Προς το περιεχόμενο

Globallshare τρόπος να κερδίζεις μετοχές από τα παγκόσμια social media


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισχυει αυτο το πραγμα ή ειναι απατη ?

Λενε οτι θα παρει τη θεση του facebook και θα μοιραζει δωρεαν μετοχες στις προεγγραφες μεχρι αυτο το μηνα

 

Κάθε μέλος του GlobAllShare, που συμμετέχει στην κοινότητα κατά την διάρκεια του σταδίου προοργανογράφησης και συμβάλλει στην παγκόσμια ανάπυτξή του, μπορεί να λαμβάνει μετοχές του GlobAllShare συνεχώς και αδαπάνως και κάθε μήνα να λαμβάνει μερίσματα από το παγκόσμιο κέρδος κατ' αναλογία με τις μετοχές που έχει μετά που η παρούσα επιχείρηση ξεκινήσει.

 

Γραφεσαι και μετα στελνεις προσκλησεις σε αλλους και κερδιζεις μετοχες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πυραμοειδής απάτη για να τσιμπάνε οι αφελείς και να δίνουν τα πραγματικά τους στοιχεία σε διαφημιστικές εταιρείες. 

 

adi32 τα refferal links δεν είναι αποδεκτά απο τους κανονισμους του forum. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο offtopic:

Πριν 2-3 χρόνια κυκλοφορούσε αλλο ένα πυραμοειδές site που κάποια στιγμή θα ξεκινουσε στο μελλον και όσες περισσότερες εγγραφές είχε κάνει ο χρήστης θα του εδιναν κάποια χρήματα. Αν θυμάμαι καλά το site είχε μωβ και άσπρο χρώμα. Τότε είχανε τσιμπήσει πολλοί. Θυμάται κανείς το όνομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εστειλαν κι αυτο το email 

 

Αποκτήστε τις δικές σας μετοχές

Μπορείτε επίσης να αποκτήσετε τις δικές σας μετοχές στην κοινότητα του GlobAllShare απλώς κατά την διάρκεια του σταδίου της προοργανογράφησης. Το μόνο που χρειάζεστε είναι να προσκαλείτε φίλους και γνωστούς στον ιστότοπο του GlobAllShare.

Εάν έχετε προσκαλεσει 5 από τους φίλους σας με επιτυχία, θα πάρετε 1 μετοχή GlobAllShare αμέσως. Αλλά δεν μπορείτε απλώς να πάρετε μετοχές αφού καλέσει καποιος δικός σας γνωστούς, αλλά και μετά από κάθε περαιτέρω χρήστη που έχει προσκληθεί από τους φίλους σας, καθώς, άλλωστε μετά από γνωστούς φίλους σας πάρα πολύ, γιατί μέσα από 7 επόμενα επίπεδα μετά από κάθε ενας απο τους φίλους σας, ο οποίος συνειδητοποιεί 5 επιτυχημένες προσκλήσεις σας θα πάρετε επίσης 1 περισσότερο μερίδιο GlobAllShare.

Εάν έχετε προσκαλεσει 5 από τους φίλους σας με επιτυχία, θα πάρετε 1 μετοχή GlobAllShare αμέσως. Αλλά δεν μπορείτε απλώς να πάρετε μετοχές αφού καλέσει καποιος δικός σας γνωστούς, αλλά και μετά από κάθε περαιτέρω χρήστη που έχει προσκληθεί από τους φίλους σας, καθώς, άλλωστε μετά από γνωστούς φίλους σας πάρα πολύ, γιατί μέσα από 7 επόμενα επίπεδα μετά από κάθε ενας απο τους φίλους σας, ο οποίος συνειδητοποιεί 5 επιτυχημένες προσκλήσεις σας θα πάρετε επίσης 1 περισσότερο μερίδιο GlobAllShare.

συνεχές εισόδημα

Μετά τα συμφέροντά σας στην παγκόσμια κοινότητα του GlobAllShare μπορείτε να έχετε μια συνεχή μηνιαίο εισόδημα, από τη στιγμή που καταβάλλεται μέρισμα από την παγκόσμια κέρδη κάθε μήνα, κατ 'αναλογία του αριθμού των μετοχών που κατέχετε.

