Προς το περιεχόμενο

QWERTEE T-Shirts 4-7-9€ στα 6 δωρεάν μεταφορικά


NSR00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, giorginho said:

Lol.... Εννοώ ότι παρέλαβα πριν 2 βδομάδες, τα μεγέθη είναι ό,τι να ναι και θέλω να τα γυρίσω πίσω και 2 βδομάδες τώρα δεν έχουν απαντήσει ακόμα! Κάπου πριν 2 σελίδες είχα ποσταρει περί μεγεθών... 

Τωρα θυμηθηκα την περιπτωση σου. Αν τους εστειλες μυνημα μονο απο τη σελιδα, επικοινωνησε μαζι τους και απο twitter/facebook κτλ

Οντως εχουν προβληματικη επικοινωνια και εξυπηρετηση και κακως δεν εχουν βελτιωσει τις υπηρεσιες τους τοσα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν βρίσκω ειδοποίηση ότι τα έχουν πάει στα ΕΛΤΑ Παπάφη ενώ συνήθως τα πάνε στα ΕΛΤΑ Επιδαύρου, πάω Παπάφη ψάχνουν ψάχνουν: Ααα ΕΛΤΑ Πανεπιστήμιουπόλη είναι θέλετε να πάτε να τα πάρετε η θέλετε να τα φέρουμε αύριο εδώ; Κλασσικ πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Getta Robo είπε

.. επικοινωνησε μαζι τους και απο twitter/facebook κτλ

Δεν έχω 😅🙈

(και μου είχαν ήδη μπει ψύλλοι στ' αυτιά όταν είδα ότι δεν δέχονται Paypal...) 

Επεξ/σία από giorginho
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, giorginho είπε

Δεν έχω 😅🙈

(και μου είχαν ήδη μπει ψύλλοι στ' αυτιά όταν είδα ότι δεν δέχονται Paypal...) 

Μια χαρα δεχονται paypal, απλα εσυ δεν το επελεξες για να κερδισεις 1 ευρω εκπτωση στο συνολο.
 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, safridia είπε

Μια χαρα δεχονται paypal, απλα εσυ δεν το επελεξες για να κερδισεις 1 ευρω εκπτωση στο συνολο.
 

Εγώ με PayPal πλήρωσα. Το χρεωσαν +1 ευρώ. 

 

Διάβασα τα πάντα περί μεγεθών. Είμαι ανάμεσα σε 2 μεγέθη και πήρα το μεγαλύτερο. Λογικά και εγώ θα το μετανιώσω αλλά θα δούμε. Το πολύ πολύ θα είναι πιτζάμες. Μόνο για 2 θα στενοχωρηθω που τις πήρα για δώρο. 

Ίδωμεν. Εμένα 25 έγιναν ship, αν ισχύει το χρονοδιάγραμμα που παρέλαβαν οι προηγούμενοι, από βδομάδα θα έρθουν. 

Ελπίζω μόνο στην περίπτωση μου να μην είναι συστημένο και να το αφήσει ο ταχυδρόμος χύμα. 

Ναι ξέρω είμαι στο 1%, απλά έχω χώρο που δεν παίζει να κλαπουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 minutes ago, giorginho said:

Δεν έχω 😅🙈

(και μου είχαν ήδη μπει ψύλλοι στ' αυτιά όταν είδα ότι δεν δέχονται Paypal...) 

Δοκιμασε με αλλο email, ενω παντα εχεις κοιταξει αν εχει προσγειωθει απαντηση τους στο spam σου.

Οι αλλαγες παντως γινονται μεσω αυτης της αιτησης:

https://site.qwertee.com/Qwertee_Returns_Form.pdf

Προσοχη βεβαια στο παρακατω..

Tees bought during insaniTEE sales cannot be returned

Οποτε θα πρεπει να ξεκαθαρισουν οι ιδιοι αν μπορεις..

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τα ίδια με λάθος νούμερο,έχω μπλουζάκια small γυναικείο και θέλω large αν υπάρχουν από κάποιο μέλος οκ. Τελικά δέχονται αλλαγές και ποιο είναι το κόστος αποστολής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2024 στις 10:25 ΜΜ, Getta Robo είπε

Δοκιμασε με αλλο email, ενω παντα εχεις κοιταξει αν εχει προσγειωθει απαντηση τους στο spam σου.

Οι αλλαγες παντως γινονται μεσω αυτης της αιτησης:

https://site.qwertee.com/Qwertee_Returns_Form.pdf

Προσοχη βεβαια στο παρακατω..

Tees bought during insaniTEE sales cannot be returned

Οποτε θα πρεπει να ξεκαθαρισουν οι ιδιοι αν μπορεις..

 

insaniTEE ειναι η καμπανια που εχουν τωρα που αγοραζεις ενα και σου στελνουν αλλο ενα τυχαιο....

Καμια σχεση με την προηγουμενη...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, anergos13 said:

insaniTEE ειναι η καμπανια που εχουν τωρα που αγοραζεις ενα και σου στελνουν αλλο ενα τυχαιο....

Καμια σχεση με την προηγουμενη...

