Προς το περιεχόμενο

WD TV Live 50 Ευρώ στο Carrefour (με επιφύλαξη)


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα πήγα carrefour Πυλαίας  και είχε 6-7 κομμάτια WD TV Live από 99Ευρω στα 49Ευρώ. 

 

Επειδή ξέρω ότι έχουν βγει αρκετά wd tv δεν ξέρω ποιό ακριβώς μοντέλο δίνουν, αλλά το κουτί του είναι σαν αυτό στην φωτογραφία.. 

 

Οπότε δείτε αν αξίζει και πείτε αν είναι όντως προσφορά.. 

post-61887-0-97344700-1362429656_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για καποιον που θελει ενα ολοκληρωμενο media player το παιρνει με κλειστα τα ματια. Μονο μειον οτι δεν εχει wifi, αλλα υποστηριζει εξτρα module για αυτο, και επισης αν δεν σας πειραζουν τα καλωδια, προφανως εχει και ethernet. Το ειχα για 1 χρονο και εχω να πω μονο καλα για αυτο το διαολακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λειτουργικό του γιατί να χρειάζεται wifi(αν δεν έχει δυνατότητες Android OS)?

για να κανεις stream οτι εχεις απο το pc(μουσικη, ταινιες κλπ)

 

Εσυ το wifi το χρησιμοποιεις μονο με android?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να κανεις stream οτι εχεις απο το pc(μουσικη, ταινιες κλπ)

 

Εσυ το wifi το χρησιμοποιεις μονο με android?

Μόνο για streaming δεν θα με ενδιέφερε αφού υπάρχει θύρα USB. Γι' αυτό ρώτησα τι δυνατότητες έχει το συγκεκριμένο μέσω wifi (σε σύγκριση με ένα Android TV ή Apple TV).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο μηχανάκι "μεταμορφώνεται" με την χρήση του wifi. Το είχα 2 χρόνια μόνο για να βλέπω ταινίες μέσω USB. Πριν ένα μήνα έδωσα 20 Ευρώ και πήρα ένα ασύρματο στικάκι και νιώθω σα να αγόρασα καινούργιο μηχάνημα! Εμφανίζονται κάποιες καινούργιες λειτουργίες στο μενού για πρόβλεψη καιρού, εφαρμογές internet radio και video (dailymotion, youtube, κλπ). Η ποιότητα εικόνας στα HD βίντεο του Youtube απίστευτη :-)

Καλορίζκο σε όποιον το αγοράσει, τα 49 Ευρώ τα αξίζει με τα χίλια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...