Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

''Δείξτε το κουτί σας.''

 

Όλοι οι επιδειξίες εδώ μέσα μαζευτήκατε :P

 

εννοητε δεν εχω βγαζω φωτο με ανοιχτο το κουτι γιατι εχω κουβαρι τα καλωδια

Και με κλειστό φαίνονται φίλε μου :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παίδες έχω ένα κουτί thermaltake armor+ lcs η ενσωματωμένη υδροψηξη ειναι για lga775 αλλά εγω έχω i7 έχω πάρει τον ανταπτορα της thermaltake αλλά ακόμα το έχω με την βασική ψύξη με ανεμιστήρες αξίζει να βάλω την υδροψηξη η πάρω καμία καλύτερη ψυκτρα επεξεργαστη, μόλις το τελειώσω θα ανέβασω και εγω φωτό

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιο κουτακι με τον veterano με τον οποιο ειμαστε και σε αλλο φορουμ μαζι!

 

img224v.jpgimg246e.jpg

Με αντιγράφεις ε :P .Και εγώ έχω βάλει κόκκινο ανεμιστήρα μπροστά και το cd-rom στην ίδια θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αντιγράφεις ε :P .Και εγώ έχω βάλει κόκκινο ανεμιστήρα μπροστά και το cd-rom στην ίδια θέση.

 

χαχα..Το εχω βαλει εκει ωστε καποια στιγμουλα αν θελησω να μπει ενα fan controller απο πανω του.Αυριο θα γινει update με την καρτουλα γραφικων που θα παρω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη μου αρεσει παρα πολυ το thread και ειμαι απο αυτους που και μονο που στηνουν ενα pc νιωθουν υπερηφανεια (χωρις να εχει χρειαστει να το μονταρουν) οριστε δυο φωτογραφιες απ΄το δικο μου κουτι πριν την αναβαθμιση με τον παλιο αλλα καλο i7 920 και την p6t deluxe.

 

post-248231-0-07654000-1354922140_thumb.jpg post-248231-0-47405600-1354922199_thumb.jpg

 

Υ.Γ. Τα sata του dvd ειναι πλεον συμαζεμενα...για τα υπολοιπα δε μπορουσα να κανω και πολλα.

Συντομα φωτογραφιες με τα νεα κομματια (mobo και cpu).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα..Το εχω βαλει εκει ωστε καποια στιγμουλα αν θελησω να μπει ενα fan controller απο πανω του.Αυριο θα γινει update με την καρτουλα γραφικων που θα παρω!!

 

Ευχαριστω φιλε.Θα γινει και update με την καρτα γραφικων που θα μπει!

 

 

Επειδη μου αρεσει παρα πολυ το thread και ειμαι απο αυτους που και μονο που στηνουν ενα pc νιωθουν υπερηφανεια (χωρις να εχει χρειαστει να το μονταρουν) οριστε δυο φωτογραφιες απ΄το δικο μου κουτι πριν την αναβαθμιση με τον παλιο αλλα καλο i7 920 και την p6t deluxe.

 

post-248231-0-07654000-1354922140_thumb.jpg post-248231-0-47405600-1354922199_thumb.jpg

 

Υ.Γ. Τα sata του dvd ειναι πλεον συμαζεμενα...για τα υπολοιπα δε μπορουσα να κανω και πολλα.

Συντομα φωτογραφιες με τα νεα κομματια (mobo και cpu).

 

"Τερατακι" πρεπει να ειναι το ατιμο!!Ποια η γνωμη σου για την ψυχτρα που εχεις απανω?Απο θορυβο και ψυξη?

 

Να και το δικό μου: (Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το βάψω μαύρο μέσα :-) )

Όποια παρατήρηση ευπρόσδεκτη!

 

Ωραιο το κουτακι και πολυ ομορφο γραφειο!!!Σε βολευει το modular psu σε θεμα cable managment?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το κουτακι και πολυ ομορφο γραφειο!!!Σε βολευει το modular psu σε θεμα cable managment?

 

Ε ναι, βολέυει πολύ το modular...Και μόνο που σου δίνει την δυνατότητα να παίξουν όλα με το minimum των καλωδίων είναι ένα + στο cable management.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...