Προς το περιεχόμενο

Δάνειο μέσω internet


kostashhp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!! Τον τελευταίο καιρό το ίντερνετ έχει γεμίσει site που υπόσχονται χαμηλοτοκα δάνεια. Και δεν εννοώ μέσω τραπεζών. Υπάρχει κάποιος που να έχει επιχειρήσει να πάρει από εκεί και πως κατέληξε? Ο λόγος είναι ότι προσπαθώ να δανειστών 2000 ευρώ και όλοι με απορρίπτουν λόγω χρεωνενης πιστωτικής. Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει. Σας παρακαλώ δεν χρειάζομαι ψυχανάλυση για κάποιους που τα ξέρουν ολα. Ευχαριστώ και ελπίζω κάποιος να έχει παρόμοια εμπειρία και να με βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω πάρει αλλά έχω καλή καλη πιστοληπτική ικανότητα. Εσένα αφού σε απορρίπτουν, όπως λες και μόνος σου, δεν έχεις.

 

Τα επιτόκια μόνο χαμηλά δεν είναι...

 

(Α τώρα διάβασα λες όχι μέσω τραπεζών...)

Επεξ/σία από Ihavetheanswers
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξέρω. Για αυτό θέλω να μάθω για την εμπειρία όσων έχουν ασχοληθεί. Έχω οικογένεια και δεν θα ήθελα να μπλέξω χειρότερα. Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, kostashhp είπε

Ναι το ξέρω. Για αυτό θέλω να μάθω για την εμπειρία όσων έχουν ασχοληθεί. Έχω οικογένεια και δεν θα ήθελα να μπλέξω χειρότερα. Ευχαριστώ 

Η απάτη είναι ότι σου ζητούν προκαταβολικα κάποια έξοδα γύρω στα 200€ και ΜΕΤΑ μην τόν είδατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η tbi είναι legit αλλά μόνο χαμηλό επιτόκιο δεν έχει (19 %) πρέπει να είναι είναι αρκετά πιο χαλαρή στην έγκριση (φίλος στον τηρεσια του έβγαλαν δάνειο 6000)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Inuyasha είπε

Η tbi είναι legit αλλά μόνο χαμηλό επιτόκιο δεν έχει (19 %) πρέπει να είναι είναι αρκετά πιο χαλαρή στην έγκριση (φίλος στον τηρεσια του έβγαλαν δάνειο 6000)

Φαρμάκι. Τέτοιο επιτόκιο δίνουν οι πιστωτικές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια εταιρεία που δεν είναι τράπεζα θα κάτσει να σου δώσει δάνειο "μέσω internet"? Μήπως επενδυτική εταιρεία; Τι δικαιολογητικά ζητάνε και τι εγγυήσεις για να στο δώσουν; 

Απάτη μου βρωμάει το θέμα. 

Ψάξε τα ονόματα των εταιρειών στο google. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, kostashhp said:

Από ότι κατάλαβα. Δεν υπάρχει λύση εκτός τραπεζών. Κατάλαβα... Τη βάψαμε!

υπαρχει λυση, αλλα εκει αν δεν τα πληρωσεις στην ωρα τους τοτε αναλαμβανουν τα "παιδια".

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, kostashhp said:

Από ότι κατάλαβα. Δεν υπάρχει λύση εκτός τραπεζών. Κατάλαβα... Τη βάψαμε!

Το αν την εβαψες είναι σχετικό. Διότι αν έβρισκες αυτό που ήθελες (και δεν ήταν απάτη) μάλλον τότε θα την είχες βάψει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχετε όλοι. Το λυπηρό είναι ότι δουλεύω 23 χρόνια και πρώτη φορά χρειάστηκε να ψάξω 2000 ευρώ για μια πιστωτική την οποία την πληρώνω 50 ευρώ κάθε μήνα. Ούτε ένας μήνας δεν πέρασε χωρίς να πληρώσω τίποτα. Και με απορρίπτουν όλοι τη στιγμή που μπορώ να δίνω ακόμα και 200 ευρώ το μήνα. Δυστυχώς όμως τα χρειάζομαι άμεσα και δεν προλαβαίνω να τα μαζέψω. Δεν βαριετέ. Είπα μήπως εδώ μέσα θα μπορούσε να μου δώσει κάποιος καμία ιδέα. Σας ευχαριστώ παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...