Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung 40" 3D EH6030 329€ στο Mediamarkt (23/11) [ΤΕΛΟΣ Οnline!!]


giorginho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Ακομα περιμενουμε καμια παρομοια προσφορα τηλεορασης....

 

Πολλοι λεγανε πως θα βγουν και αλλες προσφορες μεσα στις γιορτες. Μηπως πεσαμε εξω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μη τα κανετε ετσι αποτομα αυτα, νομιζα ξαναβγηκε.

stratigos24 εγω την ειχα προλαβει διαθεσιμη, αλλα οπως ειπες ημουν ενας απο αυτους που πιστευαν οτι θα βγουν και αλλες, αλλα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας κοψοχολιαζεται βραδυατικα....

εγω δυστηχως δεν τη προλαβα για διαφορα λεπτων, μεχρι να συγκροτησω τη σκεψη μου, να υπολογισω τα οικονομικα μου και να παρω την αποφαση η προσφορα ειχε πεταξει..

αντε παλι στο σαφαρι της νεας προσφορας!!!

υ.γ. και το κακο ειναι οτι καλομαθαμε και ψαχνω παλι 40αρα και 3D σε τετοια τιμη!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα και εγω ειχα πιεστει να βρω καλυτερη τιμη οταν εχασα την καλη τιμη των 444€ για την 40ES5500. Τελικα εδωσα λιγο αργοτερα 500€ και δεν το μετανοιωσα ουτε στιγμη. Η 40EH6030 ενω ειχε πολυ καλυτερα χαρακτηριστικα ειχε καποια μειωνεκτηματα οπως μεγαλο παχος, που σε οθονη που κρεμεται στον τοιχο μετραει και δεν εχει smart.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

μολις θα το εγραφα, οταν ειχε πρωτοβγει στα 329 περιμενα οτι θα βγουν καλυτερες και δε την ειχα παρει, απο τοτε δεν βγηκε κατι καλο, τωρα ειναι στα 379 να την χτυπησω ή οχι;


τι κανουμε ρε παιδια;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που είχε παίξει και χαμηλότερα για εμένα δεν αξίζει συζήτησης για αγορά.

Το θέμα δεν είναι που έχει παίξει μια προσφορά στο παρελθόν. Το θέμα είναι την δεδομένη χρονική στιγμή τι εναλλακτικές έχεις να προτείνεις σ αυτά τα λεφτά ώστε να μη αποτελεί προσφορά η ίδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...