Προς το περιεχόμενο

Sandisk SSD - SDSSDX-G25 - 120GB στα 69,9 στο Public


jokerakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ορίστε και το αντίστοιχο link http://www.public.gr/product/computers-and-software/anabathmisi/esoterikoi-skliroi-diskoi/sandisk-ssd-sdssdx-g25-120gb/prod2970031pp/

και απο skroutz https://www.skroutz.gr/c/88/esoterikoi-sklhroi-diskoi.html?from=catspan&keyphrase=ssd+120gb

 

απο τιμή καλή φαίνεται,σαν δίσκος δεν ξέρω τι λέει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο amazon.co.uk παίζει γύρω στα 87-88 ευρώ, οπότε στα 69 είναι (ήταν) πολύ καλή προσφορά για 120άρι ssd και Sandisk (που ακούγονται ότι είναι αξιόπιστοι) και της σειράς Extreme.

 

Πρόλαβα και πέρασα παραγγελία όταν έδειχνε περιορισμένη διαθεσιμότητα. Ίδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα μου πήρε την παραγγελία, για να δούμε.. ευχαριστώ τον ts. φαίνεται καλή περίπτωση, στο άμαζον έχει 85ε και 5* στις κριτικες (94 reviews)

ήρθε η ώρα να αναστήσω το παλιό μου λάπτοπ

http://www.amazon.co.uk/SanDisk-SDSSDX-120G-G25-120GB-Extreme-Internal/dp/B006EKJCWM/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο αμαζον μιας και αναφερθηκε εχει 85.50€ τελικη τιμη, ηταν χαμηλοτερα πριν 8 μηνες, ελαχιστη 59 λιρες πριν 6 μηνες.

 

 

amazon.png?force=1&zero=0&w=725&h=440&de

 

 

 

 

Σαν ssd καλος σε σχεση με καποιους αλλους sandisk, εχει sandforge για οποιον λεει κατι αυτο. Ο 240αρης ειναι αρκετα καλος, ο 120αρης ειναι πιο πανω απο απο μετριος, οποιος τον προλαβε και χρειαζεται αμεσα ssd να τον παρει, αν οχι να περιμενει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο αμαζον μιας και αναφερθηκε εχει 85.50€ τελικη τιμη..

 

Στο amazon.co.uk έχει 88,50€ με ενεργοποιημένο το currency converter και λίγο χαμηλότερα χωρίς αυτόν (γύρω στα 87€ περίπου). Η ισοτιμία που χρησιμοποιεί το amazon είναι γύρω στα 2-3% μεγαλύτερη (προς όφελός τους) σε σχέση με ότι φαίνεται π.χ. στο xe.com. 

 

 

αυτός τώρα, αν υποθετικά τον πάρω, κουμπώνει στο λάπτοπ κατευθείαν (στη θέση του σκληρού) ή θέλει κανα καλώδιο/θήκη/αντάπτορα?

 

Δεν χρειάζεται τίποτα. Βγάζεις τον έναν, κουμπώνεις τον άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο amazon.co.uk έχει 88,50€ με ενεργοποιημένο το currency converter και λίγο χαμηλότερα χωρίς αυτόν (γύρω στα 87€ περίπου). Η ισοτιμία που χρησιμοποιεί το amazon είναι γύρω στα 2-3% μεγαλύτερη (προς όφελός τους) σε σχέση με ότι φαίνεται π.χ. στο xe.com. .

 

Α, συγνωμη, εχεις δικιο... ("makfil" strikes again).

Ευχαριστω για το tip.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...