Ετρεχαν οι προσφορες πολυ κοντα η μια με την αλλη και δεν ξερω ποια προτιμησε ο φιλος μας.

Καλη επιτυχια σε καθε περιπτωση για τις επιστροφες, δυστηχως η εταιρεια εχει πολυ κακη επικοινωνια και εξυπηρετηση πελατων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Ετρεχαν οι προσφορες πολυ κοντα η μια με την αλλη και δεν ξερω ποια προτιμησε ο φιλος μας.

Καλη επιτυχια σε καθε περιπτωση για τις επιστροφες, δυστηχως η εταιρεια εχει πολυ κακη επικοινωνια και εξυπηρετηση πελατων.

Παντως εμενα περσι οταν σε ενα μπλουζακι ξηλωθηκε η ραφη τις πρωτες 15 μερες....επικοινωνησα εστειλα φωτο και σε 15 λεπτα ξεκινησαν την διαδικασια να στειλουν αλλο ....

 

Τους εβγαλα το καπελο πραγματικα....

 

Τωρα τι γίνεται φετος δεν ξερω.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 minutes ago, anergos13 said:

Παντως εμενα περσι οταν σε ενα μπλουζακι ξηλωθηκε η ραφη τις πρωτες 15 μερες....επικοινωνησα εστειλα φωτο και σε 15 λεπτα ξεκινησαν την διαδικασια να στειλουν αλλο ....

 

Τους εβγαλα το καπελο πραγματικα....

 

Τωρα τι γίνεται φετος δεν ξερω.....

Το ίδιο και εδώ,   1  με την ραφή,  δυο που δεν είχε μπει σωστά η στάμπα,  άμεση επιστροφή χρημάτων  ή επειδή δεν υπήρχε να μου στείλουν κάτι άλλο

Αυτό πριν μια βδομάδα

Επεξ/σία από sdikr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, sdikr said:

Το ίδιο και εδώ,   1  με την ραφή,  δυο που δεν είχε μπει σωστά η στάμπα,  άμεση επιστροφή χρημάτων  ή επειδή δεν υπήρχε να μου στείλουν κάτι άλλο

Αυτό πριν μια βδομάδα

επικοινωνησες μεσω της σελιδας η με καποιο αλλο email; Υπαρχει κοσμος οπου δεν ελαβε ακομα απαντηση, δεν εχω ιδεα πως στο καλο διαχειριζονται τα παραπονα και προβληματα που λαμβανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα παιδιά, έχουν περάσει ακόμα τόσες μέρες και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. 

Ευχαριστώ @Getta Robo για τη φόρμα, δεν έβρισκα τίποτα και με τίποτα μέσω της πλοήγησης στο site τους (προφανώς το έχουν κάνει επίτηδες δύσκολο). Άφησα και κριτική στο trusted shops στο ενδιάμεσο, ακόμα τίποτα...

Αγόρασα μέσω της προσφοράς που αναφέρθηκε εδώ, δε ξέρω πώς λεγόταν πάντως σίγουρα δεν είχε κάποιο "+1 δώρο στην τύχη", μου φάνηκε εξ αρχής υπερβολικά περίεργο να αποκλείουν κάτι που έχεις πληρώσει από επιστροφή αφού είμαστε στην ΕΕ και εμείς και αυτοί και κάτι τέτοιο απαγορεύεται, αλλά αν όντως μιλάμε για αναφορά σε προϊόντα-δώρο τότε οκ. 

Θα ενημερώσω πώς θα καταλήξει το θέμα... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, giorginho said:

Τίποτα παιδιά, έχουν περάσει ακόμα τόσες μέρες και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. 

Ευχαριστώ @Getta Robo για τη φόρμα, δεν έβρισκα τίποτα και με τίποτα μέσω της πλοήγησης στο site τους (προφανώς το έχουν κάνει επίτηδες δύσκολο). Άφησα και κριτική στο trusted shops στο ενδιάμεσο, ακόμα τίποτα...

Αγόρασα μέσω της προσφοράς που αναφέρθηκε εδώ, δε ξέρω πώς λεγόταν πάντως σίγουρα δεν είχε κάποιο "+1 δώρο στην τύχη", μου φάνηκε εξ αρχής υπερβολικά περίεργο να αποκλείουν κάτι που έχεις πληρώσει από επιστροφή αφού είμαστε στην ΕΕ και εμείς και αυτοί και κάτι τέτοιο απαγορεύεται, αλλά αν όντως μιλάμε για αναφορά σε προϊόντα-δώρο τότε οκ. 

Θα ενημερώσω πώς θα καταλήξει το θέμα... 

Και γνωστος εχει αντιστοιχο προβλημα, γενικοτερα η εξυπηρετηση φαινεται οτι ειναι κορωνα γραμματα. Τουλαχιστον ανταποκρινονται σε υπηρεσιες trust advisor, μπορεις να δοκιμασεις να αφησεις κριτικη και εκει.

Παρεπιπτωντος, αν εχεις δευτερο email, προσπαθησε να τους στειλεις και απο αυτο. Ισως "σκαλωνει" το συστημα αν στελνεις απο yahoo, αρα δοκιμασε απο gmail κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...