Εάν έχετε προσκαλεσει 5 από τους φίλους σας στην κοινότητα GlobAllShare με επιτυχία και ειπες τους φίλους σας να καλέσουν επίσης 5 από τους φίλους τους σε 7 επόμενα επίπεδα μετά από εσάς, τότε μπορεί να έχετε δικαίωμα στο μέρισμα εξής κάθε μήνα.

Επίπεδο 1 5 Προσκεκλημενοι 1 GAS Μετοχές Επίπεδο 2 25 Προσκεκλημενοι 5 GAS Μετοχές Επίπεδο 3 125 Προσκεκλημενοι 25 GAS Μετοχές Επίπεδο 4 625 Προσκεκλημενοι 125 GAS Μετοχές Επίπεδο 5 3 125 Προσκεκλημενοι 625 GAS Μετοχές Επίπεδο 6 15 625 Προσκεκλημενοι 3 125 GAS Μετοχές Επίπεδο 7 78 125 Προσκεκλημενοι 15 625 GAS Μετοχές Σύνολο   19.531 GAS Μετοχές

Σύμφωνα με το παράδειγμα, μπορείτε να πάρετε συνολικά 19.531 GlobAllShare χαριστικών μετοχών, μετά την οποία θα πρέπει να καταβληθεί ένα μηνιαίο μέρισμα μετά την παγκόσμια έναρξη του εγχειρήματος. Αν, για παράδειγμα, θα καταβάλλονται μόνο $ 0.25 μερίσματος από την παγκόσμια κέρδη από ένα μήνα, θα πάρετε $ 5.000 το μήνα. Μπορείτε να πάρετε ακόμα και ένα μέρισμα μηνιαίο $ 0,5 ή 1,0 δολάρια μετά από κάθε μετοχές σας, έτσι μια μηνιαία κέρδη των $ 10.000 ή $ 20,000 μπορεί να παραχθεί εύκολα.

Μπορείτε να παρακολουθείτε τον αριθμό και την αξία των μετοχών, καθώς και το ποσό της μηνιαίας μερίσματος σας στο WebOffice μόνιμα.

Άμεσα χρήματα

Ως μέλος της κοινότητας GlobAllShare μπορείτε να πάρετε όχι μόνο ένα μηνιαίο εισόδημα, με τη μορφή μερισμάτων, αλλά και ένα μεγάλο χρηματικό ποσό, καθώς και από τη στιγμή που μπορεί να πωλήσετε τις μετοχές σας αμέσως

Μετά την παγκόσμια έναρξη του εγχειρήματος μπορείτε να πουλήσετε τις μετοχές σας στην ονομαστική τους αξία, κάνοντας έτσι ένα μεγάλο ποσό από τα χρήματα αμέσως. Ας πάρουμε ένα παράδειγμα: αν η ονομαστική αξία των μετοχών είναι $ 10 μετά την έναρξη της επιχείρησης και σύμφωνα με το παραπάνω παράδειγμα είστε ιδιοκτήτης 19.531 μετοχές GlobAllShare, μπορείτε να τα πουλήσει για συνολικά 195.531 αμερικανικά δολάρια, έτσι ώστε να κερδίσουν ένα μεγάλο ποσό αμέσως. Προφανώς, η ονομαστική αξία των μετοχών μπορεί εύκολα να φτάσει τα $ 20 ή $ 40 ανά μετοχή, ανάλογα με τον αριθμό των προσώπων που χρησιμοποιούν την κοινότητα portal GlobAllShare σε όλο τον κόσμο.

Θα πρέπει να σημειωθεί ότι οι χρήστες μπορούν να αποκτήσουν μετοχές GlobAllShare μόνο κατά τη διάρκεια της προ-οργάνωσης, σύμφωνα με την απόδοσή τους, ως εκ τούτου, σε παγκόσμιο έναρξη του εγχειρήματος μόνο αυτές θα έχουν τις μετοχές που συνέβαλαν στην ανάπτυξη του GlobAllShare.

Μετά την έναρξη της επιχείρησης θα εκδοθεί όχι οποιεσδήποτε άλλες μετοχές, έτσι μετοχές μπορούν να αγοραστούν από εκείνους αποκλειστικά οι οποίοι εμπλέκονται στην παγκόσμια δημιουργία του δικτύου και έλαβε μετοχών για τη συμβολή τους.

