Προς το περιεχόμενο

Τα θυμάστε αυτά; A Tribute To 80's TV shows! *NOT FOR 56k*


predator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θυμάμαι καλά λεγονταν Βενιαμην . Μπορεί να κανω και λάθος , αλλα εκτος απο το star για μια περίοδο το έδειχνε ο ΣΚΑΙ τωρινός APHA .

Οσο για το μπειζμπολ νομίζω πως τον πρωταγωνιστή τον ελεγαν Κατσι .( ενα Ιαπωνικο που ήταν ? ετσι?)

 

ANHLIKOS εισαι μεγαλη παικαταρα! αυτο εισαι!

ΒΕΝΙΑΜΙΝ! εχεις δικιο, τωρα θυμηθηκα!

πρεπει να το βρω και στο διαδυκτιο ομως για να το "παρω" αλλα δεν θυμαμαι ενα ελληνικο site με anime... θυμαμαι 2 αλλα δεν ειναι αυτα...

οποιος ξερει και μπορει να βοηθησει θα του ημουν ευγνωμων :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 290
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε παιδια εγω ψαχνω τα dvd/vhs ενος κινουμενου σχεδιου που εβαζε παλια η ΝΕΤ/ΕΤ1, με τιτλο ''Οι 3 σωματοφυλακες''.Παντως ηταν μεταγλωττισμενο στα ελληνικα, δλδ ηταν ξενο cartoon.

 

Δεν ξερω αν ταιριαζει στο τοπικ, αλλα δεν μπορω να βρω πουθενα πως ειναι ο αυθεντικος τιτλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω ψαχνω τα dvd/vhs ενος κινουμενου σχεδιου που εβαζε παλια η ΝΕΤ/ΕΤ1, με τιτλο ''Οι 3 σωματοφυλακες''.Παντως ηταν μεταγλωττισμενο στα ελληνικα, δλδ ηταν ξενο cartoon.

 

Δεν ξερω αν ταιριαζει στο τοπικ, αλλα δεν μπορω να βρω πουθενα πως ειναι ο αυθεντικος τιτλος.

 

DOGTANIAN AND THE MUSKAHOUNDS

 

αγαπημένο όταν ήμουν μικρός αυτό και ο νίλς :)

 

http://dogtanian.net/

http://www.80scartoons.co.uk/dogtanian-and-the-muskahounds.html

 

dogtanian.jpg

 

dogtanian11.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει σχέση με αυτό;

Three Musketeers (στο link λέει για ERT3)

 

Eπιτελους ευρεθη!Μαλλον εκανα λαθος το καναλι!Ευχαριστω πολυ!

 

@tarrasque σε ευχαριστω κ εσενα.Ολο σε αυτο το καρτουν επεφτα οταν εψαχνα.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to Βενιαμίν έχει τίτλο Moero! Top Striker

γράψου στο anidb έχει ed2k links για το emule

Για info δες:

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4261

 

βέβαια είναι σε tv rip (αθλια ποιότητα) και στα γαλλικά, αλλά αν θες πολύ να το ξαναδείς είναι προς το παρόν η μόνη λύση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω ψαχνω τα dvd/vhs ενος κινουμενου σχεδιου που εβαζε παλια η ΝΕΤ/ΕΤ1, με τιτλο ''Οι 3 σωματοφυλακες''.Παντως ηταν μεταγλωττισμενο στα ελληνικα, δλδ ηταν ξενο cartoon.

 

Δεν ξερω αν ταιριαζει στο τοπικ, αλλα δεν μπορω να βρω πουθενα πως ειναι ο αυθεντικος τιτλος.

 

και εγω το εβλεπα πιτσιρικας και με ενδιαφερει να το βρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο που το θυμηθηκες!!! Και εγω τρελο κολλημα μαυτο!!!! Μαζι με το Dragonball και 2-3 ακομα My FavouriteS!!!!

Καλα θυμoσουν παντως στην ET1 το ειχε , πολυ αργοτερα στην Ετ3!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

axa epitelous to iksera. area 88 to eblepa alla to eixa ksexasei. epitelous auto einai o titlos me ton beniamin kai ton sezar. einai galliko eksou kai ta onomata etsi :P "L'École des champions".

 

auto me to baseball to thimamai alla distixos o titlos mou diafeugei.

 

re paidia psaxno mia seira kanoniki an thimamai kaneis. einai me kati paidia kai kati iperdinameis pou eixan. oraia mousiki kai antimetopizan kati satanika atoma. auta ta paidia mporousan na tilemetaferthoun opou ithelan kai se ena diko tous kosmo. an thimatai kaneis ton titlo....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ειχαν κατι δαχτυλιδια και ελεγαν με τη δυναμη του νερου φωτιας κατι τετοια.. ή αλλο ειναι αυτο... ?:oops:

 

Μπα , δεν νομίζω να εννοεί αυτό . Πάντως αυτό λέγεται Captain planet

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...