Προς το περιεχόμενο

Καρεκλα γραφειο επιλογη


apple32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Τις τελευταιες μερες,με εχει πιασει μια ενοχληση κατω κατω στην μεση πιθανον λογω της καρεκλας μου στο pc.H καρεκλα ειναι αυτη.Αυτος ο πονος με ειχε πιασει πριν κανενα χρονο οταν την πρωτοπηρα

αλλα με τον καιρο εφυγε.Τωρα,λογω διακοπων B) , καθομαι στην καρεκλα γυρω στις 12 ωρες την ημερα

και ο πονος επανηρθε δριμυτερος.Στην ουσια αυτο γινεται γιατι η καρεκλα κανει σχετικα κλειστη γωνια πλατης με αποτελεσμα να κουραζεται η μεση και λογω της σκληροτητας της να ποναει η "ουρα".Πηρα λοιπον την αποφαση,να αγορασω μια καλυτερη και πολυ πιο μαλακη.Επειδη εχω ακουσει πολλα για μαγαζια τυπου πλαισιο,πρακτικερ σχετικα με την αντοχη των προιοντων τους και τωρα δυστυχως χωρις το free delivery του amazon τα πραγματα ειναι δυσκολοτερα,θα ηθελα να μου προτεινετε καμια καλη και αναπαυτικη με budget μεχρι 200-250€.Θα ηταν καλυτερο αλλα οχι απαραιτητο και καποια δοκιμη σε μαγαζι πριν την αγορα.Μπορειτε να προτινεται κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πας να κάτσεις πάνω της. Με 200-250 παίρνεις καλή καρέκλα. Καλυτερα πλαστική από γύφτο παρά αυτή που χρησιμοποιείς τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.maissis.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=7078&category_id=196&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&vmcchk=1&Itemid=74

 

Αυτή πήρα και για Πισι και για εργασία μου βγήκε πολύ καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=22894

 

εδω εισαι και θα ξεχασεις ενοχλησεις. Ειναι φοβερη και τα αξιζει τα λεφτα της

 

Συμφωνώ. Την έχω στο γραφείο μου, είναι πραγματικά πάρα πολύ καλή καρέκλα και τη συνιστώ άνευ ετέρου. Η δε αεριζόμενη πλάτη βοηθά να μην σηκώνεσαι "μούσκεμα" στην πλάτη τις ζεστές ημέρες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 και εδώ. Εμένα που χάλασα τον μηχανισμό της ανάκλισης απο μλκία μου, επικοινώνησα και μου είπαν να την αντικαταστήσουν, αλλα απο χίο έπρεπε να την στείλω, ταλαιπωρία κτλ Οπότε την έφτιαξα μόνος μου με μια κόλλα 2 συστατικών και είναι πένα εδώ και 2 χρόνια. 

 

θετικό είναι οτι μπορείς να βγάλεις και το ύφασμα να το πλύνεις. (νομίζω) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι σε ίδια αναζήτηση και χθες πέρασα από ΙΚΕΑ, όντως άνετη φάνηκε η Markus (βέβαια δεν έχω τσεκάρει αρκετές για να χω καλό μέτρο σύγκρισης). Στην έκδοση με συνθετικό δέρμα (αν την έχει κανείς) παίρνει φωτιά ο πισινός τις ζεστές μέρες; Απ ό,τι κατάλαβα είναι παλιό μοντέλο, πόσα χρόνια σας έχει βγάλει απροβλημάτιστα ως τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτη η Markus φαινεται ωραια.Τωρα ομως το καλοκαιρι με κατι 40αρια μονο η υφασματινη θα παιζει.Θα περασω απο κει να την 

δω.Η δεκαετη εγγυηση δεν νομιζω να ισχυει τωρα πια στο ελλαδισταν γιατι δεν γραφει πουθενα για εγγυηση το ελληνικο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]Η δεκαετη εγγυηση δεν νομιζω να ισχυει στο ελλαδισταν.Δεν γραφει πουθενα για εγγυηση το ελληνικο site.

 

Το γράφει σίγουρα πάνω απ στα ταμπελάκια με την περιγραφή του προϊόντος στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...