Προς το περιεχόμενο

QWERTEE T-Shirts 4-7-9€ στα 6 δωρεάν μεταφορικά


NSR00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, wasd είπε

Ωραία νέα. 

Είναι εύκολο να μας πεις πότε έγινε ship; 

 

12 ώρες μετά την παραγγελία: η ώρα της παραγγελίας ήταν 1:00 τη νύχτα στις 19 (μόλις είχε ξημερώσει δλδ) και το μεσημέρι της ίδιας μέρας (12:50) έσκασε email ότι έγινε η αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρελαβα αλλα εκανα λαθος στο νουμερο και μου ειναι μεγαλα. Τους εστειλα ενα μεηλ μηπως μπορω να τους τα στειλω πισω για αλλαγη στο σωστο νουμερο. Αναμονη για να δουμε τι θα μου απαντησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Dimitris.S είπε

Μολις παρελαβα αλλα εκανα λαθος στο νουμερο και μου ειναι μεγαλα. Τους εστειλα ενα μεηλ μηπως μπορω να τους τα στειλω πισω για αλλαγη στο σωστο νουμερο. Αναμονη για να δουμε τι θα μου απαντησουν.

Κι εγώ έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα... Μου είναι πολύ μεγάλα. 
(1.80  115 κιλά τα 2XL μου είναι αρκετά μεγάλα)
Έστειλα κι εγώ mail και βλέπουμε. 

Επεξ/σία από betion
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια 20/4, ηρθε η παραγγελια χθες. Δεν ειχα επιλεξει καποια επιλογη ασφαλειας ή καλυτερων μεταφορικων ή whatever. εσκασε μυτη με ΕΛΤΑ, μου ζητησε ταυτοτητα για να το αφησει κ να σημειωσει την ΑΔΤ.

6 μπλουζακια λαρτζ, 1,74μ υψος, 80-82κιλα, ειναι ανετα πανω μου. Τα παλια M που εχω απο quertee ειναι σχεδον οριακα. ποιοτητα σταμπας πολυ καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, betion said:

Κι εγώ έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα... Μου είναι πολύ μεγάλα. 
(1.80  115 κιλά τα 2XL μου είναι αρκετά μεγάλα)
Έστειλα κι εγώ mail και βλέπουμε. 

Μια απο τα ιδια , ευτυχως πηρα μονο ενα για μενα  και τα υπολοιπα για δωρα. Οποτε ελπίζω απλα να μαζεψει στο πλυσιμο. Δεν ενθουσιαστηκα παντως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, asteroulis είπε

Μια απο τα ιδια , ευτυχως πηρα μονο ενα για μενα  και τα υπολοιπα για δωρα. Οποτε ελπίζω απλα να μαζεψει στο πλυσιμο. Δεν ενθουσιαστηκα παντως.

 

στο πλατος δεν θα μαζεψει, μονο στο υψος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει ότι θα μαζευτούμε πολλοί για επιστροφές για λάθος  νούμερο. 
Αν και ακόμα δεν έχω παραλάβει εγώ αλλά νομίζω θα έχω θέμα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια 6 Μ στις 19 Μαΐου.

Χαρτάκι από ελτα χθες. Παραλαβή σήμερα.

Ολα οκ τα βλέπω.  Είμαι 1.72, 73 κιλά με λίγο κοιλίτσα. 

Η ποιότητα δεν με ξετρέλανε αλλά έδωσα 46 €, οπότε όλα οκ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα.

Αποστολή 19 Απριλίου .

XL έπαιρνα xl πήρα αλλά αυτή την φορά είναι πιο μεγάλα σαν μέγεθος.

Τα large σε γυναικεία είναι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dreaming123 είπε

Παρέλαβα και εγώ σήμερα.

Αποστολή 19 Απριλίου .

XL έπαιρνα xl πήρα αλλά αυτή την φορά είναι πιο μεγάλα σαν μέγεθος.

Τα large σε γυναικεία είναι κομπλέ.

Κι εγώ το ίδιο . Πιστεύω με κανα δύο πλυσίματα στους 40 θα έρθουν στα ίσα τους .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερωτηση προς οσους παροτρυνατε να αγορασουν ενα μεγεθος μεγαλυτερες μπλουζες, επειδη ισχυριζεστε πως ειναι μικρες.

