Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Fusiosa: A Mad Max Saga

 

 

Ολα καλα ολα ωραια αλλα λιγο το CGI δεν φαινεται καπως ψευτικο καποια πλανα ειδικα. Η ταινια του 2015 ηταν ρεαλιστικη και εδωσε πονο. Πανε και εδω να κανουν κατι αντιστοιχο αλλα καπως το cgi μου φανηκε ψευτικο. Εμπιστευομαστε Miller βεβαια μεχρι τελους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 19/03/2024 at 19:28, Arkin said:

Ολα καλα ολα ωραια αλλα λιγο το CGI δεν φαινεται καπως ψευτικο καποια πλανα ειδικα. Η ταινια του 2015 ηταν ρεαλιστικη και εδωσε πονο. Πανε και εδω να κανουν κατι αντιστοιχο αλλα καπως το cgi μου φανηκε ψευτικο. Εμπιστευομαστε Miller βεβαια μεχρι τελους. 

Τα χρώματα θυμίζουν λίγο "300".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/3/2024 στις 9:39 ΜΜ, Getta Robo είπε

Fusiosa: A Mad Max Saga

 

 

Υπάρχουν ελπίδες για κάτι πολύ καλό στα επίπεδα του πρώτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 20/03/2024 at 01:28, Arkin said:

Ολα καλα ολα ωραια αλλα λιγο το CGI δεν φαινεται καπως ψευτικο καποια πλανα ειδικα. Η ταινια του 2015 ηταν ρεαλιστικη και εδωσε πονο. Πανε και εδω να κανουν κατι αντιστοιχο αλλα καπως το cgi μου φανηκε ψευτικο. Εμπιστευομαστε Miller βεβαια μεχρι τελους. 

Οντως ουκ ολικες σκηνες φαινονται χαμηλης παραγωγης, και καμια σχεση με το αριστουργημα του 2015. Θελω να πιστευω οτι δεν ειναι το τελικο δειγμα και θα βελτιωθουν, αλλα κυκλοφορει και σε δυο μηνες η ταινια.................

On 21/03/2024 at 13:34, liakinen said:

Υπάρχουν ελπίδες για κάτι πολύ καλό στα επίπεδα του πρώτου.

Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια. Λατρευω το Mad Max 3, αν και ειναι μακραν περισσοτερο "Η Furiosa και οι φιλοι της", παρα Mad Max 3....

Το μελλον θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2024 στις 1:28 ΠΜ, Arkin είπε

Ολα καλα ολα ωραια αλλα λιγο το CGI δεν φαινεται καπως ψευτικο καποια πλανα ειδικα. Η ταινια του 2015 ηταν ρεαλιστικη και εδωσε πονο. Πανε και εδω να κανουν κατι αντιστοιχο αλλα καπως το cgi μου φανηκε ψευτικο. Εμπιστευομαστε Miller βεβαια μεχρι τελους. 

ρεαλιστικη με το υπερβολικο CGI color degrading και τα ιπταμενα ragdoll εφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, KilliK είπε

ρεαλιστικη με το υπερβολικο CGI color degrading και τα ιπταμενα ragdoll εφε.

Ρεαλιστικη στο ποσο αληθινα φαινονταν τα παντα ειδικα συγκριτικα με το trailer απο τη νεα ταινια. Δεν ελεγες κακο cgi η κακα εφε ολη η ταινια ολες οι σεκανς ηταν τρομερες. Για αυτο την ειδαμε και 4-5 φορες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...