Προς το περιεχόμενο

[Πληκτρολογιο] LOGITECH K360 BLUE @ YOU 9.89 [ΤΕΛΟΣ]


tigersgate6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αρκετα καλη τιμη και βασικο χωρις εξοδα αποστολης αν εχετε καποιο ushop στην περιοχη σας η ACS για παραλαβη απο εκει ...

 

http://www.you.gr/offers/kalokairines-ekptoseis/perifereiaka-i-y/pl-gio-logitech-k360-w-less-blue

 

και εδω ο ανταγωνισμος ...

 

https://www.skroutz.gr/s/341338/Logitech-K360.html

 

 

Αν και πιο παλια ειχε παιξει καλυτερη τιμη νομιζω στα 5 ευρω απο public θεωρω πως και σε αυτη την τιμη αξιζει ... καλες αγορες ;)

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίμιο ειναι, απο αυτό γράφω (5€@public)...

 

στα - του το οτι δεν εχει κουμπι "δεξι κλικ" (που γενικά το χρησιμοποιώ συνεχώς) και το ολιγον "θυμιατό" σχεδιο που κανει πανω δεξια...

 

Κατα τα αλλα απιστευτη αυτονομία μπαταρίας και αρκετά πρακτικό για τη διάσταση του (και πάλι βεβαια θα προτιμούσα full size - αυτό ειναι περιπου σαν απο λάπτοπ 16")...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και το ειχα παρει. Ειχα βαλει μαλιστα 2 διαφορετικές παραγγελίες και το ενα πήγε δώρο.

Παρα πολυ καλό για τα λεφτά του. Τις μπαταριες ακομα δεν τις εχω αλλάξει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα παντως με απειροελαχιστη χρηση (ουτε 1 μηνα, το ξεπακεταρα πολυ προσφατα) μου εχει "καθισει/βουλιαξει/μαλακωσει" δε ξερω πώς ακριβως να το περιγραψω το backspace (το οποιο εχει... ακομα πιο "απειροελαχιστη" χρηση!). Η διαδρομη δηλαδη που κανει το πληκτρο εχει μικρυνει παρα πολυ και δεν υπαρχει αισθηση "πατηματος"/επαναφορας ξερω γω... αρκετα σπαστικο αλλά ενιγουει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε σωστα θυμαμαι οτι ηταν αυτο το μοντελο στην τοτε προσφορα ... ειχα παραλαβει και εγω ενα και το εκανα δωρακι μετα απο λιγο καιρο !!! Οντως σπαστικο αυτο που περιγραφεις giorginho ... ποιος ξερει τι μπορει να το επηρεασε οπως και να εχει ομως φαινετε απο αρκετα σχολια που διαβασα οτι ειναι καλη περιπτωση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιεργο παντως αυτο που λέτε. Με αρκετα συχνη χρηση δε μου έχει πάθει τιποτα. Αλλά και να πάθει, καλά να 'ναι η logitech να μας το αλλάξει! :-D

 

ΥΓ. Τώρα τσέκαρα τα μέηλ μου να δω πότε έγινε η αγορά. Ήταν πριν ένα χρόνο, 14/6/13!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιεργο παντως αυτο που λέτε. Με αρκετα συχνη χρηση δε μου έχει πάθει τιποτα. Αλλά και να πάθει, καλά να 'ναι η logitech να μας το αλλάξει! :-D

 

ΥΓ. Τώρα τσέκαρα τα μέηλ μου να δω πότε έγινε η αγορά. Ήταν πριν ένα χρόνο, 14/6/13!

 

σωστό... Ιούνιο ήταν... πανε εκεινοι οι καλοι καιροί που ψωνίζαμε με φραγκοδίφραγκα απο τον ομιλο... Δε θα ξεχασω τα MBP με 499€ (δε τα προλαβα οριακα :mad: )...

 

Εμενα με καθημερινή χρήση ρε παιδιά παντως, τους τελευταίους 7-8 μήνες (στην αρχή το ψιλοσνομπαρα και το ειχα στο htpc) ειναι κομπλε... ούτε μπαταρία το εχω αλλαξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το λευκο από παλιότερη προσφορα των πάμπλικ και ειναι το βασικο μου πληκτρολόγιο.

έτσι πήρα & το μπλε για μπακαπ, η τιμη σουπερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω και εγω με τη σειρα μου

ειχα παρει για τον αδερφο μου στη προηγουμενη προσφορα και μετα απο ενα χρονο καθημερινης χρησης ειναι τελειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα παραγγελια, αλλα μπορει καποιος απ' οσους το εχουν να μου απαντησει σε κατι;

 

Εχει ελληνικους χαρακτηρες στα πληκτρα του ή ειναι οπως φαινεται στη φωτο απο το you; Δλδ, μονο λατινικοι χαρακτηρες;

 

Καλο βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...