Προς το περιεχόμενο

Διακοπή συμβολαίου με Vodafone


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα φώτα σας λίγο. Έχω από πέρυσι συμβόλαιο στην voda, θέλω όμως να το ξανακάνω καρτοκινητό στon οτε. Απλά το θέμα είναι ότι το συμβόλαιο είχε γίνει στο όνομα του πατέρα μου για να πάρω καλύτερη τιμή επειδή στο σπίτι έχουν σταθερή vodafone. Αν μπω στην διαδικασία να κάνω διακοπή ο αριθμός παραμένει στο όνομα του πατέρα μου ή πάει στο δικό μου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα 

Η αλλάζεις τα στοιχεία στη vodafone και μετα κάνεις φορητότητα σε οτε η το πάς με τα στοιχεια του πατερα σου στον οτε και μετα τα αλλάζεις 

Ρώτησε α μπορεις να κανεις φορηρτοτητα και μαζί αλλαγή ονόματος στην σταθερή έτσι μου έκαναν απο vodafone σε cosmote 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Vodafone αν κάνεις μεταβίβαση της γραμμής, ανανεώνεται το συμβόλαιο για 24μηνο. Αν κάνεις μεταφορά σε αυτήν από άλλον πάροχο, γίνεται μαζί με την φορητότητα να αλλαχθεί ο κάτοχος της γραμμής. Φαντάζομαι παρομοίως θα ισχύει και σε Cosmote.

Ωστόσο το ερώτημα είναι αν μπορείς να κάνεις φορητότητα από την στιγμή που έχεις συμβόλαιο άρα χρονική δέσμευση, εκτός αν δεν σε ενοχλεί να πληρώσεις το πέναλτι ή έχει ολοκληρωθεί η περίοδος δέσμευσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...