Προς το περιεχόμενο

E GOD GR κατάστημα αξιόπιστο η όχι ;


Dead_Shot_GR
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Dead_Shot_GR,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα λοιπόν εδώ και 2 εβδομάδες άρχισα να ψάχνω κομμάτια για ένα pc που θέλω να φτιάξω.Το πρώτο πράμα που κοιτάω πάντα είναι η τιμή και οι αξιολογήσεις βρήκα εκεί που έψαχνα με τις ώρες ένα κατάστημα ονόματι e-god.gr και είχε μόνο θετικές αξιολογήσεις και στο Skroutz και στο google και όλοι έλεγαν ότι είναι ταχύτατο κατάστημα είναι Αλεξανδρούπολη αλλά όλοι λέγαν ότι τους ερχόντουσαν σε 1-2 μέρες όπου και να είσαι.Τελος πάντων παίρνω τηλ ρωτάω στο παιδί αν είναι διαθέσημα  και μου λένε ναι και ποσό καιρό μέχρι να έρθουν σε μένα μου λέει 1-2 μέρες λέω τέλεια μπαίνω στην σελίδα κάνω παραγγελία και κάνω και κατάθεση ήταν Τετάρτη νομίζω όποτε λέω Παρασκευή θα είναι εδώ. Παιρναει όλη η μέρα χωρίς καμία ενημέρωση αν το στείλανε παίρνω την επόμενη μέρα επειδή το κατάστημα δεν είναι ανοιχτό το απόγευμα (ωράριο από τις 9:00 μέχρι τις 3:30) και ρωτάω τι έγινε μου λέει τώρα εμφανίστηκε η κατάθεση (η κατάθεση εντομεταξύ  ήταν από την ίδια τράπεζα )όποτε θα σας το στείλω την Παρασκευή και από Δευτέρα θα είναι εκεί λέω οκ ωραία,σήμερα που γράφω εδώ είναι Σάββατο και εχθές που ήταν Παρασκευή δεν είχα καμία ενημέρωση αν στάλθηκαν έχεις κάνεις εμπειρία με το κατάστημα και αν ναι θέλω να μου απαντήσεται  εδώ παρακάτω  ευχαριστώ 

Επεξ/σία από Dead_Shot_GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dead_Shot_GR είπε

και κάνω και κατάθεση

Τόσα άρθρα εδώ μέσα, έχει αναφερθεί εκατοντάδες φορές και μερικοί συνεχίζουν ακάθεκτοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παρομοι καταστημα εχει και μανα μου. Οτι κι αν εχω αγορασει απο εκει, παντα με αντικαταβολη, ποτε προπληρωμη. Μαλλον τα πραγματα σου, παραγγελθηκαν την ημερα που εκανες καταθεση και ειναι καθ.οδον απο την Κινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tasvar είπε

https://e-god.gr/οι-παραγγελίες-σου/

Εκεί κοίταξες; 

Με αυτό που διαβάζω, λογικά Δευτέρα θα σου έρθει.

Δεν μου έχουν στείλει κάποιον κωδικό για να παρακολουθήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι το καταστημα , 5800Χ3D πληρωμη με καρτα και σε 1 εργασιμη το ειχα. Επισης για μια λαθος παραγγελια που ειχα κανει μου επεστρεψαν το ποσο σε 2 εργασιμες. Υπομονη απο εβδομαδα θα το εχεις.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Ευχαριστώ σε όσους γράψανε το κατάστημα είναι άψογο όντως σήμερα παρέλαβα αυτά που ήθελα και είναι από τα πιο γρήγορα καταστήματα με διαφορά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...