Προς το περιεχόμενο

Packard Bell TS11HR-030GR i3-2310M στο Electroworld 399€


pedrojay

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνοντας για laptop για τον αδερφό μου,έπεσα πάνω σε αυτό http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10100953

 

"Επεξεργαστής Intel i3-2310M 2.1GHz, μνήμη 4GB, κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GT540M 1GB , σκληρός δίσκος 500GB, οθόνη 15.6'', λειτουργικό Windows 7 Home Premium GR"

 

Έχει 499€ αλλά με χρήση του κουπονιού sth88631 πάει στα 399,20€.Από χαρακτηριστικά είναι πάρα πολύ καλό,δεν φαίνεται να του λείπει κάτι.Μόνο η μάρκα με απασχολεί καθώς δεν έχει τύχει ποτέ να δουλέψω με Packard Bell.Έχει κάποιος άποψη?

 

Στο skroutz υπάρχει μόνο το ίδιο μοντέλο αλλά με ενσωματωμένη κάρτα γραφικών(χειρότερο δηλαδή) και ξεκινάει από 473€ http://www.skroutz.gr/s/333730/Packard-Bell-TS11-HR-010GR-i3-2310M-4GB-500GB.html

 

Λέω να το τσιμπήσω,δεν νομίζω να υπάρχει άλλο στα 400€ με αυτά τα specs.

 

Μετά από λίγο ψάξιμο στο νετ βρήκα ότι πρέπει να έχει και HDMI και 1 θύρα usb 3.0 εκτός των 2 usb 2.0,παρόλο που δεν τα αναφέρει στο Electroworld.Τουλάχιστον αυτό ισχύει στο πανομοιότυπο μοντέλο που πωλείται στην Ιταλία καθώς και στο ελληνικό που έχει το skroutz με την ενσωματωμένη κάρτα γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Σχετικα με την μαρκα, εχω ενα packard bell EasyNote LJ65 πανω κατω 2.5 χρονων πια.

Εμφανισε καποια στιγμη προβλημα στη μητρικη και συγκεκριμενα στην καρτα γραφικων (nvidia). Γυρω στον πρωτο χρονο ολα αυτα, συν/πλην 1-2 μηνες. Εντος εγγυησης, εγινε αλλαγη μητρικης χωρις κοστος. Περα απο το συγκεκριμενο δεν εχει εμφανισει κανενα αλλο προβλημα. Δεν εχω ιδεα εαν επεσα στην περιπτωση, κατα τ αλλα ειμαι απολυτως ικανοποιημενος με την αγορα μεχρι σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά η Ελληνική Αντιπροσωπεία δεν είναι η ίδια. Η oktabit είναι ο επίσημος αντιπρόσωπος και όχι η Acer Hellas.

 

Σε αυτά τα λεφτά είναι καλή προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά η Ελληνική Αντιπροσωπεία δεν είναι η ίδια. Η oktabit είναι ο επίσημος αντιπρόσωπος και όχι η Acer Hellas.

 

Σε αυτά τα λεφτά είναι καλή προσφορά.

Αυτονοητο ειναι αυτο αφου η Packard Bell ειναι αγορασμενη απο την Acer αλλα στα ματια του κοσμου δεν πρεπει να φενεται σαν Acer , αλλα σαν Packard Bell αφου και καλα στα "χαρτια" ειναι αλλη εταιρια για οικονομικους λογους και μαρκετινγκ. Λογικοτατο αυτο. Packard Bell = Acer , να το ξερετε πλεον αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενημερωτικα, Στην περιπτωση μου η συνεννοηση-αντικατασταση εγινε απο την echo hellas η οποια ειναι συνεργατης της acer απ οτι φαινεται.

Ενα παλιο thread στο the lab σχετικα με το support της acer στην Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράγγειλα τελικά,νομίζω είναι πολύ καλό value for money.

 

Πρόσθεσα στο αρχικό ποστ και κάποιες άλλες πληροφορίες που βρήκα για τις θύρες που έχει,δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά όμως αν ισχύουν.Θα το επιβεβαιώσω όταν το παραλάβω.

 

@Gi0:Ευχαριστώ πολύ για το feedback!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά κάνε copy - paste ( εκεί που σε ρωτάει για το εάν έχετε εκπτωτικό κουπόνι ) τον κωδικό που λέει ο pedrojay και θα δείς ότι η τιμή θα πάει στα 399,20 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...