Προς το περιεχόμενο

Samsung: Παραδέχεται τη δημοσίευση ψεύτικων αξιολογήσεων χρηστών


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον τελικά οι περισσότεροι κοιμούνται. Ξυπνάτε διδάσκεται σε Πανεπιστήμια αυτή η τακτική...

 

Όταν googlάρετε πχ. "External Hard Drive Review/Roundup/Whatever"πολλά από τα αποτελέσματα είναι fake ή πειραγμένα. 'Αλλοι τα τσεπώνουν  κανονικά κ.ο.κ. Παίζονται απίστευτα ποσά άλλωστε.

 

Στα forum γίνεται πανυγύρι απλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η κατηφορα; καλα περιμενε.

Μετα χαρας, αν και δεν πιστευω πως θα περιμενω και πολυ. Πιο σοβαρες εταιρειες απο τη Samsung, με μεγαλυτερη διαρκεια στο προσκηνιο, πηραν ποδι και ουτε που το καταλαβαν το ποτε. Easy come, easy go που λεγανε κι οι αρχαιοι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να το παίξω "δύσκολος" και να ζητήσω κάτι τέτοιο.

Τι λέτε, έχω ελπίδες;

 

χαχαχαχα

πρέπει να ρίξεις πολύ λάσπη για να τα καταφέρεις....μέχρι και την alcatel πρέπει να θάψεις  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχα έτσι και μετά πουλάει η Apple σαβούρα για χρυσό - Μπράβο ρε Samsung. 

 

Οι Haters πού είναι τώρα που κατηγορούν οποιαδήποτε εταιρία; Apple / HTC / LG κλπ.

 

Λέτε το θέμα με την Μπαταρία στο Iphone μετά από κάθε Update, να είναι από κάτι τέτοιους; Γιατί εμένα δεν μου εμφανίστηκε ποτέ :)

 

Πέρα από την Πλάκα, πιστεύετε πως νοιάστηκε ποτέ κάποιο εταιρία για τον πελάτη της πραγματικά; (Μιλώντας για κολοσσούς πάντα...) Ξέρουν, και στηρίζονται στο όνομα τους, και στην οικονομική δύναμη τους.

 

Μέχρι να ξεκινήσουν τα λάθοι... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι πάλι αυτή; :huh:

ThX :D Guys Sorry μεγάλωσα Γερμανία και μερικά ορθογραφικά δεν τα καταλαβαίνω (βασικά δεν μου βγαίνουν αυτόματα όπως οι /η / ει / υ / ι  - WTF :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δούλεμα έχει ριζωσει πια στη λογική πολλών επαγγελματιών και όχι μονο.

Από το απλο συνεργείο που σου βάζει κινεζικα τακάκια που πληρώνεις για ιταλικά μέχρι το "λεφτά υπάρχουν".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλος για την βάρκα μαςςς

Καλέ εγώ! Καλέ εγώ! ουυυυ! Περιμένετε με, παλουκάρια!

 

H Samsung κάνει αυτό που κάνουν ΟΛΕΣ! Εκτός αν νομίζετε ότι οι άλλες εταιρίες πάνε με το σταυρό στο χέρι! Απλά η Samsung ήταν άτυχη να βγει προς τα έξω.

 

Τα μεγάλα κορόιδα της υπόθεσης: τα FANBOYS. Το κάνουν τσάμπα. Σαν την πόντια πουτ...α, που έπεσε από τα σύννεφα όταν έμαθε ότι οι άλλες πληρώνονται. xD

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ThX :D Guys Sorry μεγάλωσα Γερμανία και μερικά ορθογραφικά δεν τα καταλαβαίνω (βασικά δεν μου βγαίνουν αυτόματα όπως οι /η / ει / υ / ι  - WTF :P )

Εντάξει, ήταν χαριτωμένο το λάθος γιατί έχεις βάλει και H κεφαλαίο στο Haters. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...