Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU free nights Δωρεάν Κλήσεις,SMS & MB


Razor7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως καταλαβαίνετε από τον τίτλο για τους ξενύχτηδες και μόνο, δηλαδή τους γνήσιους insomniacs... B)

Δωρεάν κλήσεις και SMS προς CU και επίσης δωρεάν σερφάρισμα στο internet έως τις 16/8 από τις από τις 24:00-06:00 κάθε μέρα. Στέλνεις δωρεάν μήνυμα γράφοντας N στο 1398.

[ Ισχύει πολιτική ορθής χρήσης: 5.000 λεπτά ομιλίας/βιντεοκλήσεων, 5.000 SMS/MMS & 3GB MobileInternet έως 16/08. ]

vodafonecu.gr

Επεξ/σία από Razor7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προστέθηκε το λινκ ;)

 

Να υποθεσω οτι ΟΛΟΙ οσοι εχουν CU ελαβαν την "προσφορα" με sms? :)

Ναι ρε φίλε εντάξει δεν το πόσταρα για μένα όμως, μπορεί να μην πήγε σε κάποιους όπως ο apostolis, κάποιος άλλος να έχει μία sim στην άκρη και να τον ενδιαφέρει να στείλει τζάμπα το μνμα και να πάρει το πακέτο ή οτιδήποτε άλλο.Εμένα μια χαρά θα με βολέψουν πάντως τα GB για σερφάρισμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την ενεργοποίησα την υπηρεσία χθες το πρωί και τώρα μόλις την δοκίμασα... με μια δοκιμή είχα 2.6mbps download και 0.20mbps upload μέσο tethering και wifi από το κινητό στο λάπτοπ... μέτρια πράγματα. Τώρα που θα φύγω και θα πάω σε μέρος που δεν έχει DSL θα έχω καρτοinternet 40ευρο και 5gb για 1 μήνα + αυτό για τα βράδια που θα είμαι ξύπνιος βάλε 8gb σύνολο αν και θα προτιμούσα να ήταν το δωρεάν για όλη την ημέρα αλλά μην είμαστε και αχάριστοι. Ελπίζω Αύγουστο να κάνει δωρεάν κάποια mb όπως έκανε και πέρσι τις 15 μέρες(20ευρο) σε 30 ημέρες και τα 2gb σε 3gb... ίδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προστέθηκε το λινκ ;)

 

Ναι ρε φίλε εντάξει δεν το πόσταρα για μένα όμως, μπορεί να μην πήγε σε κάποιους όπως ο apostolis, κάποιος άλλος να έχει μία sim στην άκρη και να τον ενδιαφέρει να στείλει τζάμπα το μνμα και να πάρει το πακέτο ή οτιδήποτε άλλο.Εμένα μια χαρά θα με βολέψουν πάντως τα GB για σερφάρισμα.

Kαλα ντε μη βαρας. Πολυ περιεργο μου φαινεται που δεν το πηραν ολοι εμενα με εχουν ξεσκισει στο σπαμ...

Παντως η "πολιτικη ορθης χρησης" που αναφερεται ειναι πρακτικα τα παντα ολα απεριοριστα! Τα λεπτα φτανουν για να μιλας καθε μερα 3 απο τις 6 ωρες σερι οποτε σου μενουν οι αλλες 3 ωρες για να γραψεις 5000 sms και να 'φας' τοσα GB ιντερνετ...κομματακι δυσκολο να τα τελειωσεις... αν δε, εισαι ημερησιος τυπος μαλλον ειναι τελειως δωρο-αδωρο ολο το πακετο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όπως και σε άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις, δε βλέπουμε... Ίσως αν μιλήσεις με την εξυπηρέτηση να το δουν. (έτσι μου είχαν πει παλαιότερα για κάτι "απεριόριστα" ΜΒ που έδιναν, αλλά δεν είχα ξανάμιλήσει μαζί τους για να δω αν θα μου πουν :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να εχει η συνδεση ειναι εντελως απαραδεκτη !!!

Εχω δοκιμασει τη καρτα και σε Iphone με tethering σε υπολογιστη αλλα και σε 3G Modem Huwaei.

15-20 δευτερολεπτα δουλευει κατεβαζει data και μετα κοβει για περιπου 45 δευτερολεπτα - 1 λεπτο. Μεγαλες σελιδες μπορει να μη φορτωνουν καν. τα δεδομενα ροης δεν ειναι συνεχη. Δηλαδη εισαι συνεχως στο περιμενε και επαναφορτωση σελιδας.

Και δεν ειναι θεμα χαλασμενης καρτας η περιοχης γιατι με την κανονικη συνδεση vodafone που εχω στο ιδιο σημειο και με τον ιδιο τροπο τα data εχουν κανονικη ροη.

Oπως επισης κανονικη ροη εχουν τα data και με απλη καρτοκινητη vodafone μονο που χρεωνει 1 ευρω την ημερα αλλα εχει οριο 20 MB. Μετα η συνδεση αργει πολυ σε ρυθμους PSTN.

Eυτυχως η δυστυχως η πιο αξιοπιστη λυση αυτο το διαστημα μεχρι στιγμης ειναι η wind f2go.

20 ευρω καρτα δινει bonus ανανεωσης 1,5GB. Με το υπολοιπο γυρω στα 18 ευρω που μενει μετα μπορει καποιος να κανει αλλες 3 ανανεωσεις πακετου 500MB για 5 ευρω και δινει δωρο καθε φορα αλλα 500MB εαν αυτη η ανανεωση γινει online απο το site της wind. Δηλαδη συνολο 20  ευρω για 4,5GB και μενουν 3 ευρω πισω στην καρτα. Το υπολοιπο ελεγχεται μεσα απο το site της wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...