Προς το περιεχόμενο

Λογισμικό ανάκτησης δεδομένων


Kikebetico

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους,

Έχασα τα δεδομένα μου στον υπολογιστή μου (Windows 10) και βρήκα ένα εργαλείο ανάκτησης που ονομάζεται iBoysoft data recovery for Windows. Το χρησιμοποίησα για να σαρώσω τον υπολογιστή μου και πραγματικά έδειξε τα χαμένα δεδομένα (μπορώ να δω τις διαγραμμένες φωτογραφίες και βίντεο). Αλλά λέει ότι πρέπει να πληρώσω 40 ευρώ για να ανακτήσω τα δεδομένα, αξίζει τον κόπο ή υπάρχει εναλλακτική λύση;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Kikebetico said:

Γεια σε όλους,

Έχασα τα δεδομένα μου στον υπολογιστή μου (Windows 10) και βρήκα ένα εργαλείο ανάκτησης που ονομάζεται iBoysoft data recovery for Windows. Το χρησιμοποίησα για να σαρώσω τον υπολογιστή μου και πραγματικά έδειξε τα χαμένα δεδομένα (μπορώ να δω τις διαγραμμένες φωτογραφίες και βίντεο). Αλλά λέει ότι πρέπει να πληρώσω 40 ευρώ για να ανακτήσω τα δεδομένα, αξίζει τον κόπο ή υπάρχει εναλλακτική λύση;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μπορεις να κοιταξεις να το βρεις απο τον "θείο" ή επισης μπορεις να κοιταξεις να βρεις και το File scavenger

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

recuva για δωρεάν.

Προσοχή όμως. Αν τα αρχεία ήταν στο δίσκο των windows πρέπει να αφαιρέσεις τον δίσκο και να τον συνδέσεις σαν εξωτερικό ή σαν 2ο δίσκο σε άλλο σύστημα. Όσο δουλεύεις με αυτόν τον δίσκο τόσο μειώνονται και οι πιθανότητες να ανακτήσεις ολοκληρωμένα τα αρχεία σου.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...