Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή


podarilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ περιμένω να μάθω τη άποψή σας γι αυτό! :)

Ανεξάρτητα από την Full HD οθόνη σιγά την ευκαιρία των 600 € (την δηλωμένη ως αρχική κάνουμε ότι δεν την είδαμε) με κάρτα γραφικών AMD Radeon R5 M330, ούτε κανονική δεν είναι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σιγά την ευκαιρία των 600 € με την AMD Radeon R5 M330!

 

 

Αααααα οκ...

 

άλλη μια απογοήτευση!!

 

ευχαριστώ πάντως! :)

απ οτι ειδα, η AMD Radeon R5 M330 ειναι περιπου κατω απο την 820Μ. Αρα οντως μιλαμε για πολυ μετριοτατη καρτα γραφικων. Αλλά χαρακτηριστικά οπως τα υπολοιπα (FHD, 8gb ram, i5 6ης γενιας) παίζουν αλλού σε αυτά τα λεφτα? ποιοτικά γνωριζουμε πώς ειναι το λαπτοπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οτι ειδα, η AMD Radeon R5 M330 ειναι περιπου κατω απο την 820Μ. Αρα οντως μιλαμε για πολυ μετριοτατη καρτα γραφικων. Αλλά χαρακτηριστικά οπως τα υπολοιπα (FHD, 8gb ram, i5 6ης γενιας) παίζουν αλλού σε αυτά τα λεφτα? ποιοτικά γνωριζουμε πώς ειναι το λαπτοπ?

η 330 είναι πολύ κακή κάρτα. Πέρα απο αυτήν, ο i5 αυτός είναι καλός, τα 8gb ραμ είναι υπεραρκετά, η fhd οθόνη δε ξέρω τι λέει, πρεπει να δουμε κανα review για αυτό. Στα 500 θα ήταν πολύ ενδιαφέρον, στα 600 θα πρέπει να εξετάσουμε και το υπόλοιπο λάπτοπ (κάτι που δεν εχω χρόνο να κανω αυτη τη στιγμή).

 

Kαι πριν 10 μέρες στα 499...

 

 

τη στιγμή που πόσταρες και όταν πόσταρα ήταν στα 549. Σιγουρα καλύτερη πρόταση απο τα 549 χωρίς λειτουργικό. Το ότι ανέβασαν την τιμή είναι δικό τους πρόβλημα, αυτοί θα χάσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού σε ενδιαφέρουν τα παιχνίδια πας στο acer με τα θετικά του (πολύ καλή κάρτα) και τα αρνητικά του (δύσκολη αναβαθμιση).

δεν υπάρχει κάτι κοντινό στα χρήματα αυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

 

Μόλις είδα στο Newsletter του e-shop το FUJITSU LIFEBOOK A555 15.6'' FHD INTEL CORE I5-5200U στα 479.00 € με κάποια καλά χαρακτηριστικά όπως:

  • Οθόνη FHD
  • Μπαταρία 6 Cell
  • Επεξεργαστή Intel Core i5-5200U
  • Κάρτα γραφικών AMD Radeon R7 M260 με 2 GB

και το συνηθισμένο εύκολο άνοιγμα με ένα καπάκι από κάτω όπως στα περισσότερα της εταιρείας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

 

Μόλις είδα στο Newsletter του e-shop το FUJITSU LIFEBOOK A555 15.6'' FHD INTEL CORE I5-5200U στα 479.00 € με κάποια καλά χαρακτηριστικά όπως:

  • Οθόνη FHD
  • Μπαταρία 6 Cell
  • Επεξεργαστή Intel Core i5-5200U
  • Κάρτα γραφικών AMD Radeon R7 M260 με 2 GB

και το συνηθισμένο εύκολο άνοιγμα με ένα καπάκι από κάτω όπως στα περισσότερα της εταιρείας.

479 εχει τελικά; ειχα δει το λινκ του φιλου πανω αλλα μου το εβγαζε 529. Μπορεις να δώσεις το λινκ απο το newsletter αν σου είναι εύκολο;

 

για 479 δεν είναι άσχημο, μια χαρά τιμή είναι. Χειρότερο στο gaming απο το acer, Καλύτερο σε όλα τα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

479 εχει τελικά; ειχα δει το λινκ του φιλου πανω αλλα μου το εβγαζε 529. Μπορεις να δώσεις το λινκ απο το newsletter αν σου είναι εύκολο;

Βεβαίως. Ο σύνδεσμος είναι αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως. Ο σύνδεσμος είναι αυτός.

να σαι καλά. Σχετικά με την άποψη μου, την έγραψα πάνω :)

μια χαρά τιμή είναι και τα χαρακτηριστικά του φαίνονται πολύ εντάξει για τα χρήματα του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σαι καλά. Σχετικά με την άποψη μου, την έγραψα πάνω :)

μια χαρά τιμή είναι και τα χαρακτηριστικά του φαίνονται πολύ εντάξει για τα χρήματα του.

ε οκ δεν το λες και ευκαιρια...στα 400 περιπου θα ηταν οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σαι καλά. Σχετικά με την άποψη μου, την έγραψα πάνω :)

μια χαρά τιμή είναι και τα χαρακτηριστικά του φαίνονται πολύ εντάξει για τα χρήματα του.

Βασικά το θεωρώ τίμιο και δεν υπολείπεται πολύ σε δυνατότητες συγκριτικά με τα προτεινόμενα από εξω. Αν κάποιος δεν θέλει να πάει σε αγορά απο εξωτερικό, αξίζει... Και είναι κλάσεις ανώτερο από αυτό του Media Markt κατά την γνώμη μου.

Να συμπληρώσω πως έχει 3x USB3 καθώς και 10/100/1000 δίκτυο.  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οκ δεν το λες και ευκαιρια...στα 400 περιπου θα ηταν οκ.

400 θα ήταν ευκαιριάρα, όχι ευκαιρία.

έχει πολύ καλύτερο επεξεργαστή απο αυτά που προτείνονται με τον i3-4000m ή α8/α10.

Εύκολη πρόσβαση στο εσωτερικό και όχι άσχημη ποιότητα κατασκευής. Ανεξάρτητη κάρτα γραφικών, fhd οθόνη. Στα 400 δε θα το βρεις σε καμία περίπτωση απο ελλάδα

Βασικά το θεωρώ τίμιο και δεν υπολείπεται πολύ σε δυνατότητες συγκριτικά με τα προτεινόμενα από εξω. Αν κάποιος δεν θέλει να πάει σε αγορά απο εξωτερικό, αξίζει... Και είναι κλάσεις ανώτερο από αυτό του Media Markt κατά την γνώμη μου.

Να συμπληρώσω πως έχει 3x USB3 καθώς και 10/100/1000 δίκτυο.  :-)

Συμφωνώ, μεγάλο + οι πολλές θύρες usb .

μια χαρά είναι για τα χρήματα του

 

 

http://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=1601132t4aze49xswdo74ziq80299.

 

Αλλά θα πρέπει να περάσεις μονος σου λειτουργικό για να έχει νόημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...