Προς το περιεχόμενο

Μεταξύ iphone 15 pro max και s24 ultra


Pakmanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.  Θα ήθελα να ρωτήσω την άποψη των μελών για αυτα τα 2 κινητα. Εχω το s21 και θ κοιτάξω να αλλαξω κινητό αλλα δεν ξέρω σε ποιο να παω. Δεν είχα ποτε iphone και γενικά apple συσκευές αλλα φαίνεται ωραιο το κινητό και χρήστες apple να τσεκαρω και αυτή την πλευρά αλλα δεν είμαι σίγουρος. Με την Apple ταιριάζει πιο πολυ να χεις και το ecosystem της αλλα με Samsung διαβασα το 25 το ΑΙ θα πρέπει να πληρωσεις. Είδα και τα 2 κινητα απο κοντα και ηταν εξαιρετικά. Μπορείτε να μ δώσετε καμια αποψη ή συμβουλή προς τα που να παω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θα πήγαινα σε S24 Ultra ή θα περίμενα το 16, το 15 δε θα το έβαζα καν μέσα στην εξίσωση. Βέβαια απο το S21 στο 24 θα δείς τεράστια διαφορά σχεδόν στα πάντα, ειδικά σε θέμα μπαταρίας. Τώρα όσο για το iPhone η φάση είναι Apple με οτι αυτό συνεπάγεται. Για το Ecosystem δουλέυω Huawei και πραγματικα είμαι 100% ικανοποιημένος. Επομένως αν έχεις iPhone δεν είναι απαραίτητο όλα σου τα παρελκόμενα και περιφερειακά να είναι της Apple. 

Για την ιστορία είχα αρκετά μήλα απο 4S,5 5S 7 Plus και τελευταίο το 13 Pro Max πηγα σε S22 Ultra ( χάος ) και πρίν λίγο καιρό πήρα το 24. Αν κάτι μου λείπει απο το iPhone είναι το FaceID τίποτε άλλο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 2 τηλέφωνα είναι οι ναυαρχίδες των 2 εταιρειών.Δεν μπορεί κανείς να σου πει πάρε αυτό γιατί είναι καλύτερο.

Εννοείτε θα σε καλύψουν από δυνατότητες στα πάντα σαν συσκευές.

Εσύ θα πρέπει να αποφασίσεις ποιο λειτουργικό προτιμάς και τίποτα άλλο.

Όλα τα άλλα είναι συζητήσεις χωρίς νόημα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...