Προς το περιεχόμενο

Το HTC Desire δε θα αναβαθμιστεί σε Android 2.3 (Ενημέρωση HTC : Γράψτε άκυρο)


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άσχημα τα νέα για τους κατόχους του HTC Desire, καθώς πριν λίγες ώρες ανακοινώθηκε επίσημα ότι η έκδοση του Android 2.3 δε θα υποστιρίζει το συγκεκριμένο smartphone. Αν και αρχικά η HTC είχε προετοιμάσει το έδαφος για πιθανή υποστήριξη του Gingerbread από το Desire, σύμφωνα με τελευταία ανακοίνωση της ανακαλεί την πρώτη της δήλωση.

 

htc-desire.jpg

 

Όπως αναφέρεται, το smartphone δε διαθέτει την απαραίτητη μνήμη (δεν διευκρινίζεται αν εννοείται η μνήμη RAM ή η μνήμη ROM) για να εξασφαλιστεί η σωστή ενσωμάτωση του Android 2.3 παράλληλα με τη μέγιστη εμπειρία χρήσης του HTC Sense.

 

Link.png Site: Η ανακοίνωση της HTC στο Facebook

 

Ενημέρωση 15/06/2011 15:00

Διόρθωση πάνω στη διόρθωση για την HTC, που με νέα λιτή ανακοίνωση δηλώνει ότι τελικά το Desire θα αναβαθμιστεί κανονικά στην έκδοση Gingerbread.

 

Link.png Site: Facebook HTC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι οκ, τι είχαμε τι χάσαμε. Άμα περιμέναμε την HTC και τις άλλες εταιρίες να μας δώσουν αναβαθμίσεις καληνύχτα... To GingerBread υπάρχει στο Desire εδώ και κάτι μήνες απο τους Developers στο XDA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ, τι είχαμε τι χάσαμε. Άμα περιμέναμε την HTC και τις άλλες εταιρίες να μας δώσουν αναβαθμίσεις καληνύχτα... To GingerBread υπάρχει στο Desire εδώ και κάτι μήνες απο τους Developers στο XDA.

 

Δεν μπορούμε όλοι να τα εμπιστευτούμε...έχω ακούσει για άκυρα σβησίματα και πολλά άλλα bugs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορούμε όλοι να τα εμπιστευτούμε...έχω ακούσει για άκυρα σβησίματα και πολλά άλλα bugs.

 

Άλλο τι έχεις ακόυσει φίλε μου και άλλο τις έχεις διαβάσει και δοκιμάσει ο ίδιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο τι έχεις ακόυσει φίλε μου και άλλο τις έχεις διαβάσει και δοκιμάσει ο ίδιος...

 

όχι το λέω επιδή σε φίλου μου milestone αρχίζει να κλείνει μόνο του και γενικά κάνει τα δικά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανοίγει το λινκ του fb σε εμένα.Τι λέει δηλαδή;Ό,τι τελικά θα βγει;

Τελικά την έχει τη μνήμη ή δεν την έχει;Για να ξέρουμε βρε παιδί κι εμείς...Την ξαναμετρήσανε φαίνεται τόσην ώρα τώρα και τη βγάλαν σωστή... :mrgreen:

 

Οκ, μου άνοιξε.Ήλεος μωρή htc... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...