Προς το περιεχόμενο

cosmote 24ara + δώρο whatsup


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από skoulas,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, έληξε το συμβόλαιο μου στο σταθερό- είχα 24αρα στη Voda με 19,40- και αποφάσισα να πάρω μια προσφορά που μου δώσανε από cosmote για 24αρα με 24,90€ με δώρο για το κινητό μου whatsup 10€ κάθε μήνα. 

Προφανώς σήμερα που φάνηκε το αίτημα φορητότητας με πήρανε από τη Vodafone και μου αρχίσανε τα μα μου κτλ. Όταν είπα ότι αυτή είναι η προσφορά που μου δώσανε από την cosmote, η κοπέλα μου είπε ότι αυτό το δώρο στο whatsup μετά από λίγους μήνες το κόβουνε επειδή είναι άγραφο. Μου άναψε φωτιές η άτιμη!

Έχει πάρει κανείς ίδιο πακέτο από την cosmote? Τα φώτα σας, ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, janus5555 είπε

Καλημέρα, έληξε το συμβόλαιο μου στο σταθερό- είχα 24αρα στη Voda με 19,40- και αποφάσισα να πάρω μια προσφορά που μου δώσανε από cosmote για 24αρα με 24,90€ με δώρο για το κινητό μου whatsup 10€ κάθε μήνα. 

Προφανώς σήμερα που φάνηκε το αίτημα φορητότητας με πήρανε από τη Vodafone και μου αρχίσανε τα μα μου κτλ. Όταν είπα ότι αυτή είναι η προσφορά που μου δώσανε από την cosmote, η κοπέλα μου είπε ότι αυτό το δώρο στο whatsup μετά από λίγους μήνες το κόβουνε επειδή είναι άγραφο. Μου άναψε φωτιές η άτιμη!

Έχει πάρει κανείς ίδιο πακέτο από την cosmote? Τα φώτα σας, ευχαριστώ πολύ.

χαχα ακου την σκαρφιστηκαν, εμ ανταγωνιστες ειναι τι ηθελες να παραδεχθουν οτι η δικη τους προσφορα ειναι χειροτερη;

παντως με 10€ το μηνα να παρεις τι πακετο; πλεον το φθηνοτερο κοστιζει 10,90€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ (ότι καλύτερο έχω κάνει) και συνεχίζει ακόμα...

Έχω 3 καρτοκινητά στην cosmote και με ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΣΤΑΘΕΡΟΥ από Vodafone μου έδωσαν:

ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ

-VDSL 50Mbps + Απεριόριστα σταθερά και 8:30 ώρες σε κινητά

ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΑ

Μπορώ να επιλέξω σε 2 αριθμούς καρτοκινητού

-1000λεπτά + 3Gb

ή

-1000λεπτά + 10euro κάρτα

ή

-3Gb + 10euro κάρτα

+ 100euro κάρτα σε έναν από τους 2 αριθμούς ώστε να κάνω μεταφορές και να μην χάσω τον τρίτο αριθμό.

ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΣΤΑ 27.90euro για 2 χρόνια

Περιμένω πως και πως να τελειώσει ένα συμβόλαιο για να κάνω κάτι αντίστοιχο αλλά απ'ότι φαίνεται υπάρχουν πολλές περικοπές πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Titos301 είπε

χαχα ακου την σκαρφιστηκαν, εμ ανταγωνιστες ειναι τι ηθελες να παραδεχθουν οτι η δικη τους προσφορα ειναι χειροτερη;

παντως με 10€ το μηνα να παρεις τι πακετο; πλεον το φθηνοτερο κοστιζει 10,90€

θα βάζω κάρτα αλλά πιο αραιά, ούτως ή άλλως κάθε τρεις μήνες είναι απαραίτητο για να διατηρηθεί το νούμερο.

Σαφώς μιλάνε από θέση ανταγωνιστή αλλά με ξένισε που ήξερε ότι δεν το γράφουν στο συμβόλαιο, αυτό για τα 10ευρώ το μήνα, και είπε ότι πολλοί γυρνάνε στη βοντα γι αυτό το λόγο, επειδή είναι ψεύτικη προσφορά.

Τσπ, ξέρω πότε και με ποιόν μίλησα, υπάρχουν οι ηχογραφήσεις, έχω υπογράψει, ξεκινάμε και βλέπουμε ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, janus5555 είπε

θα βάζω κάρτα αλλά πιο αραιά, ούτως ή άλλως κάθε τρεις μήνες είναι απαραίτητο για να διατηρηθεί το νούμερο.

Σαφώς μιλάνε από θέση ανταγωνιστή αλλά με ξένισε που ήξερε ότι δεν το γράφουν στο συμβόλαιο, αυτό για τα 10ευρώ το μήνα, και είπε ότι πολλοί γυρνάνε στη βοντα γι αυτό το λόγο, επειδή είναι ψεύτικη προσφορά.

