Προς το περιεχόμενο

eShops εξωτερικού για αγορές


Bourdoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 μήνες μετά...

Ερώτηση σχετικά με region παιχνιδιού PS4

 

Καλησπέρα σε όλους!

Μόλις παρέλαβα απ' το κούριερ το Uncharted The Nathan Drake Collection κατόπιν παραγγελίας από το κατάστημα Gamescom, στο site του οποίου, όπως και στην απόδειξη αγοράς, έγραφε "με ελληνικούς υπότιτλους".

Το εξώφυλλο του παιχνιδιού είναι αυτό:2016-12-09%2015.18.16-800x800.jpgκαι στο οπισθόφυλλο γράφει "Licensed for sale in Middle East and Africa only" ενώ στο πλάι αναγράφεται "CUSA 02826".

Η ερώτησή μου προς όσους γνωρίζουν είναι η εξής:

Υπάρχει περίπτωση να περιλαμβάνονται ελληνικοί υπότιτλοι και υπάρχει πιθανότητα να μην παίζει στην κονσόλα μου;

.Αν είναι, να τους το επιστρέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι θα παίζει στην κονσόλα σου είναι σίγουρο. Πλέον παίζουν όλα τα regions παιχνιδιών παντού στα PS4.

 

Το αν θα έχει Ελληνικούς υπότιτλους δεν ξέρω, λογικά θα έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

αγορα video game απο uk

καλησπερα

εχει αγορασει κανεις απο το https://www.game.co.uk  ξερεται αν ειναι αξιοπιστο? δεν με αφηνει να γινω μελος και οταν παω να αγορασω σαν guest δεν μου δεχεται το κινητο ενω βαζω τον κωδικο της Ελλαδας....

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, είναι από τα αξιόπιστα καταστήματα. Εξαιρετικά τυπικοί και με προσεκτική συσκευασία σε limited εκδόσεις ή μεγάλες παραγγελίες. 
Η σελίδα τρώει φρικες μερικές φορές ξαναδοκίμασε κάποια στιγμή αργότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που ακουω τοσο καλα λογια γιατι εχει καλα πραγματα και καλες προσφορες για ps4 games θα δοκιμασω το Live chat αυριιο αν δε μπορω να παραγγειλω ακομα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...