Προς το περιεχόμενο

QWERTEE T-Shirts 4-7-9€ στα 6 δωρεάν μεταφορικά


NSR00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 minutes ago, runner69 said:

Απαντήθηκε αυτο οτι η ερωτηση ήταν αποκλειστικα για τα γυναικεία νουμερα και υπήρξε παρεξήγηση απο συνφορουμιτη που το διαβασε. Τωρα αν θες να πετας λάσπη στο ανεμιστήρα και ό,τι πιασει, ναι οκ κανε το.

 

εγινε να εισαι καλα εσυ, περιμενω και πληθωρα απαντησεων εδω για το πως μαζεψαν οι μπλουζες μετα απο 10-20-30 πλυσεις.

2024-05-0322_52_57-QWERTEET-Shirts4-7-96--Insomnia.grMozi.png.4010c2f51a1af621e240e769e12b92a0.png

ποτε δεν ξερεις.

Επεξ/σία από Getta Robo
λασπη στον αερα
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το μέγεθος, έχω κάνει 10 παραγγελίες και έπαιρνα πάντα το XL. Κάποια στιγμή πριν 1-2 χρόνια νομίζω άλλαξε η φόρμα τους και πλέον παίρνω L. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Getta Robo είπε

εγινε να εισαι καλα εσυ, περιμενω και πληθωρα απαντησεων εδω για το πως μαζεψαν οι μπλουζες μετα απο 10-20-30 πλυσεις.

2024-05-0322_52_57-QWERTEET-Shirts4-7-96--Insomnia.grMozi.png.4010c2f51a1af621e240e769e12b92a0.png

ποτε δεν ξερεις.

image.png.4ab505c6f9bbf48b00ac9c2f42e843b8.png

Νταξει για να το λεει η εταιρεια , προφανως κατι λιγοτερο θα ξερει απο σενα με τα 15 μπλουζακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, runner69 said:

image.png.4ab505c6f9bbf48b00ac9c2f42e843b8.png

Νταξει για να το λεει η εταιρεια , προφανως κατι λιγοτερο θα ξερει απο σενα με τα 15 μπλουζακια.

Κοιταξε αν εχασες την ροη την συζητησεις πανω στις μπλουζες που αγορασα εγω και αλλοι, μπορεις να κοιταξεις προηγουμενες σελιδες και να τα διαβασεις.

Και για το τι ισχυε παλαιοτερα και τι εμπειριες ειχαμε τα τελευταια χρονια.

Κατανοητο;

Παρακατω. Ειπες σε θεματα οπου διορθωσες και μετα το κειμενο σου για μεγαλυτερα μεγεθη. Η εικονα παραπανω εχει και παραπομπη στη καταχωρηση σου, και δεν χρειαζεται να ανυσηχεις για αν θα διορθωσεις και αυτο το κειμενο σου, η εικονα παραμενει.

Πηραν λοιπον πολλοι συμφορουμιτες μεγαλυτερα μεγεθη και τωρα κοιτανε να τα επιστρεψουν πισω. Το καλου κακου μεγαλυτερο μεγεθος που εγραψες.. μαλλον αστοχο, δεν νομιζεις;

Και η εταιρεια μεν ειναι καλυμμενη για το μαζεμα στο πλυσιμο συμφωνα με τις οδηγιες/συμφωνητικο της, αλλα απο προσωπικη επισης εμπειρια, δεν ισχυει. Σιγουρα οχι για τις μπλουζες μεγαλυτερων μεγεθων οπου πηραν ουκ ολιγοι.

Αυτα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Getta Robo είπε

Κοιταξε αν εχασες την ροη την συζητησεις πανω στις μπλουζες που αγορασα εγω και αλλοι, μπορεις να κοιταξεις προηγουμενες σελιδες και να τα διαβασεις.

Και για το τι ισχυε παλαιοτερα και τι εμπειριες ειχαμε τα τελευταια χρονια.

Κατανοητο;

Παρακατω. Ειπες σε θεματα οπου διορθωσες και μετα το κειμενο σου για μεγαλυτερα μεγεθη. Η εικονα παραπανω εχει και παραπομπη στη καταχωρηση σου, και δεν χρειαζεται να ανυσηχεις για αν θα διορθωσεις και αυτο το κειμενο σου, η εικονα παραμενει.

Πηραν λοιπον πολλοι συμφορουμιτες μεγαλυτερα μεγεθη και τωρα κοιτανε να τα επιστρεψουν πισω. Το καλου κακου μεγαλυτερο μεγεθος που εγραψες.. μαλλον αστοχο, δεν νομιζεις;

Και η εταιρεια μεν ειναι καλυμμενη για το μαζεμα στο πλυσιμο συμφωνα με τις οδηγιες/συμφωνητικο της, αλλα απο προσωπικη επισης εμπειρια, δεν ισχυει. Σιγουρα οχι για τις μπλουζες μεγαλυτερων μεγεθων οπου πηραν ουκ ολιγοι.

Αυτα.

Δεν εκανα καμια διορθωση σε νοημα κειμενου μου παρα μονο ορθογραφικη/συντακτικη. Τωρα αν βλεπεις φαντασματα, δεν φταιω εγω.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά πήρα σε προσφορά τα 8 τυχαία 4 ευρώ το ένα. Οι στάμπες όλες πολύ ωραίες.

