Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα δινει 80 ευρω φτηνοτερα απο το e-shop ενω απο οτι ειδα στο skroutz μπορεις να τα βρεις 40 ευρω φτηνοτερα στις πιο φτηνες τιμες στην Ελληνικη αγορα,αλλα με αγνωστη διαθεσιμοτητα και καταστηματα απο Καβαλα κ.τ.λ. οποτε εναν Αθηναιο δεν τον συμφερει γιατι θα εχει αργοπορια σε περιπτωση που χρειαστει rma. Το γεγονος παραμενει οτι τα δινει μονο 40 ευρω φτηνοτερα απο τις καλυτερες τιμες της ελληνικης αγορας. Θα το εδινα στην θεση του 500 ευρω,ουτε ενα ευρω πιο κατω,την στιγμη που και το cpu ειναι σφραγισμενο.

40 ευρω

Σε ευριστώ πολύ mate :-D !!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ευριστώ πολύ mate :-D !!!!!!!!!

Σιγα δεν εκανα τιποτε,το πρoφανες ειπα.Ο Sirlikes που πηγε? Τον εκαναν ban?

Επεξ/σία από benign
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Clevo Laptop (turbo-x) τότε...

 

T7250 ,2 GB DDR 2, 1920X1080 FULL HD, με λειτουργική μπαταρία,με ελαφρά σημάδια, και 8700GT,500GB HDD

 

πόσο να πηγαίνει;

 

καμία ιδέα κατά εδώ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μοντέλο 2007-2008, πόσο περίμενες? Δοκίμασε και 180 αλλά δική σου ευθύνη αν δεν φύγει. Απλή πρόταση έκανα, δεν είναι υποχρεωτικό το compliance. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Νοέμβρη μπαίνω στρατό και σκέφτομαι αν αξίζει ή όχι να δώσω το desktop μου. Εγγύηση έχουν μέχρι το Νοέμβρη.

 

Επίσης ένα Asus Zenfone 5 (z2580/2ram/16rom) σε καλή κατάσταση με κάποια σημάδια χρήσης περιμετρικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Νοέμβρη μπαίνω στρατό και σκέφτομαι αν αξίζει ή όχι να δώσω το desktop μου. Εγγύηση έχουν μέχρι το Νοέμβρη.

 

Επίσης ένα Asus Zenfone 5 (z2580/2ram/16rom) σε καλή κατάσταση με κάποια σημάδια χρήσης περιμετρικά;

 

Για μένα, δωσ 'το κάνα μήνα πριν λήξει η εγγύηση, να έχει και ο αγοραστής μια μικρή καβάτζα και επειδή λογικά θα ετοιμάζεσαι και συ δεν θα προλαβαίνεις έτσι κ' αλλιώς να ασχοληθείς.

Επίσης όταν τελειώσεις θα έχουν (θεωρητικά) βγει και οι Zen, οι τιμές των καινούριων τώρα καρτών θα έχει πέσει και σταθεροποιηθεί και αφού θα συμβαίνουν και όλα αυτά ίσως πετύχεις και κανένα καλό μεταχειρό.

Θα είναι καλή στιγμή για πισί γενικά.

 

Όσο για τιμές, θα έλεγα 150-200 χωρίς την κάρτα?

Δεν παρακολουθώ τόσο από AMD μεριά, οπότε περίμενε και καμιά άλλη απάντηση από τους μάστορες εδώ μέσα :ph34r:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μοντέλο 2007-2008, πόσο περίμενες? Δοκίμασε και 180 αλλά δική σου ευθύνη αν δεν φύγει. Απλή πρόταση έκανα, δεν είναι υποχρεωτικό το compliance. 

 ρε τρελέ δεν σε είπα τίποτα,απλά σου λέω τον πόνο μου... :) 

Καλά έκανες και εσύ την πρόταση σου γιατί ήταν αντικειμενική ,απλά εγώ "πίστευα" παραπάνω.

μου φαίνεται θα το κρατήσω θα του πετάξω μια SSD + QX9300 + GT240Μ (τα 2 από αυτά τα έχω ήδη) , και να το κρατήσω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα θα ειναι θηριακι, κανε και μια βαση λαπτοπ να σου κρατησει πολλα χρονια ;)

 

Ο 620 με Η61 θα ελεγα καπου στα 60 ευρω. Αν δεν φυγει σε 5 μερες βαλε 50. Εκει θα φυγει ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα θα ειναι θηριακι, κανε και μια βαση λαπτοπ να σου κρατησει πολλα χρονια ;)

 

Ο 620 με Η61 θα ελεγα καπου στα 60 ευρω. Αν δεν φυγει σε 5 μερες βαλε 50. Εκει θα φυγει ανετα.

 

έχω ήδη την coolermaster u3 plus ,πιστεύω θα κάνει.

Απλά έχει όριο τα 4GB RAM ,οπότε θα χάσω λίγο από εκεί αλλά κλαίν :P :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...