Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιος να το επιβεβαιώσει ή να το διαψεύσει plz.....

 

100% θα γινει!!!!

πολυ "σπεσιαλ" μερος με αφθονα νερα καταρακτες εξωτικη φυση σε ενα ειδικα διαμορφωμενο χωρο του κλειστου του ολυμπιακου σταδιου του Βερολινου το ονομα του χωρου riHa iNe Bite!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν έχει ξαναγίνει..Να ακυρωθεί συναυλία επειδή δεν πουλήθηκαν εισητήρια...Έλεος, εκεί που νομίζαμε οτι είχαμε ανέβει... :(

 

πολλες συναυλιες ακυρονονται για αυτο το λογο αλλα οι διοργανωτες δεν το λενε. γενικα οσα ακυρονονται χωρις να εχει σχεση το συγκροτημα (αρρωστειες, τραυματισμους κλπ) λιγο πολυ οφειλονται στην ελλειψη ενδιαφεροντος του κοινου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oi le tigre simera ti wra pezoun sto bios?

 

UPDATE: 22.30

 

 

νομιζω πως στο διαφημιστικο χθες λεγανε για τιμη 10 ευρω ενω σημερα λενε για 12 ευρω!!!!! αν ειναι οντως ετσι και δε κανω λαθος ειναι μεγαλη ΞΕΦΤΙΛΑ!!!!!

ενταξει δε λεω φτηνα ειναι αλλα ειναι ξεφτιλα αν εγινε!

ευτυχως που υπαρχει και το bios και βλεπουμε και καμμια φτηνη συναυλια!!

 

sorry δε ξερω να κανω quote σε πολλα post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα να πάνε yiah, είδα το όνομα και θαμπώθηκα. Ούτε τιμές ούτε stage, τπτ δεν είδα. Καλά να πάθω.

 

 

πλακα θα εχει να εχει ανοιξει κανας ελληνας κανα κλαμπ με αυτο το ονομα και να ισχυει ! (λεμε τωρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις πρώτες 2-3 μέρες είχαν πουληθεί 1500 περίπου εισιτήρια σήμερα το πρωί το νούμερο είχε φτάσει παρά κάτι 20000 (χωρίς να υπολογίζουμε αυτά του 3ημέρου).

Γιατί δεν πας απ' την Tickethouse να γλιτώσεις και τα παραπάνω που θα πληρώσεις στο ταμείο της Μαλακάσας;

Πάντως αν δεν σε βολεύει το κέντρο της Αθήνας πιστεύω ότι θα βρεις και στην Μαλακάσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διοτι 60 ευρώ ειναι και στην μαλακασα. Απλώς βαριεμαι τωρα να τραβιεμαι στο κεντρο της α8ηνας. Τωρα ομος που μου είπεσ για 20000 κοσμο την κανω μηπως και προλαβω εισητηρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν ο dj Tiesto δώσει καμιά συναυλία στην Αθήνα; Γνωρίζω αυτή στην Ρόδο στις 24 Ιουλίου. Μήπως προηγουμένως εμφανιστεί στην Αθήνα; Ή μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ!!! Please όποιος ξέρει παρακαλώ ας απαντήσει το γρηγορότερο δυνατόν γιατί το πολύ μέχρι αύριο πρωί πρέπει να ξέρω.... :(

 

Είμαι Πάτρα και θέλω να ανέβω αύριο Αθήνα στο Rockwave (Marilyn Manson). Σήμερα το μεσημέρι έμαθα πως αύριο έχουν απεργία όλα τα ΚΤΕΛ, συγκοινωνίες, αστικά κτλ... :neutral:

 

Η ερώτηση είναι η εξής: ξέρει κανείς αν θα απεργούν και τα λεωφορεία που βάζει η Ticket House για τη Μαλακάσα??? Γιατί αν τελικά καταφέρω και ανέβω Αθήνα με ΚΤΕΛ ή ΟΣΕ (καμιά 30άρα ευρώ πήγαινε-έλα) είναι μλκία να είμαι στο κέντρο της Αθήνας και να μην μπορώ να βρω μέσο για Μαλακάσα, :?

Δεν παίζει και κανένας γνωστός που να έχει αυτοκίνητο και να θέλει και αυτός να έρθει ρε γαμώτο... :neutral:

 

ps. Παίρνω εδώ και καμιά ώρα τηλ την Ticket House και 9 στις 10 μιλάνε και την μια που δεν μιλάνε δεν το σηκώνει κανείς... :neutral:

 

Please παιδιά όποιος ξέρει κάτι ας βοηθήσει, έχω φάει μεγάλο πακέτο! Δεν λέει να χάσω συναυλία απο τις κωλοαπεργίες :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...