Προς το περιεχόμενο

Υπάρχουν όρια στη φάρσα?


Nabuko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποτε θα τις έτρωγε το είχε παρατραβήξει. 

Φάρσα κάνε με κάτι αστείο μη πας να πουλήσεις μαγκιά ούτε να πέφτεις πάνω στον άλλο 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Άλλωστε έκανε τα βίντεο ξέροντας ότι κάποια στιγμή θα πέσει πάνω σε κάποιον που θα αντιδρούσε έτσι. Τόσο καιρό το έκανε οπότε μια φορά που έγινε η ζημιά δεν τκν χάλασε. Τυχερός είναι που δεν του έκανε καμία μεγαλύτερη ζημιά ο άλλος και δεν θεωρώ ότι έκανε φάρσες στον κόσμο. Τους στρεσαρε φουλ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μην μπλεκουμε τους ορους

δεν ειναι τιποτα απο αυτα φαρσα.

 

... για τα υπολοιπα οτι εγραψαν και παραπανω ... οι εξυπναδες και οι ψευτομαγκιες σταματανε παντα αποτομα

οταν πεσεις στον λαθος ανθρωπο την λαθος στιγμη.

Επεξ/σία από xrhstosiak
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχεδόν σίγουρο ότι είναι στημένο το βίντεο αλλά τέλος πάντων. Ο πιτσιρικάς φοράει ακουστικά και του σκάει το μπουκέτο πριν καν τα βγάλει και ακούσει τι του λέει. Θεωρητικά δεν ξέρει καν αν πουλάει τσαμπουκά ο άλλος και του την σκάει. 

Super fishy αλλά ποιος νοιάζεται. Όλα για τα κλικς και για να γίνεται σαματάς και ντόρος. 

Πολύ δύσκολα κάποιος σωας τα φρένας θα απαντήσει χωρίς λέξη με μπουκέτο.

Επεξ/σία από Helionar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Helionar είπε

Σχεδόν σίγουρο ότι είναι στημένο το βίντεο αλλά τέλος πάντων. Ο πιτσιρικάς φοράει ακουστικά και του σκάει το μπουκέτο πριν καν τα βγάλει και ακούσει τι του λέει. Θεωρητικά δεν ξέρει καν αν πουλάει τσαμπουκά ο άλλος και του την σκάει. 

Super fishy αλλά ποιος νοιάζεται. Όλα για τα κλικς και για να γίνεται σαματάς και ντόρος. 

Πολύ δύσκολα κάποιος σωας τα φρένας θα απαντήσει χωρίς λέξη με μπουκέτο.

Σήμερα, δεν νομίζω ότι είναι ιδιαίτερα δύσκολο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, Helionar said:

Σχεδόν σίγουρο ότι είναι στημένο το βίντεο αλλά τέλος πάντων. Ο πιτσιρικάς φοράει ακουστικά και του σκάει το μπουκέτο πριν καν τα βγάλει και ακούσει τι του λέει. Θεωρητικά δεν ξέρει καν αν πουλάει τσαμπουκά ο άλλος και του την σκάει. 

Super fishy αλλά ποιος νοιάζεται. Όλα για τα κλικς και για να γίνεται σαματάς και ντόρος. 

Πολύ δύσκολα κάποιος σωας τα φρένας θα απαντήσει χωρίς λέξη με μπουκέτο.

Οπως οι αλλοι τον ειχαν δει και αμεσως του γελασαν και του ειπαν σε ξερουμε σε εχουμε δει, ετσι και αυτος θα μπορουσε να τον ειχε δει και να ειχε πει οτι αν μου κατσει εμενα θα τον μπουκετωσω. Δεν μου φανηκε στημενο, ισως ομως να ηταν προσχεδιασμενο απο τον αυτον που τον χτυπησε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να κανεις τετοια βιντεο σημαινει οτι δεν εχεις κατι αλλο να επιδειξεις,δεν γνωριζεις καποια δεξιοτεχνια,δεν εχεις καποια αποψη να εκφρασεις αλλα επειδη εχεις κομπλεξ και θελεις να επειδειχτεις πρεπει να βρεις κατι

και βρισκεις να πουλας ψευτικο τσαμπουκα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα του εκανε του βλακα!! βαφτιζει τις μ....ς που κανει-λεει φαρσα και haters οσους δεν γελανε με την ηλιθιοτητα του!! ενω οι υπολοιποι καμμενοι στο "καναλι του" του λενε και μπραβο!!!! Ρε Κιμ εκεινο του κουμπι που ελεγες μηπως τελικα ηρθε η ωρα??

Επεξ/σία από spinemm
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν ο πιτσιρικάς που κανει τις φάρσες, δεν το εχει και ειναι μ@, αυτές δεν ειναι φάρσες, εγω απορώ που δεν τις έφαγε ομαδικά απο όλους.

  • Like 2
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν αυτό δεν είναι φάρσα, είναι προσβολή.

Κατά δεύτερον εμένα μου κάνει εντύπωση γιατί ο περισσότερος κόσμος που του κάνουν αυτή την "φάρσα" δεν απαντάει με τον ίδιο τρόπο που απάντησε ο πυγμάχος.

Ο κόσμος έχει γίνει δειλός και μαλθακός. Το στενάχωρο είναι ότι κάποιοι απολογούνται κιόλας...

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, txcellas said:

Τυχερός είναι που δεν του έκανε καμία μεγαλύτερη ζημιά ο άλλος και δεν θεωρώ ότι έκανε φάρσες στον κόσμο. Τους στρεσαρε φουλ

Κρίμα που δεν του έκανε μεγαλύτερη ζημιά. Όχι για αυτόν, για παραδειγματισμό όσων τον βλέπουν και θέλουν να κάνουν τα ίδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος που τις έφαγε από τον Τσουκαλά γιατί πήγε να τον βρέξει ανέβασε μόνο ηχητικό και πούλαγε τρέλα.
Ετούτος ο κουραδοκέφαλος τουλάχιστον δεν κλαίγεται
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, magictoboggan είπε

Καταρχήν αυτό δεν είναι φάρσα, είναι προσβολή.

Κατά δεύτερον εμένα μου κάνει εντύπωση γιατί ο περισσότερος κόσμος που του κάνουν αυτή την "φάρσα" δεν απαντάει με τον ίδιο τρόπο που απάντησε ο πυγμάχος.

Ο κόσμος έχει γίνει δειλός και μαλθακός. Το στενάχωρο είναι ότι κάποιοι απολογούνται κιόλας...

Ίσως γιατί ο κόσμος δεν είναι ούγκανος ή στόκος και προτιμά να βρει λύση με κάτι διαφορετικό από την βία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Ίσως γιατί ο κόσμος δεν είναι ούγκανος ή στόκος και προτιμά να βρει λύση με κάτι διαφορετικό από την βία.

Ο κόσμος φοβάται γι'αυτό δεν κάνει τίποτα όταν έρχεται κάποιος άγνωστος πάνω σου με άγριες διαθέσεις τότε δεν έχεις την ευκαιρία να κάνεις διάλογο.. όλα τα υπόλοιπα είναι να χάμε να λεγαμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...