Προς το περιεχόμενο

σκονη


gamer hd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια οσο χαμηλα να εχω τους ανεμηστηρες , οσο φιλτρα και να βαλω( εβαλα και δυο σε καποιους) , η σκονη μαζευεται και δεν λεω σε μεγαλο διαστημα , μια δυο βδομαδες ...Υπαρχει κατι να κανω?Μια ακομα ερωτηση στην Ελλαδα μπορω να βρω μεγαλα φιλτρα , πιο συγκεκριμενα για την περιοχη του 200μμ ανεμηστηρα

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οσο χαμηλα να εχω τους ανεμηστηρες , οσο φιλτρα και να βαλω( εβαλα και δυο σε καποιους) , η σκονη μαζευεται και δεν λεω σε μεγαλο διαστημα , μια δυο βδομαδες ...Υπαρχει κατι να κανω?Μια ακομα ερωτηση στην Ελλαδα μπορω να βρω μεγαλα φιλτρα , πιο συγκεκριμενα για την περιοχη του 200μμ ανεμηστηρα

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

 

Το trolling pc σου τι έπαθε και στέλνεις απο το U20i?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το trolling pc σου τι έπαθε και στέλνεις απο το U20i?

ζει και τρολλαρει 

 

http://www.demcifilter.com/

εδω στειλε τους mail  να σου πουν τιμες..

ευχαριστω

 

δες αυτο

ευχαριστω ,  αρνητικη πιεση θα  εχω , α 30 -31 για καρτα γραφικων  με αρνητικη πιεση ειναι κακα?Α κατι δευτερο πως καταλαβαινω αν η καρτα μου εχει direct heat exhaust?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχω φιλτρα ομως ειπε δεν θα εχω θεμα , η θετικη πιεση μου φανηκε να εχει πολλα αρνητικα



σαν φιλτρα εβαλα μπροστα απο το φαν του κουτιου και απο πισω του εβαλα αυτα http://www.frozencpu.com/products/12322/ffi-64/Silverstone_140mm_Magnetized_Fan_Grill_and_Filter_SST-FF141B.html (τα 120μμ) και τα αφησα στα 1000 rpm και ο θεος βοηθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η σκονη δεν μπαινει μονο απο τις τρυπες του ανεμιστηρα, μπορει να μπαινει και απο τις τρυπες εξαερισμου που δεν εχουν ανεμιστηρα. αν εχει τετοιες το κουτι σου μπορει αυτο να σου δημιουργει το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι γιατι η σκονη απο τα πτερύγια του ανεμιστηρα βγαινει πολυ δυσκολα οποτε βαζοντας φιλτρο μπροστα απο τον ανεμιστηρα κρατας καθαρο τον ανεμιστηρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ποσο σκονη μπορει ναχεις ρε φιλος.... το σπιτι σου το καθαριζεις? :P</p>

 

Ρωτα και αλλους ιδιοκτητες των haf να δεις τι θα σου πουν για τη σκονη και ναι ρε καθαρο ειναι....Ρε παιδια αμα μπει τωρα η κιτρινη γυρη απο το @@@@πευκα μεσα στον υπολογιστη θα φευγει ευκολα?

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτα και αλλους ιδιοκτητες των haf να δεις τι θα σου πουν για τη σκονη και ναι ρε καθαρο ειναι....Ρε παιδια αμα μπει τωρα η κιτρινη γυρη απο το @@@@πευκα μεσα στον υπολογιστη θα φευγει ευκολα?

 

Αποστολή από το U20i με τη χρήση Insomnia App

 

Τον βγάζεις βόλτα στο πάρκο τον υπολογιστη? Με λουρακι και τέτοια?

 

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλα τα γκομενακια πέφτουν με σκυλακια και όχι με υπολογιστές! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...