Προς το περιεχόμενο

Αγορά TFT Οθόνης


marten91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,

 

Ασχολούμαι αρκετά χρόνια με τους υπολογιστές, ωστόσο δεν έχω ασχοληθεί πολύ για την ενημέρωσή μου γύρω από τις οθόνες ΤFT που κυκλοφορούν. Τώρα προέκυψε να αγοράσω μία οθόνη ΤFT και βρίσκομαι σε αδιέξοδο. Διάβασα Reviews στο διαδύκτιο αλλά και σε περιοδικά τα οποία προτείνουν πολλές οθόνες. Έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω πια να διαλέξω. Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε και εσείς; Ποιες μάρκες προτείνετε; και αν γίνεται , πιο μοντέλο; Επείγον :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG 1730S (17 inch.) με 12 ms response time και 3 χρόνια εγγύηση με 0 pixel και πολλά άλλα ;). 310 ευρώ τελική τιμή από e-shop.gr. Πάω να την πάρω τη Δευτέρα πρωί πρωί :D

 

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.168226

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Εγώ πήρα την LG 1915S με 12ms απόκριση με πάνελ TN + Film από το MG Manager.

Πολύ καλή για games !!!

 

 

Ki ego tha doso mia megali yifo stin LG 1915S.Tin exo ligo parapano apo mina kai eimai polu euxaristimenos.Einai mia polu kali epilogi opos kai i antistoixi 17ara.Omos me 100 euro parapano pairneis tin 19ara pou exei diafora,pos na to kanoume.LG pantos anepifilakta logo tis egguisis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να διαφοροποιηθώ από τους παραπάνω (άσχετα που στην κατηγορία των 17' και γύρω στα 300? και εγώ την LG θα έβλεπα) Dell 2005 FPW 20" Wide Aspect (1680 x 1050), 12ms γύρω στα 650? τελική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...