Προς το περιεχόμενο

eShops εξωτερικού για αγορές


Bourdoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

μετά από σχετική συζήτηση στο νήμα του WiiU σκέφτηκα πως θα ήταν χρήσιμο να μαζέψουμε σε ένα σημείο όσα eshop εξωτερικού γνωρίζουμε ότι στέλνουν παιχνίδια στη χώρα μας. Έτσι θα μπορούμε να συγκρίνουμε τιμές και να αγοράζουμε φθηνότερα.

Σχετικά threads:

Αναφορά σε κείμενο
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ShopTo (http://www.shopto.net/) Έχω αγοράσει αρκετές φορές από εκεί χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. 

 

(Πρέπει να γίνει sticky, γιατί συνέχεια ρωτάνε για online καταστήματα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gamecollection τι μεταφορικά έχει γτ είμαι από κινητό??

 

Αποστολή από το C1505 με τη χρήση Insomnia App

 

Σύμφωνα με αυτό http://www.thegamecollection.net/delivery/χρεώνουν 2 λίρες.

 

@iceman Νομίζω δεν θα το βρεις κάτω από την συγκεκριμένη τιμή. Θέλει λίγο υπομονή μετά τις γιορτές.

 

Γράψε λάθος. Κι όμως υπάρχει (http://www.shopto.net/video-games/ps3/PS3FI52-fifa-15)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

 

Καλησπέρα,

 

μετά από σχετική συζήτηση στο νήμα του WiiU σκέφτηκα πως θα ήταν χρήσιμο να μαζέψουμε σε ένα σημείο όσα eshop εξωτερικού γνωρίζουμε ότι στέλνουν παιχνίδια στη χώρα μας. Έτσι θα μπορούμε να συγκρίνουμε τιμές και να αγοράζουμε φθηνότερα. 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το amazon.de(Γερμανιας) εχει καλυτερες τιμες απο το amazon.com(Αγγλιας) και δεν μπερδευεσαι και με τις τιμες,μιας και στην Αγγλια ειναι ολα σε λιρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Καλησπέρα,

 

μετά από σχετική συζήτηση στο νήμα του WiiU σκέφτηκα πως θα ήταν χρήσιμο να μαζέψουμε σε ένα σημείο όσα eshop εξωτερικού γνωρίζουμε ότι στέλνουν παιχνίδια στη χώρα μας. Έτσι θα μπορούμε να συγκρίνουμε τιμές και να αγοράζουμε φθηνότερα. 

 

 

 

Ποιος ξερει να μου πει ποσες μερες κανει η παραγγελεια για να ερθει Ελλαδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aναλογα με το καταστημα 10 με 20 εργασιμες. Αν βιαζεσαι καποιο παιχνιδι κοινως, καλο ειναι να το προμηθευεσαι απο τη χωρα μας.


Το Ζαββι τα 2 τελευταια χρονια φευγει για πλακα και περα απο το μηνα στις αποστολες του, ενω το Play, αξιζει να αναφερθει οτι δεν χρεωνει καθολου μεταφορικα για αποστολες προς τη χωρα μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Συγνώμη προκαταβολικά αν δεν είναι αυτό το σωστό θέμα, αλλά ήθελα να ρωτήσω κάτι:

παρήγγειλα πριν τις γιορτές τα Halo 4 και Lost odyssey μέσω amazon.co.uk από έναν δικό του seller (όχι από το ίδιο το amazon).

Στο status τα παιχνίδια έγραφαν new και τίποτα άλλο.

Όταν μου ήρθαν τα παιχνίδια, ήταν μεν τυλιγμένα με την πλαστική συσκευασία αλλά δεν είχαν τη microsoft seal.

Το Halo 4 μάλιστα δεν είχε ούτε manual.

Η πλάκα είναι ότι εξωτερικά τα κουτιά και στο εσωτερικό τα δισκάκια ήταν κατακαίνουρια, δεν είχαν το παραμικρό σημάδι χρήσης.

Πώς μπορώ να ξέρω εγώ όμως ότι δεν είναι μεταχειρισμένα και δε με κορόιδεψαν;;;

Έχει συμβεί σε κανέναν κάτι παρόμοιο;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω.Παντως για Wii U παιχνιδια που κοιταζα τα παραπανω sites,τα παιχνιδια τα ειχανε ακριβοτερα απο ΕΛλαδα χωρις να υπολογισω και μεταφορικα και καθυστερηση :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω.Παντως για Wii U παιχνιδια που κοιταζα τα παραπανω sites,τα παιχνιδια τα ειχανε ακριβοτερα απο ΕΛλαδα χωρις να υπολογισω και μεταφορικα και καθυστερηση :(

Ανάλογα. Πήρα το Rayman Legends στα 16 ευρώ για Wii U. Ευκαιρίες υπάρχουν. Αλλά ειδικά στα της Nintendo η κατάσταση δεν είναι και η καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...