Προς το περιεχόμενο

Προσφορά cosmote gigamax 20gb?


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από soul_d,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου το είπε απο την αρχή ο εκπρόσωπος οτι το πρώτο πάγιο θα είναι 31€. 2ο και 3ο μηδενικά και μετά αρχίζουν τα 18αρια. Και μάλιστα ο πρώτος μήνας βλέπω οτι εχω απεριόριστα δεδομένα. Μου είχε έρθει και ένα μήνυμα ότι τους δυο πρώτους μήνες θα είναι απεριόριστα τα δεδομένα ( ίσως μόνο τον πρώτο μήνα, δεν θυμάμαι).

Επεξ/σία από vagosofron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Dennisbest είπε

Σε εμένα πάντως ο πωλητής το ανέφερε αρκετές φορές όταν κλείναμε τη συμφωνία.

κι εμένα μου ανέφερε η πωλήτρια ότι ο 1ος λογαριασμος θα είναι λίγο παραπάνω αλλά δεν μου διευκρίνισε ότι θα είναι βάσει των αρχικών τιμών. Ίσως και εγώ να μην το έπιασα, δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και εγω την ιδια συνδεση σε προσφορα στα 18 ευρω και λογω σταθερου στα 16,20 ευρω.Μου ηρθε λογαριασμος στα 30,18ευρω.Πριν 5 λεπτα που μιλησα με αυτον που ειχε γινει η ολη συναλλαγη μου ειπε οτι ο πρωτος λογαριασμος ειναι παραπανω λογω αναλογιας και γινεται σε ολους.Και εννοειται οτι θα πρεπει να πληρωθει.Ο δευτερος και ο τριτος θα ειναι μηδενικος και απ τον τεταρτο και μετα θα διαμορφωθει στα 16,20.Ελπιζω να γινει οπως μου τα ειπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η προσφορά στο what’s up app παίζει ; Δεν μου την εμφανίζει φαίνεται καλή προσφορά … παίζει κάνενα τηλέφωνο μήπως τη προλάβω και εγώ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Ninjis said:

Αυτή η προσφορά στο what’s up app παίζει ; Δεν μου την εμφανίζει φαίνεται καλή προσφορά … παίζει κάνενα τηλέφωνο μήπως τη προλάβω και εγώ ;

Όχι, μόνο αν σου εμφανιστεί στην εφαρμογή. Το ρώτησα αν μπορώ να το κάνω και για τη σύζυγο και μου είπε οτι γίνεται μόνο μέσω της εφαρμογής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, επανέρχομαι για να πω ότι όντως πλέον στις πληροφορίες του συμβολαίου δείχνει ότι το πρόγραμμα κοστίζει 0.00€ αυτή τη στιγμή (οι δύο μήνες δωρεάν που μας είπαν) και άρα μετά λογικά θα φανεί και η τελική τιμή των 18€.

Οπότε, όλα καλά 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...