Προς το περιεχόμενο

Χρόνος παράδωσης skroutz - παραπληροφόρηση


Giorgos241
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από l3ft3r1s,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, είχα δει το θέμα και το έψαχνα σήμερα ώστε να γράψω την εμπειρία μου γιατί εκνευρίστηκα αν και βλέπω πως έχει διαφορετική τροπή του φίλου. 
Οπως και να έχει δίκη μου παραγγελία την Τρίτη στις 13:30 για ετοιμοπαράδοτο στην ίδια πόλη επαρχία σε θυρίδα 500μ από το κατάστημα, για παράδοση express την επόμενη με προϊόν ετοιμοπαράδοτο. Κάθε μέρα πάει και πιο μετά και πλέον μου βγάζει Παρασκευή με Δευτέρα παράδοση. Τρομερή express παράδοση μπράβο τους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Georgegr3 said:

Καλημέρα, είχα δει το θέμα και το έψαχνα σήμερα ώστε να γράψω την εμπειρία μου γιατί εκνευρίστηκα αν και βλέπω πως έχει διαφορετική τροπή του φίλου. 
Οπως και να έχει δίκη μου παραγγελία την Τρίτη στις 13:30 για ετοιμοπαράδοτο στην ίδια πόλη επαρχία σε θυρίδα 500μ από το κατάστημα, για παράδοση express την επόμενη με προϊόν ετοιμοπαράδοτο. Κάθε μέρα πάει και πιο μετά και πλέον μου βγάζει Παρασκευή με Δευτέρα παράδοση. Τρομερή express παράδοση μπράβο τους!

Εμένα πήγε διαφορετικά γιατί τους το ακύρωσα και ήρθα σε επικοινωνία με το κατάστημα για να το στείλει με άλλη μεταφορική. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...