Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

4 και 5 Δεκεμβρίου σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη αντίστοιχα, τρέχει το χειμερινό plissken festival.

 

Προς το παρόν τα ονόματα είναι Swans, Son Lux και Simian Mobile Disco, οπότε θα γίνει της πουτάνας.

Early bird εισιτήρια 20 ευρώ στο viva.gr και όποιος προλάβει... από κει και πέρα 25 ευρώ προπώληση.

 

Θεσσαλονίκη στο Block33 (5 Δεκεμβρίου)

 

Αθήνα Ιερά οδός (4 Δεκεμβρίου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Η σημερινή συναυλία του Morrissey αναβάλλεται. Όπως ανακοίνωσε η διοργανώτρια εταιρεία του τραγουδιστή και τραγουδοποιού στο Facebook, ο Morrissey έχασε την πτήση του. Σύντομα θα ανακοινωθεί η νέα ημερομηνία της συναυλίας.

Η ανακοίνωση της εταιρείας αναφέρει ότι η πτήση του Morrissey καθυστέρησε από το Δουβλίνο για το Λονδίνο και ο τραγουδιστής έχασε το δεύτερο σκέλος της, την πτήση για Αθήνα.

«Ως εκ τούτου, δεν μπορεί να βρεθεί σήμερα στην Αθήνα και η συναυλία δεν θα πραγματοποιηθεί» αναφέρει η ανακοίνωση.

«Πολύ σύντομα θα ανακοινωθεί η νέα ημερομηνία της συναυλίας, για την οποία ισχύουν κανονικά τα ήδη αγορασμένα εισιτήρια. Ζητούμε την κατανόηση του κοινού για την ταλαιπωρία του από αυτό το απροσδόκητο συμβάν. Τις προσεχείς ώρες θα υπάρξει νέα ανακοίνωση» τονίζει η διοργανώτρια εταιρεία.

 

 

 

 

Παντως είναι κριμα για τον κοσμο που ερχονταν από μακρια.

Για να πω και την κακια μου,τελευταια στιγμη θα ερχονταν;Ωρα εναρξης ουτε καν ειχε ανακοινωθεί εδώ κ αρκετες μερες,γενικα μου μυριζε προχειροτητα η συναυλια.

Εγω δεν εχασα κατι γιατι από κει θα το επερνα το εισιτηριο αλλα ψιλοξενερωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...