εμφανιζει στις επιλογες των "πακετα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Σε καρτοκινητό το εμφάνισε και σε μένα στα πακέτα, data.

Απλά δεν το χρειάζομαι, έχω 1gb από το shake it +τα mb της ανανέωσης που δεν έχουν τελειώσει! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Το κουλο ειναι γιατι ειμαστε ολοι κουλοι και αντι αυτες τις μερες να χαρουμε καμια βολτα κοιταμε τι ανεβασε ο αλλος στα φατσαμπουκ και βλεπουμε επιμορφωτικα βιντεακια τι θερμοκρασια θα φτασει ο επεξεργαστης αν βαλουμε μερεντα. 😂

Αν δεν ανεβάσουμε σέλφι στα μέρη που πηγαίνουμε, γιατί πηγαίνουμε; 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα πάντως σε cu, ενώ το βγάζει, αν το επιλέξω μου εμφναίζει το μήνυμα που εμφανίζει και στον @nk9.

Ίσως δεν είναι για cu το πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Vodafone unlimited έως 18/3 σε συμβολαια/καρτοπρογραμματα
  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Vodafone δωρεαν δεδομενα για 4 ημερες 15-18/3 σε συμβολαια/καρτοπρογραμματα
1 ώρα πριν, nk9 είπε

Από το chat μου είπαν πως δεν ισχύει για cu.

Βλακείες σου είπαν, κάνε update το cu app και πας στο cu μεγάλος διαγωνισμός στη κεντρική σελίδα της εφαρμογής και πάρε unlimited για 5 μέρες.

6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Αλλαξε ο τιτλος.

άλλαξε τον παλι, ισχυει και για cu

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, leo066 είπε

άλλαξε τον παλι, ισχυει και για cu

Απο εχθες και εγω προσπαθω να το ενεργοποιησω και βγαζει το μηνυμα λαθους. Το δοκιμασα σε 2 αριθμους 3-4 φορες στον καθεναν. Οποτε μαλλον δεν ισχυει αφου το λεει και η εξυπηρετηση πελατων οπως λεει ο nk9.

Αν εχουμε στην πορεια feedback απο αρκετους που το καταφεραν σε καρτοκινητο, θα το προσθεσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Απο εχθες και εγω προσπαθω να το ενεργοποιησω και βγαζει το μηνυμα λαθους. Το δοκιμασα σε 2 αριθμους 3-4 φορες στον καθεναν. Οποτε μαλλον δεν ισχυει αφου το λεει και η εξυπηρετηση πελατων οπως λεει ο nk9.

Αν εχουμε στην πορεια feedback απο αρκετους που το καταφεραν σε καρτοκινητο, θα το προσθεσουμε.

Από ποια εφαρμογή;

 

IMG_1166.jpeg

IMG_1167.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, leo066 είπε

Βλακείες σου είπαν, κάνε update το cu app και πας στο cu μεγάλος διαγωνισμός στη κεντρική σελίδα της εφαρμογής και πάρε unlimited για 5 μέρες.

άλλαξε τον παλι, ισχυει και για cu

Αδερφέ μπερδευεσαι.

Αυτό που γράφεις δεν αφορά τα δωρεάν data για το 3ήμερο.

Screenshot_20240316_174444_My Vodafone.jpg

Επεξ/σία από nk9
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...