Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ραφαήλ νομίζω τώρα είναι σε σωστή θέση έτσι? πριν στην 2η οθόνη δεν σε ενοχλούσε το φως? Γενικός πολύ όμορφο ;)

 

Tsagkas21 όταν ανεβάζεις την ένταση, τα πράγματα από το γούφερ που πάνε? :P πρόσεχε λιγάκι με αυτό το πράγμα! είναι επικίνδυνο  :-D

αστα να πανε... αλλα δυστυχως με τη μανα στο διπλανο δωματιο και την γκρινια της εχω πολυ καιρο να το βαλω δυνατα :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διακρίνω μια asus P5Q 775 p45 chipset αν δεν κάνω λάθος.

Τι κάνει εκεί μόνη της? :P

Χαχα asus p5kc ...μετα την αναβαθμιση που εκανα προσφατα μου μεινε κ την εχω διπλα να ζηλευει :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ραφαήλ νομίζω τώρα είναι σε σωστή θέση έτσι? πριν στην 2η οθόνη δεν σε ενοχλούσε το φως? Γενικός πολύ όμορφο ;)

 

Ναι όσον αναφορά της οθόνες άλλα και το φως που έχω επάνω στο γραφείο είναι πολύ καλύτερο (αυτός ειναι και ενας λόγος που δεν βάζω κουρτίνα:P) με ενοχλούσε είναι η αλήθεια άλλα πάντα τύχαινε να το χρησιμοποιώ τα βράδια όποτε δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα . Ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήλεψα βλέποντας τις συνθέσεις σας, και είπα να ανεβάσω και εγώ τον χώρο μου μιας και έχει αλλάξει τώρα που μετακόμισα.

 

I ♥ IKEA :P

 

Ίδιο φωτιστικό και έχω την εντύπωση και γραφείο... ;) Γενικός όμορφο είναι! τι λάμπα έχεις βάλει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήλεψα βλέποντας τις συνθέσεις σας, και είπα να ανεβάσω και εγώ τον χώρο μου μιας και έχει αλλάξει τώρα που μετακόμισα.

Φοβερο το γραφειο σου φιλε μου!!εχουμε πληροφοριες ωστε να μας πεις απο που το πηρες??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάμπα δεν θυμάμαι να σε πω την αλήθεια τι έβαλα και μου είναι λίγο δύσκολο να δω αυτήν την στιγμή.

 

Λοιπόν. Καρέκλα από ΙΚΕΑ (Markus, την μαύρη). Πόδια γραφείου από ΙΚΕΑ. Επιφάνεια ξεχωριστά από επιπλοποιό διαστάσεις 180χ75. Στο ΙΚΕΑ η επιφάνεια που είχε ήταν 160χ80 και ήθελα λίγο μεγαλύτερη για να έχω χώρο με το κουτί πάνω. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οοοκ np ;) led είναι?

 

Αα μου φάνηκαν ίδιες γιατί έχει και σε άσπρη :P η αλήθεια είναι πως και εγώ με το 160x80 με το κουτί πάνω είμαι λίγο μαζεμένα με τα ηχεία πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναβάθμιση οθόνης όταν βρεις χρήματα οποσδήποτε. :P

 

Επίσης τι έχεις κάνει στο ρουτερ του οτε?

 

Επίσης επίσης το μεγάφωνο....καλό? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναβάθμιση οθόνης όταν βρεις χρήματα οποσδήποτε. :P

 

Επίσης τι έχεις κάνει στο ρουτερ του οτε?

 

Επίσης επίσης το μεγάφωνο....καλό? :P

Προηγείται η κάρτα γραφικών αλλά είναι μέσα στις μελλοντικές αλλαγές.

 

Το modem είναι της On Telecom, τι του έχω κάνει.

 

Μια χαρά είναι και δυνατό αλλά μικροφωνίζει όταν το βάζω τέρμα. 1€ το είχα πάρει από ένα μαγαζί στην Τσαμαδού (κέντρο Πειραιά) που πουλάει ότι θες με 1€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...