 

Θερμούς χαιρετισμούς,

Η ομάδα του globallshare

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκατε καμια ακρη με αυτο  ?

Μου στειλανε email οτι εχω 2 μετοχες και ΘΑ παιρνω 4$ το μηνα 

Αριθμός των μετοχών σας 2 Εκτιμώμενη ονομαστική τιμή των μετοχών σας $ 39,88 / 1 Μετοχές Εκτιμώμενη ονομαστική αξία όλων σας των μετοχών $ 79,76     Εκτιμώμενα μερίσματα οφειλόμενα σε εσάς έως τώρα $ 2,13 / 1 Μετοχές Εκτιμώμενα μηνιαία μερίσματα οφειλόμενα σε εσάς $ 4,26 / Μήνας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βρηκατε καμια ακρη με αυτο  ?

Μου στειλανε email οτι εχω 2 μετοχες και ΘΑ παιρνω 4$ το μηνα 

Αριθμός των μετοχών σας 2 Εκτιμώμενη ονομαστική τιμή των μετοχών σας $ 39,88 / 1 Μετοχές Εκτιμώμενη ονομαστική αξία όλων σας των μετοχών $ 79,76     Εκτιμώμενα μερίσματα οφειλόμενα σε εσάς έως τώρα $ 2,13 / 1 Μετοχές Εκτιμώμενα μηνιαία μερίσματα οφειλόμενα σε εσάς $ 4,26 / Μήνας

 

 

Ρε φιλε βρηκαμε.. ειναι απατη. επιδει σου εστειλαν ΜΑΙΛ δεν παει να πει οτι θα ειναι και ετσι.. το γραφουμε εδω και μερες.

Και θα σου πω την ΜΑΓΙΚΗ ΛΕΞΗ

Εκτιμώμενα !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βρηκατε καμια ακρη με αυτο  ?

Μου στειλανε email οτι εχω 2 μετοχες και ΘΑ παιρνω 4$ το μηνα 

Αριθμός των μετοχών σας 2 Εκτιμώμενη ονομαστική τιμή των μετοχών σας $ 39,88 / 1 Μετοχές Εκτιμώμενη ονομαστική αξία όλων σας των μετοχών $ 79,76     Εκτιμώμενα μερίσματα οφειλόμενα σε εσάς έως τώρα $ 2,13 / 1 Μετοχές Εκτιμώμενα μηνιαία μερίσματα οφειλόμενα σε εσάς $ 4,26 / Μήνας

 

Εμείς άκρη έχουμε βρει και σου εχουμε απαντήσει (οτι ειναι πυραμοειδής απατη). Έκανες εσύ κάποια έρευνα διασταύρωσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν εχω κοιταξει τιποτα 

Απλα μου κανει εντυπωση που ειναι παρα πολυ οργανωμενο 

Ειναι ενα κανονικο facebook 

Ποιος θα καθοταν να στησει ενα κανονικο facebook χωρις να εχει καποιο κερδος απλα για να κανει πλακα σε καποιους ωστε να γραφτουν ?

Ετσι κι αλλιως δε σου λεει να πληρωσει τιποτα 

τελος παντων θα δειξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου λεει να πληρώσεις τίποτα ... τωρα. Αμα μπεις στην πυραμίδα (γενικά μιλώ, δεν ξέρω λεπτομέρειες για τη συγκεκριμένη) θα σου πουν για συνδρομές, να αγοράσεις refferals για να βγάζεις περισσότερα, κλπ απατεωνιές. 

 

Η εταιρεία που ειναι πίσω απο την globalshare εχει σίγουρο (και μεγάλο κέρδος) και αυτοί είναι που φτιάχνουν το περιτύλιγμα-δόλωμα γιατί όλο και κάποιος θα τσιμπήσει και θα αγοράσει κάποιες απο τις υπηρεσίες τους

 

adi εχω μια ιδέα, επειδή δεν σε βλέπω «ψημένο» στις πυραμίδες. Γράψου στην gas και δες πως παίζουν τα κόλπα. Η εμπειρία αυτή μόνο καλό θα σου κάνει γιατί θα μάθεις να τους αναγνωρίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...