Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Άτομο με 8 αξιολογήσεις δίνει κάρτες γραφικών εδώ μεσα σε τιμή ξευτιλα.

 

Όπως λέει είναι από το εξωτερικό σφραγισμένες από "φίλο" του ΧΩΡΙΣ εγγύηση.

 

Πχ:

RX 480 reference 8gb - 160 euro

GTX 1060 - 190 euro

 

Πολλά δεν μου κολλάνε σε αυτή την αγγελία. Είχε κανένας συνναλαγη με τον χρήστη που την έχει βάλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,εχω ενα pc μοντελο hp compaq 6000 pro sff με τα εξης χαρακτηριστικα:

Core 2 quad q6600 2.4ghz

4gb ddr3 μνημη 1066 mhz

Nvidia geforce gt 610 1gb ddr3 low profile gigabyte

320 gb σκληρος

Windows 10 pro 64 bit official (αναβαθμισμενα απο windows 7 pro 64 bit)

DVD player εχει πανω και τελος το pc εχει και 11 θυρες usb 2.0 και εχει και readers για micro sd,sd/mmc+/mini SD,ms pro/ms pro duo,compactflash I/II 

 

Ποσο μπορω να το πουλησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,εχω ενα pc μοντελο hp compaq 6000 pro sff με τα εξης χαρακτηριστικα:

Core 2 quad q6600 2.4ghz

4gb ddr3 μνημη 1066 mhz

Nvidia geforce gt 610 1gb ddr3 low profile gigabyte

320 gb σκληρος

Windows 10 pro 64 bit official (αναβαθμισμενα απο windows 7 pro 64 bit)

DVD player εχει πανω και τελος το pc εχει και 11 θυρες usb 2.0 και εχει και readers για micro sd,sd/mmc+/mini SD,ms pro/ms pro duo,compactflash I/II 

 

Ποσο μπορω να το πουλησω?

70 με 80 ευρώ! :)

Και βλέπεις'' κίνηση'' αν δεν γεμίζεις ταξι ούτε με τον ταξιτζή αρχίζεις να κόβεις δεκάευρα (αλλά μετά την πρώτη εβδομάδα)! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άτομο με 8 αξιολογήσεις δίνει κάρτες γραφικών εδώ μεσα σε τιμή ξευτιλα.

 

Όπως λέει είναι από το εξωτερικό σφραγισμένες από "φίλο" του ΧΩΡΙΣ εγγύηση.

 

Πχ:

RX 480 reference 8gb - 160 euro

GTX 1060 - 190 euro

 

Πολλά δεν μου κολλάνε σε αυτή την αγγελία. Είχε κανένας συνναλαγη με τον χρήστη που την έχει βάλει;

Κανε του ερωτησεις και μετα ενημερωσε μας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 με 80 ευρώ! :)

Και βλέπεις'' κίνηση'' αν δεν γεμίζεις ταξι ούτε με τον ταξιτζή αρχίζεις να κόβεις δεκάευρα (αλλά μετά την πρώτη εβδομάδα)! :)

Ευχαριστω φιλε για την απαντηση :).Επιπλεον, μου φενεται λιγο περιεργο τοσο χαμηλα μιας και εδω στο insomnia εχω δει συστηματα με μικροτερες δυνατοτητες να τα δινουν για παραπανω (ακομα και pentium 4 εχω δει στα 100ευρω και dell optiplex gx270 στα 60).Ειχα σκεφτει για μια τιμη αρχικα γυρω στα 100-120.Εσυ τι λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλε για την απαντηση :).Επιπλεον, μου φενεται λιγο περιεργο τοσο χαμηλα μιας και εδω στο insomnia εχω δει συστηματα με μικροτερες δυνατοτητες να τα δινουν για παραπανω (ακομα και pentium 4 εχω δει στα 100ευρω και dell optiplex gx270 στα 60).Ειχα σκεφτει για μια τιμη αρχικα γυρω στα 100-120.Εσυ τι λες?

Εσύ φίλε μου ξεκίνα από εκεί όλοι οι άλλοι είναι τρελοί , για αυτό και βλέπεις να μην πουλάνε τα συστήματα τους !!!!! Οπότε μην ανησυχείς , δεν σε κοροϊδεύουμε εδώ. 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑ!!!!

