Προς το περιεχόμενο

Μετά από realme gt neo 2 τι?


Ntelosxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 5/4/2024 στις 1:51 ΜΜ, jimis_vts είπε

 

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας έτσι πώς το κόβω τείνω προς realme 12 pro plus, στα άλλα έχουν απο κάτι που δε μου αρέσει, απλα δεν ξέρω πόσο μεγάλη αναβάθμιση είναι απαυτο που έχω (gt neo 2) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/4/2024 στις 3:49 ΜΜ, Ntelosxxx είπε

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας έτσι πώς το κόβω τείνω προς realme 12 pro plus, στα άλλα έχουν απο κάτι που δε μου αρέσει, απλα δεν ξέρω πόσο μεγάλη αναβάθμιση είναι απαυτο που έχω (gt neo 2) 

Πολύ καλή επιλογή πιστεύω. Εγώ το μόνο κινητό που έχω κρατήσει 3+ χρόνια στην ζωή μου είναι το realme gt 5g, με μοναδικό πρόβλημα την φυσιολογική πτώση απόδοσης της μπαταρίας. Νομιζω ότι μετά από την εμπειρία μου με πολλές εταιρίες, η realme έχει πετύχει ότι πιο τίμιο υπάρχει στην αγορά. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

... μετά απο επικοινωνία με το τίμιο κ αποτελεσματικό κατάστημα 9βολτο... Και επειδή κ εγώ αρχικά ήμουν σε σκέψη αντικατάστασης της μπαταρίας.... έλαβα (προς τιμή τους) την απάντηση ότι θα ήταν άσκοπη η αντικατάσταση της (στο GT Neo 2 τουλάχιστον) κ αυτό γιατί, ναι μεν θα υπήρχε κάποια ελάχιστη διαφορά απο την νέα μπαταρία σε λειτουργία (προς το καλύτερο ) παρόλα αυτά, οι τελευταίες major αναβαθμίσεις οδήγησαν την συσκευή σε ακατάσχετο (χωρίς  να επιδιορθωθεί ποτέ) battery drain....κ δυστυχώς τον Νοέμβριο κυκλοφόρησε η τελευταία επίσημη αναβάθμιση που θα πάρει ποτέ η συσκευή αυτή :(

Επεξ/σία από TechnoState
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...