Τσπ, ξέρω πότε και με ποιόν μίλησα, υπάρχουν οι ηχογραφήσεις, έχω υπογράψει, ξεκινάμε και βλέπουμε ;)

εγω το εχω αυτο το προγραμμα απο το σεπτεμβριο και μεχρι στιγμης παει καλα

ειναι αληθεια οτι δεν γραφει κατι στο συμβολαιο

αλλα και απο αλλους συμφορουμιτες που ειχα παρομοια προσφορα απο περυσι το μαιο 2023 δεν εχουν πει κατι για αποτομο κοψιμο κτλ οποτε μην ανησυχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχω κι εγώ το 10ευρο δώρο (+3GB/μήνα) στο what's up από το καλοκαίρι, στην 100αρα τότε, πλέον 300αρα.

Να τονίσω ότι μετράει κανονικά σαν ανανέωση και δεν λήγουν τα χρήματα αν δεν βάζω πχ κάθε 2μηνο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, janus5555 said:

Καλημέρα, έληξε το συμβόλαιο μου στο σταθερό- είχα 24αρα στη Voda με 19,40- και αποφάσισα να πάρω μια προσφορά που μου δώσανε από cosmote για 24αρα με 24,90€ με δώρο για το κινητό μου whatsup 10€ κάθε μήνα. 

Προφανώς σήμερα που φάνηκε το αίτημα φορητότητας με πήρανε από τη Vodafone και μου αρχίσανε τα μα μου κτλ. Όταν είπα ότι αυτή είναι η προσφορά που μου δώσανε από την cosmote, η κοπέλα μου είπε ότι αυτό το δώρο στο whatsup μετά από λίγους μήνες το κόβουνε επειδή είναι άγραφο. Μου άναψε φωτιές η άτιμη!

Έχει πάρει κανείς ίδιο πακέτο από την cosmote? Τα φώτα σας, ευχαριστώ πολύ.

Το κρίσιμο ερώτημα είναι τι προσφορά σου έκανε η Vodafone για να μείνεις σε αυτούς. Δεν ήταν καλύτερη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
34 minutes ago, soul_d said:

Φύγε άφοβα. Για 1 χρόνο θα το έχεις 

Σίγουρα? Για 2 χρόνια νομίζω ότι μου είπαν πως είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, soul_d είπε

Φύγε άφοβα. Για 1 χρόνο θα το έχεις 

Για δύο χρόνια μου είπανε ότι ισχυει το 10ευρω στο whatsup.

14 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Το κρίσιμο ερώτημα είναι τι προσφορά σου έκανε η Vodafone για να μείνεις σε αυτούς. Δεν ήταν καλύτερη;

Η vodafone μου έδινε 24αρα με 19,40€, αυτό είχα και το ίδιο μου προτείναν για ανανέωση, καμία άλλη προσφορά. Ακόμα και μετά την αίτηση φορητότητας δεν κάνανε καμία καλύτερη προσφορά. Συν τοις άλλοις είχα κάποια θέματα συνδεσιμότητας συνέχεια, αποσυνδέσεις κτλ.

Η cosmote όμως, που ευελπιστώ να έχει καλύτερη παροχή στην περιοχή μου, παρότι ακριβότερη, μου έδωσε 24αρα με 24,60€ και τα 10€στο κινητό κάθε μήνα μαζί με 3gb. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, janus5555 είπε

Για δύο χρόνια μου είπανε ότι ισχυει το 10ευρω στο whatsup

Ε, ακόμα καλύτερα!

18 ώρες πριν, Thresh είπε

Σίγουρα? Για 2 χρόνια νομίζω ότι μου είπαν πως είναι.

Ακόμη καλύτερα φίλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/4/2024 στις 12:59 ΜΜ, janus5555 είπε

Καλημέρα, έληξε το συμβόλαιο μου στο σταθερό- είχα 24αρα στη Voda με 19,40- και αποφάσισα να πάρω μια προσφορά που μου δώσανε από cosmote για 24αρα με 24,90€ με δώρο για το κινητό μου whatsup 10€ κάθε μήνα. 

Προφανώς σήμερα που φάνηκε το αίτημα φορητότητας με πήρανε από τη Vodafone και μου αρχίσανε τα μα μου κτλ. Όταν είπα ότι αυτή είναι η προσφορά που μου δώσανε από την cosmote, η κοπέλα μου είπε ότι αυτό το δώρο στο whatsup μετά από λίγους μήνες το κόβουνε επειδή είναι άγραφο. Μου άναψε φωτιές η άτιμη!

Έχει πάρει κανείς ίδιο πακέτο από την cosmote? Τα φώτα σας, ευχαριστώ πολύ.

Φύγε κοσμοτε και ασε να λένε. Παρε 10€ και 1000’ για τα επόμενα χρόνια και τέλος. 
Εγω σώθηκα διότι κρατάω νούμερο που εχω τζάμπα γιατί πληρωνω 30€ απεριόριστα στη Nova. Άντε να πάρει πόδι και αυτή…γιατί καμία επιδότηση της προκοπής δεν δίνει ούτε δικές της οπτικές ακόμα στη περιοχή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...