Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικά desktop,ποιό;ποιός;;


coolerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Θελω να αγοράσω τροφοδοτικό για το σύστημα της υπογραφής μου και θα ηθελα να μου πείτε αν με καλύπτουν τα 600w. Τα εξτρα απο αυτα που αναγραφονται στην υπογραφή μου είναι 3×hdd και 1xssd και 5 fans. Με προοπτική για πιθανη μελλοντικη αλλαγη καρτας γραφικων καιεπεξεργαστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Έχω ένα σύστημα Intel pentium g3240 4 gb ram ddr3 1600 mhz 1tb hdd gpu 9400 gt mobo h81m-ds2 και θα βάλω HD 7770.το τροφοδοτικό είναι ένα lkp9-4 και δεν το εμπιστεύομαι πολύ αν και το έχω χρόνια. Ένα corsair cx 430 με καλύπτει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Έχω ένα σύστημα Intel pentium g3240 4 gb ram ddr3 1600 mhz 1tb hdd gpu 9400 gt mobo h81m-ds2 και θα βάλω HD 7770.το τροφοδοτικό είναι ένα lkp9-4 και δεν το εμπιστεύομαι πολύ αν και το έχω χρόνια. Ένα corsair cx 430 με καλύπτει;

 

Δες κι αυτό το Evga

https://www.skroutz.gr/s/4306951/EVGA-430W-Power-Supply-80-PLUS.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρώτο το seasonic αξίζει τα λεφτά του και δευτερον τι εγγύηση δίνει η εταιρεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά έχω αυτό το σύστημα i5 4690k RAM 16 GB 2133 MHz 1 TB σκληρό SSD 240 GB και 5 φανάκι σύνολο τροφοδοτικό EVGA SUPERNOVA G2 750W θα μπορέσει να σηκώσει 970 SLI?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας. Φιλικά,Χαράλαμπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ειμαι αναμεσα στα EVGA SuperNOVA G3 750W και Super Flower Leadex 750W 80+ .

Το προβλημα που εχω ειναι οτι εμφανισιακα μου αρεσει το δευτερο αλλα τα +5χρονια εγγυηση τοτυ πρωτου ειναι μεγαλο +.

Για να ακουσω καμια γνωμη. Το υπολοιπο συστημα ειναι 5930Κ με 290Χ (αυτα ειναι τα βαρια), να πω την αληθεια η 290Χ με ανησυχει λιγο γιατι μεχρι τωρα ειμουν με 1000αρι και περιστασιακα με 850, με 750 δεν ειχα δοκιμασει ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ειμαι αναμεσα στα EVGA SuperNOVA G3 750W και Super Flower Leadex 750W 80+ .

Το προβλημα που εχω ειναι οτι εμφανισιακα μου αρεσει το δευτερο αλλα τα +5χρονια εγγυηση τοτυ πρωτου ειναι μεγαλο +.

Για να ακουσω καμια γνωμη. Το υπολοιπο συστημα ειναι 5930Κ με 290Χ (αυτα ειναι τα βαρια), να πω την αληθεια η 290Χ με ανησυχει λιγο γιατι μεχρι τωρα ειμουν με 1000αρι και περιστασιακα με 850, με 750 δεν ειχα δοκιμασει ποτε.

για μια 290Χ ακομα και με 650 εισαι οκ. το g3 και αυτο στην leadex σειρα ειναι βασισμενο, οποτε αν σε βολευει οτι ειναι πιο μικρο +5 χρονια παραπανω εγγυηση το τσιμπας. Παντως θα βγει και super flower leadex II σειρα αν θες να περιμενεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...