Προς το περιεχόμενο

Kαινουργια Υδροψυξη-Προτάσεις


stefanos_13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα. Η τωρινή μου υδρόψυξη (Lian Li GALAHAD AIO) χαιρέτησε καθώς όπως αποδείχτηκε η συγκεκριμένη έκδοση ήταν προβληματική και παρόλο που έχω στείλει μήνυμα στην εταιρία εδω και μέρες για αντικατάσταση δεν έχω λάβει απάντηση. Ακόμα και αν απαντήσουν και μέχρι να την στείλουν απο Κινα θα περάσει κανας μήνας. Οπότε ξεκίνησα να σκέφτομαι την αγορά νέας , μιάς και το pc δυστυχώς κάθεται .  Θα ήθελα προτάσεις για σόκετ 1700,  2πλου ανεμιστήρα κοντά στα 120ε απο μοντέλα που έχετε δουλέψει και μείνατε ευχαριστημένοι. Το αν θα εχει φωτακια και λαμπάκια δεν με πολυ ενδιαφέρει.  Να ψύχει καλά και να ειναι αθόρυβη με νοιάζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Νοctua NH D15 κι αν δεν χωραν οι μνημες D15S. Καλυτερα στειλε ενα μειλ στην noctua αναφεροντας επεξεργαστη, μνημες, μητρικη και θα σου πουν ποιο μοντελο ακριβως. Απαντουν σχεδον αμεσως. 6 χρονια εγκυηση κι αν χαλασει κατι, που δεεεεν, τα μεταφορικα δικα τους. Αν εβαζα υδροψυξη, θα εβαζα καοια απο τις artic, που συνιστουν τα παιδια, εδω στο σαιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Chris2756 είπε

 Νοctua NH D15 κι αν δεν χωραν οι μνημες D15S. Καλυτερα στειλε ενα μειλ στην noctua αναφεροντας επεξεργαστη, μνημες, μητρικη και θα σου πουν ποιο μοντελο ακριβως. Απαντουν σχεδον αμεσως. 6 χρονια εγκυηση κι αν χαλασει κατι, που δεεεεν, τα μεταφορικα δικα τους. Αν εβαζα υδροψυξη, θα εβαζα καοια απο τις artic, που συνιστουν τα παιδια, εδω στο σαιτ.

Ωραία ψύκτρα είναι, αλλά δεν είναι μάλλον αυτό που ζητάει ο φίλος μας, αφού γράφει ότι ψάχνει για υδρόψυξη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...