Προς το περιεχόμενο

Ασύρματο CarPlay


somt
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από gfilip,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και ασύρματη φόρτιση βλέπω; ουαου

το δουλευεις με iphone ή android?

αυτό ειναι? https://www.skroutz.gr/s/47210494/Carlinkit-Antaptoras-Aytokinitou-USB-CPC200-2AIR.html

 

Επεξ/σία από somt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αυτο ειναι.Ασυρματη φορτιση δεν εχω δοκιμασει γιατι το εχω κολλησει σε σημειο που δεν εφαρμοζει το κινητο.Το δουλευω με iphone 15 σε vw troc

Επεξ/σία από gfilip
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι για με ενδιαφέρει και μένα: Σε Toyota Yaris 2015 με την οθόνη της Toyota την μαμά, που δεν έχει CarPlay κλπ αλλά συνδέετε μέσω Bluetooth το iPhone (βαζω μουσική) δουλεύει; Αποκτάς λειτουργίες CarPlay δλδ με αυτό ή κατάλαβα λάθος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αν δεν έχει ήδη CarPlay η android auto δεν δουλεύει,καλύτερα κάνε ένα τηλέφωνο στα μαγαζιά που το πουλανε για σιγουρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, hadji21 είπε

Να ρωτήσω κάτι για με ενδιαφέρει και μένα: Σε Toyota Yaris 2015 με την οθόνη της Toyota την μαμά, που δεν έχει CarPlay κλπ αλλά συνδέετε μέσω Bluetooth το iPhone (βαζω μουσική) δουλεύει; Αποκτάς λειτουργίες CarPlay δλδ με αυτό ή κατάλαβα λάθος; 

πρέπει να εχει ήδη CarPlay το αυτοκίνητο. Εμένα δουλεύει με καλώδιο και ψάχνω να το κανω ασυρματο

Επεξ/σία από somt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, hadji21 είπε

Να ρωτήσω κάτι για με ενδιαφέρει και μένα: Σε Toyota Yaris 2015 με την οθόνη της Toyota την μαμά, που δεν έχει CarPlay κλπ αλλά συνδέετε μέσω Bluetooth το iPhone (βαζω μουσική) δουλεύει; Αποκτάς λειτουργίες CarPlay δλδ με αυτό ή κατάλαβα λάθος; 

Όχι δεν δουλεύει. Εσύ πρέπει να πάρεις οθόνη με carplay. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...