Τη δεύτερη φορά πήραωσε προσφορά 8 τυχαία 6 ευρώ το ένα. Οι στάμπες μέτρια σχέδια και το ένα ήταν διπλό. Τους έστειλα μέιλ και μου έστειλαν κουπόνι για ένα δωρεάν μπλουζακι ανεξαρτήτως τιμής

Γενικά ικανοποιημένη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, li@m said:

@Getta Roboτι νούμερο πήρες και σου είναι μεγαλύτερο;

Δεν εχω προβλημα με τα νουμερα τους, αφου εδω και δυο χρονια περιπου εχουν καλες μπλουζες Gildan, casual fit και μου ειναι ιδανικες.

Αυτο ομως που τονιζω σελιδες πριν, ειναι πως καποτε, σιγουρα πριν το 2020, ειχαν διαφορετικου τυπου μπλουζες και μου ηταν τεραστιες. Καποιος ειχε γραψει σε παλαιοτερο θεμα οτι ηταν στενες, και αντι για Μ πηρα L και πρακτικα μου ηταν σαν XXL πανω μου.
οποτε την πατησα.

Υπαρχει κοσμος που δυστηχως κανει το ιδιο και σημερα, και ουκ ολιγοι συμφορουμιτες πηραν ενα μεγεθος μεγαλυτερες μπλουζες και τωρα κοιτανε να τις γυρισουν πισω.

Στη τελευταια παραγγελια τωρα που πηρα ξανα μπλουζες M, μου ειναι αψογες και απο ποιοτητα και απο μεγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά 2 βδομάδες μετά και δεν έχω πάρει καμία απάντηση στα 2 email μου σε αυτούς. Έχει κανένας κανένα τιπ για το πώς να κινηθούν λίγο τα πράγματα για την επιστροφή ή πρέπει να πάω στην τράπεζα για dispute? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19/4 έστειλαν την παραγγελία , ούτε καν χαρτάκι από ΕΛΤΑ μέχρι και τώρα.. καλά θα πάει αυτό.. 

Plus, έχω  και τις αμφιβολίες για το μέγεθος…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, giorginho said:

Τελικά 2 βδομάδες μετά και δεν έχω πάρει καμία απάντηση στα 2 email μου σε αυτούς. Έχει κανένας κανένα τιπ για το πώς να κινηθούν λίγο τα πράγματα για την επιστροφή ή πρέπει να πάω στην τράπεζα για dispute? 

4 hours ago, GeeJay said:

19/4 έστειλαν την παραγγελία , ούτε καν χαρτάκι από ΕΛΤΑ μέχρι και τώρα.. καλά θα πάει αυτό.. 

Plus, έχω  και τις αμφιβολίες για το μέγεθος…

Εορτες + ΕΛΤΑ ειναι δολο-φονικος συνδιασμος.

Μερι μεγεθων με το καλο το συζηταμε μολις παραλαβετε. Εμενα εκαναν σε παλαιοτερη παραγγελια κοντα μηνα, συστημενη αποστολη, διχως αργιες ουτε τιποτα.

Υπομονη παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικά με μεγέθη/ποιότητα κλπ εγώ είχα πάρει κάποια στιγμή 6 μπλουζάκια.

Τα δύο από αυτά για κάποιο λόγο έχουν γίνει χάλια απ' το πλύσιμο. Έχουν κοντύνει και έχουν φαρδύνει, είναι κάπως τετράγωνα ας πούμε.

Δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο στο ύφασμα, αλλά και τα δύο που το έπαθαν αυτό είναι αυτό το σκούρο μπλε χρώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν το Πάσχα παρέλαβα την 1η (επαρχία) απο τις 2 παραγγελίες και τώρα περιμένω την2η. Παίρνω εδώ και 3 χρόνια πάντα L. Είμαι 1,79 , 85 κιλά και 110 στήθος. Πάντα μου καθόταν μια χαρά. Αυτή η παρτίδα L που πήρα είναι μεγαλύτερα τα μπλουζάκια συγκριτικά με τα παλιότερα.Δεν θα τα γυρίσω επειδή μου αρέσει και το πιο άνετο. Για όσους όμως θέλουν το μπλουζάκι πιο στενό θα έχουν πρόβλημα με την τελευταία τους παραγγελία.

Επεξ/σία από ep1
Ορθογραφία
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Εορτες + ΕΛΤΑ ειναι δολο-φονικος συνδιασμος.

Μερι μεγεθων με το καλο το συζηταμε μολις παραλαβετε. Εμενα εκαναν σε παλαιοτερη παραγγελια κοντα μηνα, συστημενη αποστολη, διχως αργιες ουτε τιποτα.

Υπομονη παιδια.

Lol.... Εννοώ ότι παρέλαβα πριν 2 βδομάδες, τα μεγέθη είναι ό,τι να ναι και θέλω να τα γυρίσω πίσω και 2 βδομάδες τώρα δεν έχουν απαντήσει ακόμα! Κάπου πριν 2 σελίδες είχα ποσταρει περί μεγεθών... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...