Ευχαριστω φιλε για την απαντηση :).Επιπλεον, μου φενεται λιγο περιεργο τοσο χαμηλα μιας και εδω στο insomnia εχω δει συστηματα με μικροτερες δυνατοτητες να τα δινουν για παραπανω (ακομα και pentium 4 εχω δει στα 100ευρω και dell optiplex gx270 στα 60).Ειχα σκεφτει για μια τιμη αρχικα γυρω στα 100-120.Εσυ τι λες?

Εσύ φίλε μου ξεκίνα από εκεί όλοι οι άλλοι είναι τρελοί , για αυτό και βλέπεις να μην πουλάνε τα συστήματα τους !!!!! Οπότε μην ανησυχείς , δεν σε κοροϊδεύουμε εδώ. 

 

 

Μια ερώτηση αυτό εδώ με ένα καλώδιο τροφοδοσίας και 1 καλώδιο ethernet 3m σε άριστη κατάσταση χωρίς εγγύηση και κουτί , λειτουργικό πόσο να το δώσω   https://www.amazon.com/Cisco-SR2024T-port-Gigabit-Switch/dp/B003AVN1RU     ???

Κανε του ερωτησεις και μετα ενημερωσε μας. :)

Ενημέρωση !!!!!!!!! Πουλήθηκαν όλα http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/718295-%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B7%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B1%CE%BD-%CF%83%CE%B5-%CE%B5%CE%BD%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CE%B3%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%B1-%CE%BF%CE%BB%CE%B1/ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω και παλι για την αμεση απαντηση,ομολογω παντως πως απογοητευτικα λιγο γιατι πιστευα θα το εσπρωχνα λιγο παραπανω μιας και μαζευω για πιο ακριβα parts και πριν 1 χρονο το ειχα αγορασει με εναν core2 duo e8400 χωρις gpu (μονο τη μαμα του) με windows 7,100 ευρω το συγκεκριμενο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε του ερωτησεις και μετα ενημερωσε μας. :)

Μπα δεν θα κάτσω να ασχοληθω. Είμαι αρκετό καιρό εδώ για να ξέρω ότι αν κάτι φαίνεται απίστευτα καλό, πιθανοτατα δεν είναι..

 

Απλά ήθελα να δω αν είχε και κάποιος άλλος την περιέργεια..

 

Edit: Και όλως τυχαιως, ενώ είχε γράψει για σειρά προτεραιοτητας.. "πουλήθηκαν όλες σε ένα παλικάρι στην ξενιτιά"...

 

:) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν θα κάτσω να ασχοληθω. Είμαι αρκετό καιρό εδώ για να ξέρω ότι αν κάτι φαίνεται απίστευτα καλό, πιθανοτατα δεν είναι..

 

Απλά ήθελα να δω αν είχε και κάποιος άλλος την περιέργεια..

Ολα ειναι σχετικα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 με 80 ευρώ! :)

Και βλέπεις'' κίνηση'' αν δεν γεμίζεις ταξι ούτε με τον ταξιτζή αρχίζεις να κόβεις δεκάευρα (αλλά μετά την πρώτη εβδομάδα)! :)

 

 

Ευχαριστω φιλε για την απαντηση :).Επιπλεον, μου φενεται λιγο περιεργο τοσο χαμηλα μιας και εδω στο insomnia εχω δει συστηματα με μικροτερες δυνατοτητες να τα δινουν για παραπανω (ακομα και pentium 4 εχω δει στα 100ευρω και dell optiplex gx270 στα 60).Ειχα σκεφτει για μια τιμη αρχικα γυρω στα 100-120.Εσυ τι λες?

Θα στα κάνω πιο λιανά για να καταλάβεις

 

Core 2 quad q6600 2.4ghz 20 ευρώ

4gb ddr3 μνημη 1066 mhz 15 ευρώ

Nvidia geforce gt 610 1gb ddr3 low profile gigabyte 10 ευρώ

320 gb σκληρος 10 ευρώ

Windows 10 pro 64 bit official (αναβαθμισμενα απο windows 7 pro 64 bit)

DVD player 5 ευρώ

μητρική αν παιρνει όλους τους τετραπύρηνους και 4χ2 γβ ραμ 20 ευρώ

εχει πανω και τελος το pc εχει και 11 θυρες usb 2.0 και εχει και readers για micro sd,sd/mmc+/mini SD,ms pro/ms pro duo,compactflash I/II 

 

στην ουσία αν τα βάλεις κομμάτια θα φύγουν ο 6600 με τις μνήμες και τα άλλα θα κάτσεις να τα κοιτάς μέχρι  να τα χαρίσεις :)

οπότε μέχρι 60 ευρώ μετρητα δώστο να γλιτώσεις και χώρο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...