Οι μπλουζες που παραλαβατε τωρα, σας κανουν η πρεπει και εσεις να τις αλλαξετε;

Για να δουμε τουλαχιστον τι γινεται με τον μεσο ορο οσων παρελαβαν.

Υγ. Οσοι πιστευετε οτι θα μαζεψουν στο πλυσιμο, μην εχετε ελπιδες. Αγοραζω χρονια εγω και οι δικοι μου και δεν υπαρχει πιθανοτητα.

Επεξ/σία από Getta Robo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Getta Robo είπε

 

Υγ. Οσοι πιστευετε οτι θα μαζεψουν στο πλυσιμο, μην εχετε ελπιδες. Αγοραζω χρονια εγω και οι δικοι μου και δεν υπαρχει πιθανοτητα.

Καλά μην παίρνεις και όρκο. Έχω τελείως διαφορετική εμπειρία. Και για να έχει άποψη κάνεις σε αυτό, θα πρέπει να τις μετρήσει όταν τις παρέλαβε και να το ξαναδεί μετά από 10-20 πλυσίματα. Γιατί με το μάτι δεν θα καταλάβει αν μπήκαν 1-3cm.  Πολύ λίγες δεν έχουν μπει στο μήκος οι τελευταίες των 2 ετών. Οι πιο παλιές είναι πιο ανθεκτικές.

 

Επίσης η ίδια εταιρεία το παραδέχεται ότι μπορεί να μπουν 1-3cm , άρα τα καμιά πιθανότητα δεν στέκουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, runner69 said:

Καλά μην παίρνεις και όρκο. Έχω τελείως διαφορετική εμπειρία. Και για να έχει άποψη κάνεις σε αυτό, θα πρέπει να τις μετρήσει όταν τις παρέλαβε και να το ξαναδεί μετά από 10-20 πλυσίματα. Γιατί με το μάτι δεν θα καταλάβει αν μπήκαν 1-3cm.  Πολύ λίγες δεν έχουν μπει στο μήκος οι τελευταίες των 2 ετών. Οι πιο παλιές είναι πιο ανθεκτικές.

 

Επίσης η ίδια εταιρεία το παραδέχεται ότι μπορεί να μπουν 1-3cm , άρα τα καμιά πιθανότητα δεν στέκουν.

κοιταξε μην το παρεις και προσωπικα, αποψη σου ειναι οτι μαζευουν μετα απο Χ πλυσεις, αποψη σου ηταν και να παρει ο κοσμος 1 νουμερο μεγαλυτερο μεγεθος και δεν τους βγηκε σε καλο αυτο.

Εχω καμια 15 μπλουζες στα δυο τελευταια χρονια με δεκαδες πλυσεις, οπου δεν εχω παρατηρησει κατι, παντα συμφωνα με τις οδηγιες των μπλουζων, ουτε και ο ευρυτερος κυκλος μου οπου εχουν επισης δεκαδες μπλουζες.

Οι προσφατες που εχω ειναι επισης πιο ανθεκτικες και καλυτερης ποιοτητας. Και φυσικα σχεδον 1:1 μεγεθος με τις περισσοτερες γνωστες εταιρειες.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Getta Robo είπε

κοιταξε μην το παρεις και προσωπικα, αποψη σου ειναι οτι μαζευουν μετα απο Χ πλυσεις, αποψη σου ηταν και να παρει ο κοσμος 1 νουμερο μεγαλυτερο μεγεθος και δεν τους βγηκε σε καλο αυτο.

Εχω καμια 15 μπλουζες στα δυο τελευταια χρονια με δεκαδες πλυσεις, οπου δεν εχω παρατηρησει κατι, παντα συμφωνα με τις οδηγιες των μπλουζων, ουτε και ο ευρυτερος κυκλος μου οπου εχουν επισης δεκαδες μπλουζες.

Οι προσφατες που εχω ειναι επισης πιο ανθεκτικες και καλυτερης ποιοτητας. Και φυσικα σχεδον 1:1 μεγεθος με τις περισσοτερες γνωστες εταιρειες.

Απαντήθηκε αυτο οτι η ερωτηση ήταν αποκλειστικα για τα γυναικεία νουμερα και υπήρξε παρεξήγηση απο συνφορουμιτη που το διαβασε. Τωρα αν θες να πετας λάσπη στο ανεμιστήρα και ό,τι πιασει, ναι οκ κανε το.

 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...