Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει διαφορά china post με singapore? Νατα δώσω τα 2 δολλάρια?Αξίζει?

Έχει :

 

 

-So what is th ETA for this earphones with Reg Airmail By China Post to Greece ?

 

-the delivery time of the the reg airmail : 15 - 25 working days

 

-Airmal By China Post $0.00 , what is the delivery time for this ?

 

-39 +day s

 

 

Nα τα δώσεις έρχεται γρηγορότερα (σύμφωνα με τον πωλητή τουλάχιστον) είναι συστημένο, και έχει tracking number.

 

Edit: Sorry νόμιζα οτι έλεγες το Airmal By China Post $0.00  με το Reg Airmail By Singapore Post $2.57

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτό και πόσο γρηγορότερο ?

 

NL Post (ταχυδρομείο Ολλανδίας) το οποίο το έχει ως εναλλακτική στο Pandawill μαζί με το SG Post.Εμένα τα λευκά που παρήγγειλα φύγανε 05/11, 14/11 ήταν Ελλάδα και τα παρέλαβα στην Βέροια 20/11.Τώρα γιατί είχαν κολλήσει τόσες μέρες Αθήνα δεν ξέρω.

 

P.S. Μιλάμε για συστημένο πάντα όπως το SG Post...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περνάνε τελωνείο με τόσο χαμηλή τιμή! Εγώ που παρέλαβα παραγγελία με NL Post και ήταν 3 κουτιά Pistons και 2 power banks μαζί δεν πλήρωσα τελωνείο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καποιες ερωτησεις και απο εμενα.

Ξερουμε με σιγουρια αν τα καινουργια τα xiaomi piston τα χρωματιστα (εκτος απο τα μαυρα και τα ασπρα) εχουνε μικροφωνο ή ειναι μονο για μουσικη;

Επισης, θα εχουν κανενα θεμα συμβατοτητας με nokia lumia 925;

Τελος, το merimobiles εχει αυθεντικα ή "θα μου φανε τις μπανανες";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα specs τους γράφουν ότι έχουν μικρόφωνο κι ότι είναι αυθεντικά.
Τα παρήγγειλα απ' το meri στα 8,98$. Όταν τα παραλάβω... του χρόνου :P , θα ενημερώσω στο σχετικό θέμα:

 

Παιδια καποιες ερωτησεις και απο εμενα.
Ξερουμε με σιγουρια αν τα καινουργια τα xiaomi piston τα χρωματιστα (εκτος απο τα μαυρα και τα ασπρα) εχουνε μικροφωνο ή ειναι μονο για μουσικη;
Επισης, θα εχουν κανενα θεμα συμβατοτητας με nokia lumia 925;
Τελος, το merimobiles εχει αυθεντικα ή "θα μου φανε τις μπανανες";

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στα spec τους στο merimobiles βλέπω ότι αναφέρονται μόνο στο ότι έχουν κουμπί.

Και εγώ μάλλον θα ρίξω παραγγελία για τα μαύρα που τα έχει 9,50$ με κωδικό CYB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα μετά από 28 μέρες παραγγελία από PADA. Πήρα τα άσπρα καθώς όταν τα παρήγγειλα το κουπόνι δεν δούλευε για τα μαύρα και ήταν πιο ακριβά. Δεν το μετάνιωσα γιατί τελικά τα άσπρα μου φαίνονται πιο χλυδάτα. Το μπάσο όπως προείπαν και άλλοι έχει σχέση με τα μαξιλαράκια και για να ακούσετε το καλύτερο αποτέλεσμα κάντε λοιπόν δοκιμές. 

Δουλεύουν τα κουμπιά τέλεια σε Lumia 635 άρα πιστεύω και σε άλλα Lumia. 

Βγάζουν ζεστό και μαλακό ήχο που δεν βρίσκεις σε μικρά ακουστικά. Δεν τονίζουν τις ψηλές συχνότητες και δεν τσιρίζουν ούτε παραμορφώνουν ακόμη και σε δυνατή ένταση. Αν ακούτε ακουστική μουσική ακόμη και κλασική ή τζάζ πιστεύω ότι για τα λεφτά τους αξίζουν και το κάθε ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα μετά από 28 μέρες παραγγελία από PADA. Πήρα τα άσπρα καθώς όταν τα παρήγγειλα το κουπόνι δεν δούλευε για τα μαύρα και ήταν πιο ακριβά. Δεν το μετάνιωσα γιατί τελικά τα άσπρα μου φαίνονται πιο χλυδάτα. Το μπάσο όπως προείπαν και άλλοι έχει σχέση με τα μαξιλαράκια και για να ακούσετε το καλύτερο αποτέλεσμα κάντε λοιπόν δοκιμές. 

Δουλεύουν τα κουμπιά τέλεια σε Lumia 635 άρα πιστεύω και σε άλλα Lumia. 

Βγάζουν ζεστό και μαλακό ήχο που δεν βρίσκεις σε μικρά ακουστικά. Δεν τονίζουν τις ψηλές συχνότητες και δεν τσιρίζουν ούτε παραμορφώνουν ακόμη και σε δυνατή ένταση. Αν ακούτε ακουστική μουσική ακόμη και κλασική ή τζάζ πιστεύω ότι για τα λεφτά τους αξίζουν και το κάθε ευρώ.

Tα παράγγειλα και εγώ εχθές τα λευκά απο pandawill.Να υποθέσω με free μεταφορικά σου ήρθαν μετά απο 28 ημέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...