Προς το περιεχόμενο

Ghetto Mods


caution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...μα δεν θα το βάλεις ΠΑΝΩ στο VRM, αλλά στην αντίσταση που έχει φάει το pencil, αλλά και ακόμα και πάνω που το έχω βάλει ούτε έχει λιώσει ούτε αφήνει σημάδια και είναι και πλήρως μη αγώγιμο, επίσης το χρησιμοποιείς και σαν "σβήστρα" για το pencil: Κάθε φορά που το κολλάς-ξεκολλάς χάνεις λίγο γραφίτη - και πέφτουνε τα volts, ότι πρέπει για finetune :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 488
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...μα δεν θα το βάλεις ΠΑΝΩ στο VRM, αλλά στην αντίσταση που έχει φάει το pencil, αλλά και ακόμα και πάνω που το έχω βάλει ούτε έχει λιώσει ούτε αφήνει σημάδια και είναι και πλήρως μη αγώγιμο, επίσης το χρησιμοποιείς και σαν "σβήστρα" για το pencil: Κάθε φορά που το κολλάς-ξεκολλάς χάνεις λίγο γραφίτη - και πέφτουνε τα volts, ότι πρέπει για finetune :-)

 

καλημέρα mr mod-man πρωινός σήμερα βλέπω:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μπατονέτα με οινόπνευμα παίζει για σβήσιμο του pencil :-D.

Το κακό είναι πως αν δεν χρησιμοποιήσεις το παταφιχ, το pencil φεύγει με το χρόνο, και πρέπει να'χεις τον νου σου να κάνεις 2-3 μολυβιές πάλι. (τα τραβήξα στην Evo :-()

 

Είναι το project "Destroy 4870" που μου έλεγες; :lol:

 

 

και μπείτε και λίγο στο team ρα, τι το ανοίξαμε :mrgreen:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι :-D

 

Δωστης να καταλάβει!! :devil:

 

---------- Προσθήκη στις 15:28 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:26 ----------

 

Είναι το project "Torture 4850" αλλά ...μουλάρι ο Αστραχάν :lol:

 

Έεεεετσι δεν σου δώσαμε οτι κιοτι!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,29 Volts / 2.14 Volts για 750/1105... δεν είναι και τραγική αλλά θα φάει και άλλο ρευματάκι στο πυρήνα for sure :-)

 

Να σου πω..με το μαμά cooler την έχεις ακόμη?? αν ναι στους πόσους εκατοντάδες βαθμούς βράζει με 1,29 στον πυρήνα??? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα πάστα και "washer" στην μάμα και τα max που έχω δει ΜΟΝΟ σε furmark είναι 70.5/78.5/72 για GPU Temp.(DISPIO) [°C] / GPU Temp.(MEMIO) [°C] / GPU Temp.(SHADERCORE) [°C] από ότι βλέπω στο log και με το fanάκι στο 64% με auto...

 

a.k.a. δεν έχουμε θέμα με τα temps ακόμα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα πάστα και "washer" στην μάμα και τα max που έχω δει ΜΟΝΟ σε furmark είναι 70.5/78.5/72 για GPU Temp.(DISPIO) [°C] / GPU Temp.(MEMIO) [°C] / GPU Temp.(SHADERCORE) [°C] από ότι βλέπω στο log και με το fanάκι στο 64% με auto...

 

a.k.a. δεν έχουμε θέμα με τα temps ακόμα :-)

 

Μια χαρά keep pushing!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Με το που τελειώνει η εξεταστική, έχεις επιτέλους χρόνο να υλοποιήσεις βλακείες που σκεφτόσουν κατά την διάρκειά της, ώστε να μην διαβάζεις ...

 

Για παράδειγμα:

 

dsc00217ai.jpg

dsc00220a.jpg

 

...δεν ξέρω αν μου αρέσει τελικά :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΟΛ.

Good job anyway!

 

---------- Προσθήκη στις 21:20 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:19 ----------

 

Αλλα θελει λιγο συμαζεμμα το κουτακι απο τα καλωδια ετσι δεν ειναι φιλε caution??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...