Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

+ Flogging Molly.

Fuck...

 

edit: FUUUUUCK :mad: :cry:

 

+ Flogging Molly ναι, πολύ δυνατοί! Δυστυχώς χάσαμε το opening απο Mariachi El Bronx όμως και δεν ξέρω τι φάση ήταν αυτοί.

 

~~~

 

Χθες Foo Fighters (Break A Leg Tour :P ) με τους καιγαμώ Royal Blood

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

BLACK LABEL SOCIETY Παρασκευή 24 Ιουλίου, στο TerraVibe

 

11053144_806186899419244_105610751295839

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε. Θα χαρώ πολύ να κάνουμε ένα μικρό γκρούπ αν υπάρχουν λάτρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω πως να γυρισω γαμωτο :(

Edit:ειπα yolo

 

Είχε λεωφορεία. Υπεργαμάτη συναυλία, ρέστα από Wylde και  την παρέα του. Τράβηξα και γαμώ τις φωτό άλλα μου σούφρωσαν ή μου έπεσε η φωτογραφική στο pit. To κατάλαβα στην επιστροφή 2ώρες μετά , δεν την κοίταξα αμέσως μετά το τέλος γιατί δεν είχε μπαταρία. FML. :-(  Mια compact της φούτσας ήταν άλλα το περιεχόμενο ήταν ανεκτίμητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε λεωφορεία. Υπεργαμάτη συναυλία, ρέστα από Wylde και την παρέα του. Τράβηξα και γαμώ τις φωτό άλλα μου σούφρωσαν ή μου έπεσε η φωτογραφική στο pit. To κατάλαβα στην επιστροφή 2ώρες μετά , δεν την κοίταξα αμέσως μετά το τέλος γιατί δεν είχε μπαταρία. FML. :-( Mια compact της φούτσας ήταν άλλα το περιεχόμενο ήταν ανεκτίμητο.

Ωραία ήταν, τελικα πέτυχα γνωστούς και βολεύτηκα :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

https://www.facebook.com/events/861930073861653/

Στο εβδομο Defcon αυριο Κυριακη στο An Club στην Αθηνα, εμφανιζοντε μεταξυ αλλων οι δικοι μας post-rockers we.own.the.sky και οι afformance.

εισοδος 6€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Blend & Six D.O.G.S present MACEO PLEX & MARCEL DETTMANN

Το Blend και το six d.o.g.s ανακοινώνουν την εκρηκτική σύμπραξη των Maceo Plex και Marcel Dettmann. Η πιο πρωτοπόρα ομάδα της ποιοτικής ηλεκτρονικής σκηνής και ο πολυχώρος της οδού Αβραμιώτου, ενώνουν τις δυνάμεις τους και παρουσιάζουν ένα δυνατό event, βγαλμένο από το μέλλον.

Ο Αμερικανός Maceo Plex, κατά κόσμον Eric Estornel, το μεγάλο αφεντικό της Ellum Audio Records και «ο 4ος καλύτερος Dj του κόσμου» σύμφωνα με το Resident Advisor ενσαρκώνει έναν από τους ευφυέστερους μουσικούς «εγκεφάλους» της παγκόσμιας ηλεκτρονικής σκηνής. Οι φουτουριστικοί tech ήχοι του ως Maetrik, οι εξωπραγματικά ηλεκτρονικοί ως Mariel Ito και φυσικά τα πρωτοποριακά dark house δείγματά του ως Maceo Plex το επιβεβαιώνουν.

Στον αντίποδα, μια από τις πιο επιδραστικές φιγούρες της σύγχρονης techno. Γέννημα-θρέμμα της Βερολινέζικης κουλτούρας, ο Marcel Dettmann γαλουχήθηκε μουσικά μέσα σε «ιερά» clubs, όπως το E-Werk και το Tresor, ώσπου το ταλέντο του και το πάθος του για τη μουσική τον οδήγησαν από το dancefloor απευθείας στο booth. Αρχικά ως Resident Dj του Ostgut και μετέπειτα στο διάδοχό του, το Berghain, όπου ο Γερμανός dj, παραγωγός και ιδρυτής του label MDR αποτελεί πλέον αναπόσπαστο κομμάτι της θρυλικής ιστορίας του.

Δύο παγκοσμίου φήμης καλλιτέχνες της house και techno σκηνής που θα πυροδοτήσουν το χορευτικό ένστικτο αλλά και τα vibes του ελληνικού κοινού.

Που: Ιερά Οδός Πότε: 21 Νοεμβρίου Τιμές: από 27€
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...