Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία, αλλά δεν είναι πολύ ψηλά η οθόνη;

Όχι είναι μόνο λίγο πιο ψηλά από όσο είναι τα μάτια μου για να μην στραβώσει το σβέρκο μου η κάνω καμία καμπουρα! Τουλάχιστον κοιτάζω ευθεία και δεν στραβωνω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι πάνω από 2.10;

Οχι αλλά έχω πολύ ψηλό κάθισμα!  :P  Ειμαι 1,80 btw, αλλά όπως κάθομαι η οθόνη τελειώνει ακριβώς ευθεία με τα μάτια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δείξω και εγώ το ταπεινό μου setup (της υπογραφής). 

Το γραφείο είναι μικρό, λόγω περιορισμένου χώρου, αλλά προσωπικά δεν με ενοχλεί, το έχω συνηθίσει χρόνια τώρα και είμαι δεμένος μαζί του. :P

Ευελπιστώ βέβαια κάποια στιγμή να αλλάξω διαρρύθμιση στο δωμάτιο και να βάλω ένα μεγαλύτερο γραφείο.

Επίσης αναμένω παραγγελία απο Κίνα με RGB λεντοταινίες και παρελκόμενα για ένα project τόσο στο γραφείο του Pc αλλά και σε άλλα μέρη του σπιτιού. 

post-175857-0-54135800-1485873450_thumb.jpg

post-175857-0-28988100-1485873511_thumb.jpg

post-175857-0-55918700-1485873550_thumb.jpg

post-175857-0-44549100-1485873611_thumb.jpg

post-175857-0-95980700-1485874029_thumb.jpg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δείξω και εγώ το ταπεινό μου setup (της υπογραφής). 

Το γραφείο είναι μικρό, λόγω περιορισμένου χώρου, αλλά προσωπικά δεν με ενοχλεί, το έχω συνηθίσει χρόνια τώρα και είμαι δεμένος μαζί του. :P

Ευελπιστώ βέβαια κάποια στιγμή να αλλάξω διαρρύθμιση στο δωμάτιο και να βάλω ένα μεγαλύτερο γραφείο.

Επίσης αναμένω παραγγελία απο Κίνα με RGB λεντοταινίες και παρελκόμενα για ένα project τόσο στο γραφείο του Pc αλλά και σε άλλα μέρη του σπιτιού. 

Πολυ ωραιο το σεταπ σου και συμαζεμενο. ;) Η καρεκλα πια ειναι παρεπιπτοντως?σου ειναι ανετη οταν καθεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο το σεταπ σου και συμαζεμενο. ;) Η καρεκλα πια ειναι παρεπιπτοντως?σου ειναι ανετη οταν καθεσαι?

 

Η καρέκλα είναι αυτή:

http://www.skroutz.gr/s/9460895/Gaming-Chair-HM1056-01-OEM.html

Δεν τρελάθηκα με το που έκατσα αλλά φαίνεται στιβαρή. Την έχω κανα τρίμηνο οπότε θα δείξει αν αντέχει στον χρόνο.

Απο άνεση έτσι και έτσι όμως ίσως φταίει ότι είναι σφιχτή ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτό είναι ψιλο χάλια αλλά ευτυχώς γιατί να έβγαζες καλή θα έβλεπα την οθόνη και θα μου έτρεχαντα σάλια πάλι  :(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτό είναι ψιλο χάλια αλλά ευτυχώς γιατί να έβγαζες καλή θα έβλεπα την οθόνη και θα μου έτρεχαντα σάλια πάλι  :(

Έλα μην είσαι τόσο σκληρός με τη φωτό μου...Σε μερικές μέρες θα κάνω μια επαγγελματική φωτογράφηση και θα σου τρέξουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια αλλαγή στο γραφείο μου και ενημερώνω προηγούμενο πόστ μου..attachicon.gifIMG_20170125_220507_572.jpg

Φιλε λιακο εχεις  φτιαξει πολυ δυνατο σεταπ!!!πραγματικα σου βγαζω το καπελο. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...