Προς το περιεχόμενο

Bmw 428i f32


Alx1998

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας 

Σκέφτομαι να αγοράσω μια bmw 428i f32 , τι άποψη έχετε για το εν λόγω αυτοκίνητο ; επίσης ποια θεωρείτε μια ικανοποιητική τιμή αγοράς είτε από το εσωτερικό είτε από το εξωτερικό με έναν νορμάλ εξοπλισμό δεν μιλάω για φουλ έξτρα αυτοκίνητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 2MM είπε

Μετατροπη ή κανονικο ? 🤨 

😆

Φίλε 2ΜΜ παρατήσαμε τις ιδέες με τις μετατροπές μετά από μπόλικη σκέψη και συζήτηση με άτομα τα οποία είχαν μετατροπή και κατέληξα στο 428i που θεωρώ ότι πλησιάζει αρκετά σε επίδοση την Μ3 του φίλου μου αν έχεις κάποια άποψη για την 428 ευπρόσδεκτη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ν20 ή Β48? Επίσης όχι δεν πλησιάζει καν την M3, αλλά είναι αμαξάρα.

Επεξ/σία από Parolos4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοίταζα κι εγώ το 4αρι. Επειδή είναι μεγάλο αμάξωμα σκέφτομαι ότι το F36 που είναι 4πορτο δείχνει καλύτερα εμφανισιακά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Nabuko είπε

Το κοίταζα κι εγώ το 4αρι. Επειδή είναι μεγάλο αμάξωμα σκέφτομαι ότι το F36 που είναι 4πορτο δείχνει καλύτερα εμφανισιακά. 

Φίλε nebuko εμένα το κουπέ μου θυμίζει πολύ muscle car και για αυτό μου αρέσει  σαν διπορτο αλλά και το 4πορτο είναι πολύ ωραίο . Ειδικά με μια ωραία ζαντουλα και προφυλακτήρες mpack νομίζω το αμάξι γίνεται τούμπανο . Απλά δεν ξέρω ποια θεωρούνται τα νορμάλ λεφτά για αγορά τέτοιου αυτοκινήτου . Σαν άτομο που ξέρει κάποια πράγματα για τα αυτοκίνητα μπορώ να πω πχ τα 4500 για ένα γιαρις πρώτης γενιάς είναι κλοπή αλλά για την τεσσάρα δεν ξέρω ποιο ποσό θεωρείται κλοπή με βάση τον πληθωρισμό που πήραν όλα τα πάνω τους 

Επεξ/σία από Alx1998
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Alx1998 είπε

αλλά για την τεσσάρα δεν ξέρω ποιο ποσό θεωρείται κλοπή με βάση τον πληθωρισμό που πήραν όλα τα πάνω τους 

Στο mobile.de οι τιμές είναι φυσιολογικές. Αυτές που βλέπω στην Ελλάδα όχι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τεράστιο τελωνείο υπόψη.

Και δεύτερον ψύλλο στα άχυρα ψάχνεις N20 και να είναι καλό.

Εκτός αν είσαι διατεθειμένος και έχεις καβατζα λεφτά για ρεκτιφιε, κι αν όχι φρόντισε να έχεις.

Αν κατάλαβα καλά θα το κάνεις πρόγραμμα κλπ, οπότε θεώρησε από την αρχή ότι θα χρειαστείς 3000€ για ρεκτιφιε κάποτε.

Γενικά είναι πολυέξοδο. Πολλοί απλά πετάνε το πρόγραμμα πάνω, το σπάνε στα κόκκινα, κι όταν αρχίσει τα δικά του το πασάρουν. Γιατί όταν είναι να βάλουν το χέρι στην τσέπη στη συντήρηση δεν το κάνουν. Φρόντισε να μην είσαι ο δέκτης της πάσας μόνο. Αν δεις 3ο χέρι και πάνω τρέξε.

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...