Προς το περιεχόμενο

Globallshare τρόπος να κερδίζεις μετοχές από τα παγκόσμια social media


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαχνωντας διαφορα επεσα πανω σε αυτό το θεμα,και πραγματικα δηλαδή ΜΑΚΑΡΙ να βγω ψευτης και να γελατε,αλλα μαλλον θα τραβατε τα μαλλια σας ολοι εσεις οι καχύποπτοι που ότι καινουριο και εάν δειτε και δεν το κανατε εσεις είναι η παρανομο η δε μας αρεσει!!!!

 

Κριμα που την επιταγή θα την χαρω μονο εγω γιατι μονο εγω πιστεψα, (γιατι δεν ειχα να χασω κατι,εμπιστευοντας τους) και εκανα ότι ελεγαν!!!παντως ειλικρινα μερικοι από εσας εχετε κανει θραυση στο copy paste που βρηκατε στο ιnternet μονο και μονο για να σχολιασετε!!!

 

Α, και ενημερωτικα,την Globallshare την πηρε η Livetalkie !!!!

 

Tα φιλia μου στους καχύποπτους ,

που χανουν ευκαιριες για ένα καλυτερο αυριο!!!

 

γιατι ειπαμε ότι δεν το καναμε εμεις δεν μας αρεσει!!!

 

Ti εκανα λοιπον,ένα login κάθε μερα ή οποτε το θυμομουν!!!

μαζεψα 116 μετοχες ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ LOGIN...

 

θα επιστρεψω με νεοτερα μολις γινει η καταθεση!!!

troll detected

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακαρι να ειναι ψεμα και να σας τρολαρω....!!!

θα μπω να ζητησω και συγνωμη!!!!

 

απλα με πειραξε ο τροπος που απαντουσαν μερικοι,κανοντας απλα ενα 

copy paste απο διαφορα αρθρα !!!!

 

Εν αναμονη λοιπον!!!!

post-374520-0-13408300-1451228996_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ έχεις 116 μετοχές ονομαστικής αξίας $18 έκαστη. η πραγματική τους αξία στην αγορά ποια είναι? αν πατήσεις sell δηλαδή, πόσο πιάνει κάθε μετοχή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ έχεις 116 μετοχές ονομαστικής αξίας $18 έκαστη. η πραγματική τους αξία στην αγορά ποια είναι? αν πατήσεις sell δηλαδή, πόσο πιάνει κάθε μετοχή?

 

Να σου πω την αληθεια δεν εχω κατσει αν δω τι θα παρω με αυτές τις μετοχες και ποσα αμα τις πουλησω...

Αμα εχοντας τες μου δινουν ένα ικανοποιητικο ποσο, γιατι δεν παιρνω μονο το ποσο της μετοχης που εχω , παιρνω και το μερισμα μου ας πουμε με τις 116 από ολο το νταβαντουρι, δεν νομιζω να τις πουλησω ποτε!!!!! θα το παρακολουθώ και θα δω,αμα πιασει κανενα ταβανι η τιμη τις εδωσα,αν όχι είναι πατο θα αγοραζω... !!! πραγματικα δεν ξερω αμα λειτουργησει κανονικα,αλλα δεν εχασα κατι να σου πω που προσπαθησα!!!

 

κοιτα,αυτή τη στιγμη η μετοχή (ετσι όπως φαινεται εχει 21,08 $ από 18,24$ που ποσταρα το απόγευμα!

 

επι 116  βγαζει total face value 2.445,28 $. αυτό το ποσο ας πουμε θα μου δινει ΕΑΝ την στιγμη που θα γινει η καταθεση εχει αυτην την τιμη !!! εμενα και 1$ να εχει είναι 116$ τα οποια θα μου ερθουν (ελπιζω) από το πουθενα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι δεν πάει καλά εδώ. Το face value μιας μετοχής δεν αλλάζει κάθε μια ώρα. Λάβε το υπόψιν σου αυτό όταν σκέφτεσαι αν έχεις κανονικές μετοχές ή όχι.

Τώρα, αν κοστολογείς τον χρόνο σου και την προσπάθεια σου σε 0.00, ναι σε απόλυτους αριθμούς είσαι κερδισμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω....  Ζεις για να ελπιζεις και για κανεις ονειρα !!!!!

 

βεβαια ξερω ζευγαρι που ζει με αυτό το ειδος "πυραμίδας" αλλα μιλαμε για

πραγματικα γεγονοτα,ετσι..και για να το καταφερουν πρεπει να εχουν χτυπησει ολες τις πορτες

των σπιτιων της Αθηνας και όχι μονο ,για να διαφημισουν απορυπαντικα καθαρισμου...

 

Y.Γ βεβαια μπορει να εχω ηδη 0,0443 $ που αναφέρονται στο balance,αν υπολογίσουμε ότι είναι κατι σαν το balance που εχει και η paypal !!!!


