Προς το περιεχόμενο

Εμβόλιο κατά του καρκίνου αναπρογραμματίζει το ανοσοποιητικό ώστε να καταπολεμά το γλοιοβλάστωμα


Axlmon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακάρι να βρεθεί η θεραπεία αλλά και ο τρόπος να παραχθεί μαζικά το φάρμακο, generic στην αρχή και ας πιάνει το 50-60% των περιπτωσεων. Απο το να περιμενουν την απολυτη λυση, εξατομικευση κτλ που έχει δυσκολια υποθέτω στο delivery system, ας το κάνουν για αρχή λίγο ποιό “γενικό” (αδόκιμος επιστημονικός όρος, but you get my drift).

Με το που μου ανακοίνωσαν το GBM για την μητέρα μου, ήξερα και την θρήνησα εκείνη ακριβώς την στιγμή, σαν να “έφυγε” μόλις… Οι επομενοι 8-9 μήνες ήταν ένα βασανιστικό descent to hell για ολους μας. Τρομερες παθογένειες στο ΕΣΥ, έγινα σχεδόν ογκολόγος για να δώσω ένα fighting chance, αλλά εις ματην. Και πολλες απο τις φιρμες ηταν τρομερα φαουλ και αδιαβαστοι…

Παω να διαβασω οτι αλλα βρω, σχετικά με τα του αρθρου, φαινεται ενδιαφέρον….

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 minutes ago, glpat said:

Είναι η ίδια που διαγράφει "αιρετικά" μηνύματα.

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Πρέπει επιτέλους να γυρίσουμε σε πατροπαράδοτους τρόπους επίλυσης των παγκόσμιων προβλημάτων.

Να σηκωθούμε επιτέλους από τον καναπέ μας, να ξαναβγούμε όλοι μαζί, εκεί έξω με αγάπη, και με έναν πυρσό ο καθένας μας και να αρχίσουμε να καίμε στην πυρά όλους αυτούς τους νεοτεριστές επιστήμονες που και καλά θα γιατρέψουν τον καρκίνο και λοιπές ανίατες ασθένειες με εμβόλια.

Πάνω από όλα με αγάπη όμως, έτσι?

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Chuckie667 είπε

Μακάρι να βρεθεί η θεραπεία αλλά και ο τρόπος να παραχθεί μαζικά το φάρμακο, generic στην αρχή και ας πιάνει το 50-60% των περιπτωσεων. Απο το να περιμενουν την απολυτη λυση, εξατομικευση κτλ που έχει δυσκολια υποθέτω στο delivery system, ας το κάνουν για αρχή λίγο ποιό “γενικό” (αδόκιμος επιστημονικός όρος, but you get my drift).

 

 

Και εμένα το ζήτημα της μαζικής παραγωγής με προβλημάτισε διαβάζονταςτο αρθρο ,γιατί λίγο πολύ λέει οτι πρέπει το εμβόλιο να είναι προσαρμοσμένο στον καθένα ασθενή ξεχωριστά.
Θεωρώ οτι κάτι τέτοιο είναι πρακτικά αδύνατο σε μεγάλη κλιμακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, benign είπε

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι μερικοι σε ρωτανε επιθετικα αν ξερεις απο ιατρικη και οταν τους αναφερεις οτι ο νομπελιστας Luc Montagnier ηταν κατων των mRNA εμβολιων,σου λενε οτι αυτος εκανε λαθος και εχουν δικιο καποιοι γιατροι στην Ελλαδα που συγκριτικα με το βιογραφικο και την δεκαδες χρονια θητεια του Montagnier στην ιατρικη,φαινονται ασημοι και ασημαντοι.

Γιατί στα παπάρια της επιστήμης οι απόψεις του καθενός, είτε είναι νομπελίστας, είτε τρισωμία με πρόσβαση στο ίντερνετ. Αν ο Μοντανιέ το είχε στοιχειοθετήσει επιστημονικά, θα καθόντουσαν όλοι σούζα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...