Προς το περιεχόμενο

cosmokarta 60 min δωρεαν


andreas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τώρα μόλις κάλεσα αλλά δεν βρήκα κάτι......

Πάταγα το 6 αλλά μου ξαναεπαναλάμβανε το "ποίημα". 

Πάντος δεν μου έχει έρθει μύνημα για την προσφορά, ίσως δεν ισχυεί για εμένα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα μόλις κάλεσα αλλά δεν βρήκα κάτι......

 

Πάταγα το 6 αλλά μου ξαναεπαναλάμβανε το "ποίημα".

 

Πάντος δεν μου έχει έρθει μύνημα για την προσφορά, ίσως δεν ισχυεί για εμένα....

και γω σε αντίστοιχη φάση ήμουν πατώντας το 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα μόλις κάλεσα αλλά δεν βρήκα κάτι......

 

Πάταγα το 6 αλλά μου ξαναεπαναλάμβανε το "ποίημα".

 

Πάντος δεν μου έχει έρθει μύνημα για την προσφορά, ίσως δεν ισχυεί για εμένα....

και γω σε αντίστοιχη φάση ήμουν πατώντας το 6

Μήπως δεν έχετε Cosmocarta αλλά whatsup;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααααα είναι διαφορετικό???

Δίκιο έχεις..... Τώρα το κατάλαβα ακριβώς.... Συγνώμη και έχεις δίκιο. Ευχαριστούμε πάντος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή σε αυτό:

 

Α) Οι συνδρομητές που θα δηλώσουν συμμετοχή στο Πρόγραμμα από τις 10:00πμ της Δευτέρα 23 Ιουνίου 2014 έως τις 16:00μμ της Παρασκευής 27 Ιουνίου 2014, θα κερδίζουν ένα πακέτο των 60 λεπτών, το οποίο θα διαρκεί από Παρασκευή 27/06/2014 στις 16:0019:00 έως την Δευτέρα 30/06/2014 στις 13:00

.

Β) Οι συνδρομητές που θα δηλώσουν συμμετοχή στο Πρόγραμμα από τις 10:00πμ της Δευτερας 30 Ιουνίου 2014 έως τις 16:00μμ της Παρασκευή 4 Ιουλίου 2014, θα κερδίζουν ένα πακέτο των 60 λεπτών, το οποίο θα διαρκεί από την Παρασκευή 4/07/2014 στις 16:0021:00 έως την Δευτέρα 7/07/2014 στις13:00.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλε άκρη... μέσα στην ασάφεια γενικά, αλλά νομίζω πως υπονοεί ότι τουλάχιστον τον χρόνο ομιλίας μπορείς να τον πάρεις και τα δύο ΣΚ=να καλέσεις πάνω από μία φορές κι οπότε άσχετα με το πόσες καλέσεις, ξεκαθαρίζουν ότι θα μπεις μόνο μία φορά στην κλήρωση (?)

 

5] Κάθε Συμμετέχων θα καταχωρείται στο ηλεκτρονικό σύστημα της κλήρωσης με μόνο μία (1) συμμετοχή, ανεξαρτήτως του πόσες φορές κάλε σε στο 1330. Σημειώνεται ότι στην ηλεκτρονική κλήρωση θα λαμβάνουν μέρος μόνο οι αριθμοί σύνδεσης που τη χρονική στιγμή που λήγει το Πρόγραμμα εξακολουθούν να είναι στη σύνδεση «COSMOΚΑΡΤΑ».
 
Στην τελική δεν χάνεις κάτι, απλά δοκιμάζεις και το 2ο ΣΚ και το πολύ πολύ ν' ακούσεις μήνυμα ότι ήδη έχεις πάρει τον χρόνο ομιλίας της προσφοράς.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...