να τα δηλώσεις στην εφορία μην ξεχάσεις

εισαι τρελος????μονος μου θα τα φαω !!!! χαχαχαχα


Καλά μιλάμε πρόσεχε που θα κρύψεις τα εκατομμύρια , κυκλοφορούν πολλές λίστες τελευταία!!!

να σαι σιγουρος πως στην γλαστρα με το Αλεξανδρινο δεν θα κοιταξουν !!!!!! χαχχαχαχα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πυραμίδα : fact

Δεν ζητά χρήματα : fact

Δεν ΘΑ ζητά χρήματα : fact

Έσοδα σοβαρά ΔΕΝ εχει : fact
Έχει λειτουργικά έξοδα : fact

Ο ρυθμός εγγραφών εχει σχεδον μηδενιστεί σε σχέση με το 2014 : fact

Ακόμα και να ξεκινήσει, πρέπει να εχει μεγάλα έσοδα γιατί θα έχει πολλά λειτουργικά έξοδα: fact

Οποιες υποσχέσεις είχαν δώσει για την ημερομηνία έναρξης, τις εχουν καταπατήσει : fact

 

Τωρινή κατάσταση : Η πυραμίδα αρχίζει να διαλύεται (δεν εχει νεες εγγραφές) και όσο περνά ο καιρός εξαφανίζεται το κεφάλαιο επένδυσης.

 

Πρόβλεψη1 : Θα ανοιξουν με τυμπανοκουρίες, λέγοντας στους αεριάδες μετόχους να ασχολούνται 24/7 με το site ώστε κάποια στιγμή να τους δώσουν λεφτα. Αυτό θα ειναι το τελευταίο boom πριν τη μεγάλη αρπαχτή.Εδώ ίσως εμφανιστεί και κάτι σαν premium συνδρομή. Θα μαζέψουν οτι προλάβουν από διαφημιστικά έσοδα και θα κάνουν οτι εκανε η social paycheck

 

Πρόβλεψη2 : Ένα πρωί θα πουλήσουν όλα τα προσωπικά δεδομένα σε διαφημιστικές (τα καινουργια, γιατί τα παλιά εχουν ήδη πουληθεί) και θα κάνουν οτι εκανε η social paycheck.

 

Πρόβλεψη3 : Ένα πρωί θα κάνουν οτι έκανε η social paycheck.

 

Σε όλα τα ενδεχόμενα εσυ θα χάσεις τα 5 λεπτά του ευρώ, ποσό που δεν καλύπτει ουτε το ρευμα που εκαψε ο υπολογιστής σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν  νομιζω να εχεις καπου λαθος,ετσι οπως το λες,απλα εγω πιστευω οτι

οι συμμετοχες μειωθηκαν λογω το οτι σταματησε να δινει δωρεαν μετοχες

απο την στιγμη που σταματησε η προοργανογραφηση..Μετα σου λεει ο αλλος ποιος ο λογος να μπω?

Ολοι στο fb βρισκονται,σιγα να μην μετακινηθει κανεις...

 

Τι θα γινει ομως αν μια στο εκατομυριο ισχυει? τα Χρονικα περιθωρια τα ξεπερναγαν πολλες φορες

και ολο το αναβαλανε...!!

 

Μεχρι που το πηρε η Livetalkie και αλλαξαν λιγο τα χρονικα διαγραμματα...και διχνει οτι παει καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν εχω καποια νεοτερα νεα μεχρι στιγμης απλα γραφω κατι το οποιο βρηκα μεσα στο site στις ερωταπαντησεις!!!

 

Ερ. Why can the payouts only be done to a bank account?

Απ. The payouts of dividends are only possible through a banking system, in accordance with the given country's tax rules..

 

Αρα να υποθεσω ας πουμε ότι μια προπληρωμενη καρτα άλλης χωρας δεν μπορεις να δωσεις σωστα? (βλεπε moneysafe)

 

 

Κάτι δεν πάει καλά εδώ. Το face value μιας μετοχής δεν αλλάζει κάθε μια ώρα. Λάβε το υπόψιν σου αυτό όταν σκέφτεσαι αν έχεις κανονικές μετοχές ή όχι.

Τώρα, αν κοστολογείς τον χρόνο σου και την προσπάθεια σου σε 0.00, ναι σε απόλυτους αριθμούς είσαι κερδισμένος

 

Ερ. What does the Estimated Face Value mean?
Απ. The estimated face value of your GAS Shares will be determined based on visits of the LiveTalkie website. The larger the attendance of LiveTalkie website, the greater the estimated value of your GAS Shares.

 

Ερ. Why changes the Estimated Face Value of my GAS Shares?

Απ. The estimated face value of your GAS Shares will be determined based on visits of the LiveTalkie website. As the number of visitors is changing every day, it will change the estimated face value of the GAS Shares per day.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...